Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to by mi to pasowało, ale jak to wygląda. Świecą halogeny a reszta świateł nie ?

Jaki tryb trzeba ustawić ? Bo skandynawski to ponoć wszystko świeci cały czas.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
BT w tym roku jest około 20 marca nie wiem dokładnie ale wydaje mi się, że 22 do 24 marzec :)

:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

Malutki prezencik na urodziny a cieszy :kox:

DSC_6625.jpg

<br /><br />

Opublikowano
Malutki prezencik na urodziny a cieszy :kox:

http://s14.postimage.org/iifc06x9p/DSC_6625.jpg

<br /><br />

Mam gdzieś takie emblematy, gdyby ktoś chciał, to poszukam :wink:

Opublikowano

to poszukaj

Spoko, poszukam :wink:

Opublikowano

A co chcecie z nimi zrobić? Na seryjne blendy nie będą pasować...

Opublikowano

Właśnie chcialem napisać że blendy BOSE są wyprofilowane i na seryjnych będzie lipnie wyglądać.

WLADI kupuje grile z S4 :decayed:

Opublikowano

Sie zrobi nie seryjne :wink:

Opublikowano

Jedyny sens montażu stickerów to wymiana uszkodzonych na ori blendach BOSE...

...Blendy BOSE mają już tą naklejkę seryjnie.

Opublikowano
No to by mi to pasowało, ale jak to wygląda. Świecą halogeny a reszta świateł nie ?

Jaki tryb trzeba ustawić ? Bo skandynawski to ponoć wszystko świeci cały czas.

Razem z postojowkami.

Opublikowano
Jedyny sens montażu stickerów to wymiana uszkodzonych na ori blendach BOSE...

...Blendy BOSE mają już tą naklejkę seryjnie.

Ale moje nie sa naklejkami - to sa emblematy przypinane :wink: ale zrobi sie to na cacy :decayed:

Opublikowano
A co chcecie z nimi zrobić? Na seryjne blendy nie będą pasować...
A tam nie będą, ja mam i jakoś pasują wiem że Twoje oko to zauważy że to nie ori ale póki co jakoś to wygląda:wink: w ori blendach jest już wyżłobienie a w serii znaczki odstają ale mi to nie przeszkadza:decayed:

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

Właśnie chcialem napisać że blendy BOSE są wyprofilowane i na seryjnych będzie lipnie wyglądać.

WLADI kupuje grile z S4 :decayed:

Ja już się z tym pogodziłem że zaczęło się rezanie 2013:jerk: przyjdzie i pora na mnie nie martw się grill i kratki halogenów już leża w domu:decayed:
Opublikowano
A co chcecie z nimi zrobić? Na seryjne blendy nie będą pasować...
A tam nie będą, ja mam i jakoś pasują wiem że Twoje oko to zauważy że to nie seria ale póki co jakoś to wygląda:wink: w ori blendach jest już wyżłobienie a w serii znaczki odstają ale mi to nie przeszkadza:decayed:

Właśnie o to mi chodziło.

Jedyny sens montażu stickerów to wymiana uszkodzonych na ori blendach BOSE...

...Blendy BOSE mają już tą naklejkę seryjnie.

Ale moje nie sa naklejkami - to sa emblematy przypinane :wink: ale zrobi sie to na cacy :decayed:

Racja - są dwa bolce :thumbup1:

Opublikowano

Ja miałem bolce połamane więc znaczki przykleiłem:wink:

Opublikowano

A w jakiej pozycji przełącznika świeca te halogeny i postojówki ?

W pozycji zero ?

Co się stanie jak zmienie pozycje na światła mijania ?

Sorry że tak wypytuje ale nie mam VAGa - i chce wiedzieć, co i jak zanim pojade do kogoś to przeprogramować.

Opublikowano

Julo, jeżeli odpalisz tryb skandynawski to światła mijania będą świecić na 0 po odpaleniu samochodu, a jak przełączysz na postojówki to mijania zgasną:hi:

Opublikowano
Ja już się z tym pogodziłem że zaczęło się rezanie 2013:jerk: przyjdzie i pora na mnie nie martw się grill i kratki halogenów już leża w domu:decayed:

Sezon 2013 na rezanie uwazam za otwarty :grin:

Opublikowano

To jeszcze zostaje tryb USA. Czym się różni ?

A jak przełącze na pozycje świateł mijania to mam wszystko po staremu ?

Czy przy odpalaniu czasem nie odłaczany jest prąd idący na światła, tak jak na wycieraczki które sie zatrzymują przy odpalaniu ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.