Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry::polew:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Doberek a ja do lozka - pirdzielona nocka :smutas:

Opublikowano

Siema:decayed:

Opublikowano
Siema:decayed:

Wladi TY sypiasz? wstałem o 3 jesteś teraz już jesteś :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

:bry:

Opublikowano
Siema:decayed:

Wladi TY sypiasz? wstałem o 3 jesteś teraz już jesteś :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

:bry:

No widzisz trzeba napiżdżać posty:grin::grin::grin::grin: nie ma opirdalania się:decayed:
Opublikowano
Siema:decayed:

Wladi TY sypiasz? wstałem o 3 jesteś teraz już jesteś :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

:bry:

No widzisz trzeba napiżdżać posty:grin::grin::grin::grin: nie ma opirdalania się:decayed:
ta- nawet zacząłem czytać te wasze posty ale nie dałem rady :polew::polew:
Opublikowano

Co Ty nie nadążysz:grin::grin::grin: ja czasem już tego nie ogarniam:decayed:

Opublikowano

:siema:

ale mnie głowa niepi...la :facepalm:

Opublikowano

Artek to co Ty piłeś za bimber na myszach pędzony:decayed:

Opublikowano

214b289c7916.jpg

Wielkanoc:facepalm:

Opublikowano

I Prima Aprilis

snowmk.th.jpg

Opublikowano

Zrobiłem wszystko co miałem zrobić w aucie. Odpuszczam :decayed:

Opublikowano

A ja miałem dzisiaj zakładać Bose i d*pa zimno jak uj nie chce mi się:kwasny:

Opublikowano

Głowa boli :facepalm:

Opublikowano
A ja miałem dzisiaj zakładać Bose i d*pa zimno jak uj nie chce mi się:kwasny:

Właśnie wczoraj miałem dziwną akcje z Bose... Po skończonej robocie postanowiłem troszkę ponakurwiać basem i.... przy głośniejszych partiach po prostu się dźwięk wyłączał, aż ostatecznie zdechł cały samochód. W sensie elektryka....

Opublikowano
A ja miałem dzisiaj zakładać Bose i d*pa zimno jak uj nie chce mi się:kwasny:

Właśnie wczoraj miałem dziwną akcje z Bose... Po skończonej robocie postanowiłem troszkę ponakurwiać basem i.... przy głośniejszych partiach po prostu się dźwięk wyłączał, aż ostatecznie zdechł cały samochód. W sensie elektryka....

Aku:whistling:??
Opublikowano
A ja miałem dzisiaj zakładać Bose i d*pa zimno jak uj nie chce mi się:kwasny:

Właśnie wczoraj miałem dziwną akcje z Bose... Po skończonej robocie postanowiłem troszkę ponakurwiać basem i.... przy głośniejszych partiach po prostu się dźwięk wyłączał, aż ostatecznie zdechł cały samochód. W sensie elektryka....

Akumulator powiedział pa pa :whistling:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:

730_gallery-103866705-500x500.jpg

---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ----------

2090_342_500.jpg

Opublikowano

Witam szanownych posiadaczy Audi :kox:

Koledzy pytanie , w okolicach Gorzowa Wlkp.,Zielonej Gory, Szczecina lub Poznania szukam naprawde sprawdzonego i zetelnego warsztatu , ktory zajmuje sie regeneracja glowic gdzie moge wyslac z UK do nich glowice z AWXa na kompleksowa regeneracje czyli planowanie , sprawdzenie luzow zaworow w prowadnicach , dotarcie gniazd zaworowych i zaworow , wymiane wszystkich uszczelniaczy na zaworach oraz po dostarczeniu gratow wymiane walka rozrzadu , panewek walka i szklanek no i sprawdzenie szczelnosci calej glowicy.

Jezeli ktos juz robil cos takiego w Swoim autku i moze szczerze poleciic taki warsztat to prosze jakies namiary na pw. i jaki moze byc orientacyjny koszt takiej uslugi ???

Narazie musze sprobowac zmienic pekniety pasek rozrzadu i odpalic autko i zobaczyc co i jak hula , jak by wszystko bylo ok o co sie modle do sil niebieskich kazdego dnia to i tak profilaktycznie na wszelki wypadek chce kupic druga uzbrojona glowice i wyslac ja do regeneracji.

Bardzo prosze o wszelkie uwagi i informacje.

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.