Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Który silnik benzynowy wybrać?


paralotniarz

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam 163 konne 1,8T zagazowane w Prinsie i co do dynamiki jazdy nie mam co narzekać :)

mk

ile taka instalacja kosztuje? i ile to coś Ci pali po zagazowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 163 konne 1,8T zagazowane w Prinsie i co do dynamiki jazdy nie mam co narzekać :)

mk

ile taka instalacja kosztuje? i ile to coś Ci pali po zagazowaniu?

Paput, praktycznie każdy silnik zagazujesz, cały myk polega na tym kto i co Ci włoży pod maskę, sam mam 198PS na instalacji BRC, koszt instalacji to 3300 zł, gwarancja 2 lata, coś padnie przyjeżdżasz i dostajesz nowe, bez pieprzenia, nie wiem kiedy auto przełącza mi się na gaz, jednym słowem, nie mam problemów

co jak co ale 1.8T to dobra alternatywa dla jakiś 1.6 i tym podobnych, jeżeli chodzi o b6 to w sumie nie ma różnicy, różnica polega innym programie, jedynie wersja BEX 190km miała trochę mocniejsze graty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam 1.8T BEX masz na dzień dobry 190KM. Po wirusie przy zdrowej jednostce masz 220KM, Jak trochę podłubiesz masz 240KM. U mnie spalanie jest na poziomie 7,5 - 9,0l w trasie a w mieście od 8,0 - 12l. Co do spalania to wiadome jest, że jest jest to uzależnione od bardzo wielu czynników. Nie mam żadnego doświadczenia z instalacjami gazowymi więc się nie wypowiadam nie miałem, nie mam i nie będę miał, no chyba że ropa na naszej planecie się skończy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zagazowanego BEX-a od pół roku i zero problemów, instalacja Omegas, spalanie zależne od moich humorów jak jestem grzeczny to spalanie około 10L, a jak nie jestem grzeczny :evil: to duuużo więcej.

Najważniejsze to nie oszczędzać na instalacji i wybrać dobrych monterów, bo są tacy co spieprzą najlepszą instalację.

Instalka kosztowała mnie 3800pln.

quattro.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a jak się sprawuje 2.5 TDI w automacie? 163KM? trzeba uważać bardziej na ten automat czy diesla? dodam że to 2002 rok. Ale chyba poprawili te 2,5 TDI dopiero w 2003 :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam 3.0 V6 ASN od jakiegos miesiaca, przyznam szczerze fajnie jedzie z dolu,dzwiek tez fajny V'ki, ale wczesniej posiadalem a3 z 1.8T i radosc z frajdy chyba troszke lepsza;P moze mniejsze auto, uderzenie turbiny robilo swoje;P

co do silnika ASN troszke chyba za duzo w nim nawymyslali pier**l, sterowan, czujnikow i chyba przedobrzyli... troszke sie tego obawiam ;P zobaczymy jak bedzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się dołączę do tematu bo też zaczynam szukać :naughty: Konkretnie to sedana bo avant mi się już znudził :tongue4: Admin, mojej nie chcesz kupić? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczesniej posiadalem a3 z 1.8T i radosc z frajdy chyba troszke lepsza;P moze mniejsze auto, uderzenie turbiny robilo swoje;P

Miałem to samo, A3 1.8T i po przesiadce do A4 1.8T quattro tyle, że 170KM lekkie rozczarowanie, ale teraz po modach już lepiej się odpycha. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja troszke tez rozczarowany przesiadka z turbo na wolnossaka, fakt fajnie ciagnie z dolu, ale brakuje mi 'uderzenia' turbo ;P swistu itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się dołączę do tematu bo też zaczynam szukać :naughty: Konkretnie to sedana bo avant mi się już znudził :tongue4: Admin, mojej nie chcesz kupić? :naughty:

a ile chcesz seba za ten Twój pocisk? :decayed:

zastanawiałem się nad dieslem ale ten 3,0 i v6 to muzyka dla moich uszu :evil::punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0V6 zwlaszcza na wyzszych obrotach brzmi niezle :) ale i tak za cicho jak dla mnie, musze zrobic cos z wydechem ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się dołączę do tematu bo też zaczynam szukać :naughty: Konkretnie to sedana bo avant mi się już znudził :tongue4: Admin, mojej nie chcesz kupić? :naughty:

a ile chcesz seba za ten Twój pocisk? :decayed:

zastanawiałem się nad dieslem ale ten 3,0 i v6 to muzyka dla moich uszu :evil::punk:

ja bym brał 1.8T fajny silniczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kolega w niemczech kupił 2.0 ALT jakies trzy miechy temu i juz marudzi a jeżdzi po dwa kilomerty w jedną stronę do pracy i z powrotem, co by bylo jakby jeżdzil dużo non stop naprawa teraz placze że co chwila coś pewnie już kupil awaryjny motor :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...