Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Licht Pakietu i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach


jaro4444

Rekomendowane odpowiedzi

od bezpiecznika S280 30A do każdego ze słupków

od bezpiecznika 15A (23) do słupków

pozostałe?

S280 - 2,5mm

S23 - 0,5mm

inklinacja jest jeszcze 0,5. reszta to 0,35 (poza glosnikowymi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość że w aucie z korbami i bez pakietu oświetlenie mogą być podciągniete przewody już w drzwiach ?

Jak je poznać ?

Ps. mam już chyba wszystkie graty i tylko tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość że w aucie z korbami i bez pakietu oświetlenie mogą być podciągniete przewody już w drzwiach ?

Jak je poznać ?

Ps. mam już chyba wszystkie graty i tylko tego nie wiem.

raczej nie ma takiej mozliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość że w aucie z korbami i bez pakietu oświetlenie mogą być podciągniete przewody już w drzwiach ?

Jak je poznać ?

Ps. mam już chyba wszystkie graty i tylko tego nie wiem.

jesli masz korby to w drzwiach masz zupelnie inna wiazke. wiazka z korbami leci od drzwi do glosnikow i do centralnego. w przypadku elektryki wiazka leci jeszcze do sterownika z silnikiem, ktory montujesz w miejsce korby. to bedzie zupelnie inna wiazka z zupelnie innymi koncowkami.

img1137al.jpg

tu masz wiazke dla samych korb, jak widzisz koncowka jest tylko do glosnika oraz centralnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to ogarniacie? Trzeba dokupić, gdzies poszukać takich wtyczek - do wiązek w boczkach ?

Mam boczki kompletne (z wiązkami)

Chyba musze to komuś zlecić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to ogarniacie? Trzeba dokupić, gdzies poszukać takich wtyczek - do wiązek w boczkach ?

Mam boczki kompletne (z wiązkami)

Chyba musze to komuś zlecić :kwasny:

wiazke, ktora leci w drzwiach (w srodku drzwi, nie od wewnetrzej strony boczkow) najlepiej dokupic. nie ma sensu samemu robic. Koszt na allegro z tego co pamietam okolo 40-50 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julo - tak jak Yoghurt napisał. Boczki masz w komplecie z wiązką elektryczną więc po stronie drzwi instalacja jest gotowa - brakuje tylko tej części którą łączysz drzwi ze słupiem B na zewnątrz (koszt takiej wiązki na allegro to 50zł). Pozostaje zatem przeciągnąć przewody od słupka B do poszczególnych komponentów (CAN, MK i zasilanie).

Jak chcesz to wpadaj - zamontujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, bardzo chetnie, ale do Ciebie mam chyba troche daleko... nawet nie wiem gdzie :wink4:

Choć z miłą chęcią bym zajrzał zeby to juz ogarnac do konca, no i 2 mody byłby na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częstochowa, Wieluń, Sieradz i jestem. :hi:

w sumie nie aż tak wiele - 300km w jedną strone.

Bartek a ile to trzeba rezerwować na to czasu ? Chyba z cały dzień żeby wyrezać pakiet światełko i korby out. Może jeszcze dokupie te diody żeby poświate czerwoną zrobić koło lampki wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzień nam zejdzie - ale jak zaczniemy przed południem to wieczorem wyjedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co musze jeszcze dokupić ?

Póki co mam:

- moduł komfortu z obsługa szyb (bez obsługi pakietu światło)

- silniczki 2szt

- boczki tył z lampkami i okablowaniem boczka

- boczek kierowcy z 4 przyciskami, z lampkami, pełne okablowanie boczka,

- boczek pasażera jest ten co mam - czyli stary bez lampek,

- lampki białe sztuk 4

Nie mam tych wiązek o których mowa wyżej, chyba tych plasticzków pod fotele na lampki no i.... chyba tylko tego ustrojstwa do lampki wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia pozycja to lampki w podłogę tak? Masz 4 takie same? Pod fotele potrzebne są inne lampki...

Potrzebne dwie wiązki na tył między boczkiem a słupkiem A (allegro). Jedna czerwona lampka dla drzwi pasażera (białych jeśli w/w zdanie jest prawdziwe, masz zapas). Dwa uchwyty pod fotele (ASO). Kostki, piny i przewody.

Lampkę podsufitki kupiłbym na allegro (50zł). Gotowiec i nie pierdzielisz się z wierceniem itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S, to bym sie wybrał do Ciebie ale tak w lutym, pasowałoby Ci?, przez ten czas musze przeglądać allegro za tymi brakującymi pierdółkami. Akurat kolega mówi ze bym go zawiózł do poznania przy okazji bo go jedna panna zaprasza, to sie dorzuci do paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jesteśmy umówieni - zbieraj graty.

Może na Twoim przypadku pokusimy się w końcu o fotostory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super. Wezme aparat. :D

Prosze o pomoc z allegro jakby sie komuś rzuciły w oczy te wiązki.

Jedna by chyba była:

http://allegro.pl/instalacja-wiazka-drzwi-lt-audi-a4-b6-avant-8e0-i2041593853.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super. Wezme aparat. :D

Prosze o pomoc z allegro jakby sie komuś rzuciły w oczy te wiązki.

Jedna by chyba była:

http://allegro.pl/instalacja-wiazka-drzwi-lt-audi-a4-b6-avant-8e0-i2041593853.html

nie. to jest wiazka wydarta z boczka i na dodatek bez elektryki. Ty potrzebujesz wiazke, ktora leci w drzwiach, numer 8E0 971 687 L (mozliwe, ze wystepuja rowniez z inna literka niz L. taki sam numer tylko J to korba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ty potrzebujesz wiazke, ktora leci w drzwiach, numer 8E0 971 687 L (mozliwe, ze wystepuja rowniez z inna literka niz L ...)

8E0971687E lub 8E0971687L

wiazkatylel.th.png

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o te wiązki pisz do ludzi sprzedających np. boczki, aukcji z samymi wiązkami nie jest zbyt wiele a jak już są to cena zaporowa 100 zł/strona, ale bez problemu kupisz za połowę tej ceny. Wiązka ma zazwyczaj od razu gumową przelotkę, po tym łatwo rozpoznać

http://allegro.pl/audi-a4-b6-instalacja-drzwi-prawy-tyl-i1996977236.html

sprawdź czy na pewno pod elektrykę bo zdjęcie marne.[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 14:27_________________________________________________sprawdź po numerach, czy to na pewno są przednie. Wg mnie przednie mają dodatkową żółtą kostkę na element układu poduszek. Ale to do potwierdzenia jest

http://allegro.pl/audi-a4-b6-wiazki-drzwi-przod-p-l-strona-i2045766192.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia pozycja to lampki w podłogę tak? Masz 4 takie same? Pod fotele potrzebne są inne lampki...

Potrzebne dwie wiązki na tył między boczkiem a słupkiem A (allegro). Jedna czerwona lampka dla drzwi pasażera (białych jeśli w/w zdanie jest prawdziwe, masz zapas). Dwa uchwyty pod fotele (ASO). Kostki, piny i przewody.

Lampkę podsufitki kupiłbym na allegro (50zł). Gotowiec i nie pierdzielisz się z wierceniem itd.

Wg tego co Bartek pisał to chyba nie potrzebuje przodu tylko tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...