Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

chodzi mi o ta listwe zaraz nad progiem

pasuje ale ponoć w B7 jest bardziej odstająca

Zgadza się - listwa seryjna w B7 wystaje troszkę bardziej niż wariant w B6 (dlatego dużo ludzi myli ją z S line), ale nadal nie tyle co S line. S line i S4 w B6 i B7 mają już te same numery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tych z s4 a tych z s-line nie da się pomylić, jedynie jak ktoś zrobi kiepskie zdjęcie to ciężko odróżnić listwe z b7 z s-line ale wprawne oko nie będzie miało z tym problemu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktos mi ozenic tanio tylniej polki do sedanika ? kolor i stan materialu mi lotto tylko cena ma byc :kox::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktos mi ozenic tanio tylniej polki do sedanika ? kolor i stan materialu mi lotto tylko cena ma byc :kox::hi:

za 100 z przesylka w bardzo ladnym stanie moge Ci sprzedac mega rezaczu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktos mi ozenic tanio tylniej polki do sedanika ? kolor i stan materialu mi lotto tylko cena ma byc :kox::hi:

ja mam ..jak bede jechal do ragi to Ci zawioze..za 50 zl bedzie ok ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena luxus i to z dostawą do domu

Masz juz fotele?? bo ktos tam sprzedaje komplet s-line :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy naszych speców przy wyborze aku...

Wybór padł na MOLL-a jako, że to seryjnie siedzi w naszych Audikach...

Fabryczny akumulator to 72Ah i prąd rozruchowy 380A (wg. normy DIN czyli 680 w EN). I teraz muszę podjąć 2 decyzje...

1. Parametry:

MOLL nie ma w ofercie aku 72Ah/380A. Generalnie jeśli chodzi o modele, które według katalogu tej firmy są przeznaczone dla Audi - do wyboru mamy:

- 70Ah/340A

- 80Ah/380A

Z uwagi na to, że w aucie jest dużo więcej elektryki niż przy wyjeździe z fabryki - od początku rozważam większą pojemność (oczywiście nie za dużo aby alternator dał radę to nadgonić ;)). Pytanie czy skok z 72AH na 80Ah nie będzie za duży dla alternatora 140A :mysli:

2. Do wyboru mam dwa modele:

- Moll Kamina Start (http://www.moll-batterien.pl/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=51&Itemid=66)

- Moll M3 Plus K2 (http://www.moll-batterien.pl/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=52&Itemid=67)

Cena jest zbliżona - pytanie czy warto się pakować w patenty M3 Plus K2.

Poradźcie coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy naszych speców przy wyborze aku...

Wybór padł na MOLL-a jako, że to seryjnie siedzi w naszych Audikach...

Fabryczny akumulator to 72Ah i prąd rozruchowy 380A (wg. normy DIN czyli 680 w EN). I teraz muszę podjąć 2 decyzje...

1. Parametry:

MOLL nie ma w ofercie aku 72Ah/380A. Generalnie jeśli chodzi o modele, które według katalogu tej firmy są przeznaczone dla Audi - do wyboru mamy:

- 70Ah/340A

- 80Ah/380A

Z uwagi na to, że w aucie jest dużo więcej elektryki niż przy wyjeździe z fabryki - od początku rozważam większą pojemność (oczywiście nie za dużo aby alternator dał radę to nadgonić ;)). Pytanie czy skok z 72AH na 80Ah nie będzie za duży dla alternatora 140A :mysli:

2. Do wyboru mam dwa modele:

- Moll Kamina Start (http://www.moll-batterien.pl/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=51&Itemid=66)

- Moll M3 Plus K2 (http://www.moll-batterien.pl/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=52&Itemid=67)

Cena jest zbliżona - pytanie czy warto się pakować w patenty M3 Plus K2.

Poradźcie coś ;)

Bartek ja jednak bym Ci polecił Centre Future....bardzo dobry aku za dobre pieniadze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena luxus i to z dostawą do domu

Masz juz fotele?? bo ktos tam sprzedaje komplet s-line :gwizdanie:

No właśnie widziałem ale kolorystycznie lekkie dziwolongi.

No mam już wszystko zakupione. Pół skóry z alcantarą, do tego będą boczki z alcantarą od Dzo-Dzo.

W tym tygodniu jak sie uda to będzie wszystko na aucie. - mówie o fotelach nie o boczkach.

Ogólnie te mody moje się bardzo ślimaczą ale może wkoncu coś podgonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podświetlane to cena za***ista jak za zestawik :)

http://allegro.pl/uchwyt-na-kubek-wizytownik-chrom-a4-b6-b7-igla-i1908891219.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie czy grill we wszystkich rodzajach nadwoziowych jest taki sam grill? Kurcze bo szukam zwykłego grilla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie czy grill we wszystkich rodzajach nadwoziowych jest taki sam grill? Kurcze bo szukam zwykłego grilla.

cabrio ma inny, sedan i avant to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos widzial poduche do 3-ramiennej kiery mf z b7 to dajcie linka :wink4: Szukam czegos takiego wlasnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...