Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie a tak z innej beczki-navi plus była montowana fabrycznie w B6 czy był już RNS?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z wersji USA - naklejki :rolleyes:

z usa się nie nadadzę Bartku do EU?

Osłony jak najbardziej ale driver już nie wiadomo (chyba jeszcze nikt nie sprawdzał czy sterownik z końcówką A będzie działał z naszymi bramami).

Raz próbowałem zakodować otwieranie bramy.

System przyjął kod, ale bramy (bramy w firmie) nie otwierał..

Spróbuję kiedyś ze zwykłą bramą, domowym systemem..

Przemo - sprawdź nazwę producenta bramy z którą próbowałeś się połączyć. Sprawdzę czy HL ją obsługuje.

Panowie a tak z innej beczki-navi plus była montowana fabrycznie w B6 czy był już RNS?

Ale navi plus to jest RNS :) RNS-D od początku produkcji nadwozia a RNS-E od rocznika modelowego 2004.

Opublikowano

Spoko, postaram się to sprawdzić. A masz gdzieś listę ?

Opublikowano

Tak - to jest RNS-D. Tylko nie wiem czy z A6 podejdzie - fizycznie to raczej to samo, tylko inny soft (Alvaro będzie wiedział więcej).

Spoko, postaram się to sprawdzić. A masz gdzieś listę ?

Na stronie producenta systemu masz: www.homelink.com

Opublikowano

Ta NAvi nie będzie do B6 pasowała. Do B5 pasi z A6.

Opublikowano

RNS-D syyyyf

Opublikowano

ja dałem mniej za RNS-E :decayed:

Opublikowano

Piszecie że się nie da jechać 260 licznikowe 1.9 TDi ciekawe czy ma standardową skrzynie biegów

Audi A4 TDI 130cv @ 260km/h

Opublikowano

To 1.9TDI przyspiesza jak moje 2.7BiT :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Jak to jest 1,9TDI i 130 ps to moja astra ma silnik z lambo :)

Opublikowano

na pewno jakieś skoksowane ale raczej to 1.9 :wink4::decayed:

Opublikowano

na pewno jakieś skoksowane ale raczej to 1.9 :wink4::decayed:

zakladajac, ze ten filmik jest prawdziwy, to to 1.9 nie ma nic z seryjnego silnika pod maska.

zobaczcie inny filmik tego auto, jak auto kreci sie do 5000 obr bez zajakniecia.

Opublikowano

tutaj cos podobnego :decayed:

Opublikowano

ładnie kręci do 5,2 tys :naughty:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 12:44_________________________________________________

tutaj cos podobnego :decayed:

spalanie 11 l przy 260 :decayed:

Opublikowano

ja taksamo :wink4:

co Wy mówicia- tą navi za 400 można wyrwać a RNS taniej niż 1200 nie widziałem :wallbash:

[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 13:04_________________________________________________

RNS-D syyyyf

mam parcie żeby tunel środkowy zminić-taki zniszczony jest a już bym 2din założył
Opublikowano

chłopaki jaki kabel do diagnostyki B6?? to jest łacze OBD2? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.