Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No chyba z tego co napisałem wynika, że ich NIE usunąłem więc pytam, czy to może być przyczyną palenia się airbaga :decayed:

Usunę jutro, bo dzisiaj nie miałem czasu na to już.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Błąd airbag samemu nie zniknie jeżeli już sie zapisał w sterowniku:wink:

Opublikowano
Czy ma ktoś może do sprzedania czarne poszycia foteli i kanapy z tyłu do b6 ? Zwykłe czarne naleśniki i nie chodzi mi o fotele, interesują mnie tylko materiały-poszycia:hi:

siedzisko kanapy w kolorku soul oddam za bronxa :wink:

Ja bym wziął nawet za flaszkę:decayed: Bo mam jakimś klejem zapaćkane i zejść nie chce:kwasny:

No problem z tym że odbiór osobisty w Mińsku :wink:

Niech kolega nie wyrzuca jak będe w okolicy to wezmę:wink:

Opublikowano
Czy ma ktoś może do sprzedania czarne poszycia foteli i kanapy z tyłu do b6 ? Zwykłe czarne naleśniki i nie chodzi mi o fotele, interesują mnie tylko materiały-poszycia:hi:

siedzisko kanapy w kolorku soul oddam za bronxa :wink:

Ja bym wziął nawet za flaszkę:decayed: Bo mam jakimś klejem zapaćkane i zejść nie chce:kwasny:

No problem z tym że odbiór osobisty w Mińsku :wink:

Niech kolega nie wyrzuca jak będe w okolicy to wezmę:wink:

Andrzej jak by co to wal na PW :wink:

Opublikowano
Czy ma ktoś może do sprzedania czarne poszycia foteli i kanapy z tyłu do b6 ? Zwykłe czarne naleśniki i nie chodzi mi o fotele, interesują mnie tylko materiały-poszycia:hi:

siedzisko kanapy w kolorku soul oddam za bronxa :wink:

Ja bym wziął nawet za flaszkę:decayed: Bo mam jakimś klejem zapaćkane i zejść nie chce:kwasny:

No problem z tym że odbiór osobisty w Mińsku :wink:

Niech kolega nie wyrzuca jak będe w okolicy to wezmę:wink:

Andrzej jak by co to wal na PW :wink:

Oki:good:

0_0_1000383666_Poczekaj_10_sekund_na_CYCKI_przez_alfred77_middle.gif

Opublikowano
:decayed::kox:
Opublikowano

nie da się jakoś skrócić czasu oczekiwania?? :decayed::grin:

Opublikowano

Haha jak się chce mieć full wypas to trzeba być cierpliwym:wink:

Opublikowano
Czy ma ktoś może do sprzedania czarne poszycia foteli i kanapy z tyłu do b6 ? Zwykłe czarne naleśniki i nie chodzi mi o fotele, interesują mnie tylko materiały-poszycia:hi:

siedzisko kanapy w kolorku soul oddam za bronxa :wink:

Ja bym wziął nawet za flaszkę:decayed: Bo mam jakimś klejem zapaćkane i zejść nie chce:kwasny:

No problem z tym że odbiór osobisty w Mińsku :wink:

Niech kolega nie wyrzuca jak będe w okolicy to wezmę:wink:

Andrzej jak by co to wal na PW :wink:

Oki:good:

http://www.chamsko.pl/demot/0_0_1000383666_Poczekaj_10_sekund_na_CYCKI_przez_alfred77_middle.gif

:slina::slina::slina:

Opublikowano

Ostatnio nakręciłem kawałek filmiku jak u mnie chodzą bixy z soczewką z B8 trochę niewyraźnie bo akurat prószył śnieg:wink:

Opublikowano

za***isty filmik, jest klimat, kino drogi :wink::decayed:

bixy dają ładnie, ale bas lepiej :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
za***isty filmik, jest klimat, kino drogi :wink::decayed:

bixy dają ładnie, ale bas lepiej :wink:

Tapnięte z SGS III

:grin: dzięki
Opublikowano

A ja dzisiaj zamontowalem sobie ori biegowke s-line z pikowana gala z A4 i do tego 2x popiolka i ramka w kolorze czarnym - piano :decayed:

i iso-fixa tez zalozylem a za wsio cale 50yoyo poszlo :kox:

Opublikowano

Włodi wyjaśniłeś jak świecą bixy :banan:

Opublikowano

soczewy z B8 potęga. Musze załozyc do siebie :slina:

Opublikowano

Rafale - a mi dalej nie napisałeś :thumbdown::facepalm:

Opublikowano
soczewy z B8 potęga. Musze załozyc do siebie :slina:

jeszcze nie masz :wink:

Opublikowano

nie mam, ale przy zakladaniu nowych bixow chce juz soczewki z b8 miec na pokladzie :)

Opublikowano
Ja dałem 350 w ASO:decayed:

Z podstopnica?

Opublikowano
Ja dałem 350 w ASO:decayed:

Z podstopnica?

nice- PUMKA jak odłożę w skarbonce odpowiednią sumkę puszczę Ci przelew i flaszkę:decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.