Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aha szkoda zenpod wskazowki nie masz. A ile ceniles wskazowki ? I przestajesz sie juz tym bawic ze wyzbywasz sie elektroniki?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Aha szkoda zenpod wskazowki nie masz. A ile ceniles wskazowki ? I przestajesz sie juz tym bawic ze wyzbywasz sie elektroniki?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Na jakis czas przestaje sie bawić - Przprowadzka do nowego mieszkania, będę urzadzać mały warsztat od zera.
Opublikowano

Aha :-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ładny ten Twój sedanik :) Sam czarny kolor robi już dużą robote :D

Opublikowano
  • Autor

Ładny ten Twój sedanik :) Sam czarny kolor robi już dużą robote :D

Byłeś dziś w starogardzie? Bo widziałem srebrna b6 na tablicach GCH;)

Opublikowano

Nie to nie ja.Wczoraj w Słupsku bylem :D

Pozatym ja mam GDA bo nie przerejstrowane ;)

Tankował przed chwilą na lotosie w Czersku ? :D

Edytowane przez strami

Opublikowano

Na tym emulatorze webasto nie lapie komp bledow ?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Nie łapie :wink: ja mam ten emulator od Krzyśka i jestem mega zadowolony. Wszystko działa jak w oryginale, sterowanie mam z panelu między siedzeniami a wszystko ustawia się między zegarami. Emulator ma dodatkowo wejście do podłączenia centralki telestart od sterowania pilotem i to również u mnie działa. Działanie webasto sygnalizowane jest na zegarach jak w oryginale.

Edytowane przez _quattro_

Opublikowano

Bogato wyposażony sedan. ;)

Powodzenia z dalszymi modami! :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mam pewien dylemat. Chce kupić grille z S4 i nie wiem na jakie się zdecydować, czarne czy srebrne ramki?

Obecnie auto tak wygląda:
88bb1053efb5e1b9gen.jpg

Czy czarne grille nie zginą na aucie?

Opublikowano

Jak shadow to shadow :wink:

BTW zaszalałeś z photoshopem :grin:

Opublikowano

Witaj,

Świetnie się prezentuje.

Jeszcze tylko ramki szyb i grille w czerń :D

Pozdrawiam!

Opublikowano

ja bym dał grille s4 , i całośc pomalowana na czarno, fajny czarnuch by wyszedł :)

Opublikowano

Tylko czarne rób bandziora :D

Opublikowano

czarne ale znaczek zostaw w chromie bo zginie :wink: a co do modułu open ceremony jestem chętny jak będziesz miał :decayed: no i jak zrobisz powitanie w wyświetlaczy a'la rs4 tylko że s-line tak samo hehe :kox:

Opublikowano

Czarny z srebrnym znaczkiem zdecydowanie

tu masz mój zwykły grill co prawda nie ska

e8pcszew.jpg

Opublikowano

popieram przedmówcę :wink:

Opublikowano

Pięknie wygląda.....ramki czarne będą super:-)

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

W 2016r auto było na drugim planie, teraz postaram się nadrobić braki. Pierwszy mod w tym roku to zwiększenie mocy.:)

 d127940a99ae0fc6gen.png 6faee57db4bade8dgen.jpg a85ce87377c5f614gen.jpg d24008d1b599f050gen.jpg

Zakres prac:

  • Montaż GTB2056V
  • Usuniecie EGR
  • Klapa gaszącą z 2.5
  • FMIC
  • DP
  • Dolot z nierdzewki
  • Montaż czujnika EGT

Wszystkie prace wykonał nasz klubowicz Juby_p.

Sterownik silnika wyposażony jest w 2 mapy z możliwością przepinania podczas jazdy, dlatego na wykresie są 2 przebiegi mocy.

 

 

 

 

Opublikowano

Elegancko :) Morda pewnie teraz ciągle uchachana? :radocha:

Opublikowano

dużo roboty z adaptacją klapy gaszącej z 2.5 tdi do 1.9 tdi?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.