Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Co to jest ten Ciechan ?

Młody przeproś:bicz:

ciechany.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Co to jest ten Ciechan ?

Browar w Ciechanowie, jakbyś się spotkał, to bierz miodowego - niepasteryzowany na naturalnym miodzie, przeeeehooi po prostu, swego czasu jak latałem po kraju solówką, wbijałem się do browaru, biorąc 10 skrzynek dwie zostawiałem w domu na powrocie z trasy, a jak widzieli, że na zakład wjeżdżam, to się cały zakłąd zlatywał i w kolejce ustawiali po browary :polew: nie ma to jak kupić po 3,60 z butelką a sprzedać za piątaka z pocałowaniem w rączke :decayed:

Opublikowano
Co to jest ten Ciechan ?

Browar w Ciechanowie, jakbyś się spotkał, to bierz miodowego - niepasteryzowany na naturalnym miodzie, przeeeehooi po prostu, swego czasu jak latałem po kraju solówką, wbijałem się do browaru, biorąc 10 skrzynek dwie zostawiałem w domu na powrocie z trasy, a jak widzieli, że na zakład wjeżdżam, to się cały zakłąd zlatywał i w kolejce ustawiali po browary :polew: nie ma to jak kupić po 3,60 z butelką a sprzedać za piątaka z pocałowaniem w rączke :decayed:

Po 2.5zl u mnie na wsi zielony jest(moj ulubiony:naughty:)

Opublikowano

Ja miodowego szarpałem w detalu, na hurt musiałbym mieć papiery. miodowy wiem, że był w tym czasie najdroższy, jak ja brałem.

Opublikowano
Co to jest ten Ciechan ?

Browar w Ciechanowie, jakbyś się spotkał, to bierz miodowego - niepasteryzowany na naturalnym miodzie, przeeeehooi po prostu, swego czasu jak latałem po kraju solówką, wbijałem się do browaru, biorąc 10 skrzynek dwie zostawiałem w domu na powrocie z trasy, a jak widzieli, że na zakład wjeżdżam, to się cały zakłąd zlatywał i w kolejce ustawiali po browary :polew: nie ma to jak kupić po 3,60 z butelką a sprzedać za piątaka z pocałowaniem w rączke :decayed:

Po 2.5zl u mnie na wsi zielony jest(moj ulubiony:naughty:)

Wyślij mi jednego na spróbowanie :naughty:

Opublikowano

Jak masz u siebie sieć Piotr i Paweł, to tam szukaj, bo do nich na pewno dostarczają, do większych Tesco też, bo się spotkałem kilka razy.

Opublikowano

8e9ymy6u.jpg

O tym czyms mowicie? :D

Opublikowano
Jak masz u siebie sieć Piotr i Paweł, to tam szukaj, bo do nich na pewno dostarczają, do większych Tesco też, bo się spotkałem kilka razy.

u mnie jest baardzo duże Tesco i nie ma :decayed::wink:

Opublikowano

Zobaczę w Tesco . :naughty:

Opublikowano

Ok, udalo mi sie dorwac wydech 2.5 tdi. Teraz kwestia koncowek ultera. Jaka powinna byc srednica montazowac? 45,50,55 czy 60m? Cos mi sie kojarzy z 55 ale pewnosci nie mam.

Opublikowano
Jak masz u siebie sieć Piotr i Paweł, to tam szukaj, bo do nich na pewno dostarczają, do większych Tesco też, bo się spotkałem kilka razy.

u mnie jest baardzo duże Tesco i nie ma :decayed::wink:

Bo Ty masz lewe Tesco :decayed:

Opublikowano
Ok, udalo mi sie dorwac wydech 2.5 tdi. Teraz kwestia koncowek ultera. Jaka powinna byc srednica montazowac? 45,50,55 czy 60m? Cos mi sie kojarzy z 55 ale pewnosci nie mam.

kurcze w moim przypadku to było trochę dawno i już nie pamiętam ale na pewno coś z 5 na początku :wink:

Opublikowano

Po 2.5zl u mnie na wsi zielony jest(moj ulubiony:naughty:)

:drinks::drinks:

widzę że gust mamy podobny :wink:

a skoro już jesteśmy w temacie to podrzuć jakąś fotkę :decayed:

tylko pamiętaj żeby była społecznie akceptowalna, reszta na pw :decayed:

Opublikowano
Jak masz u siebie sieć Piotr i Paweł, to tam szukaj, bo do nich na pewno dostarczają, do większych Tesco też, bo się spotkałem kilka razy.

u mnie jest baardzo duże Tesco i nie ma :decayed::wink:

Bo Ty masz lewe Tesco :decayed:

:polew::polew:

Opublikowano

U mnie też w Tesco nie ma :kwasny: podeślijcie buteleczkę:decayed:

Opublikowano

:hi:wieczorne,

Koledzy pod powiedźcie czy w "domowych" warunkach idzie skopiować wsad sterownika silnika? Kolega ma AWX po chipie u Aligatora i gdzieś słyszał, że można to skopiować np. do mnie bo mamy takie same numery sterowników (038 906 019 FP). Rozumiem, że zwykły kabel + vag tego nie ogarnia? :whistling:

I drugie pytanie za sto punktów, klocki z b5 pod 288mm są takie same jak w b6 288mm? Bo znalazłem jakieś nowe klocki od B5 i niby wyglądają tak samo jak do B6 :naughty:

Ciechan miodowy to mistrzostwo świata! :jerk:

Tańszą podróbką jest Argus z Lidla...

Opublikowano

u mnie nawet Tesco nie ma a buteleczkę też możecie podesłać :decayed:

Opublikowano
:hi:wieczorne,

Koledzy pod powiedźcie czy w "domowych" warunkach idzie skopiować wsad sterownika silnika? Kolega ma AWX po chipie u Aligatora i gdzieś słyszał, że można to skopiować np. do mnie bo mamy takie same numery sterowników (038 906 019 FP). Rozumiem, że zwykły kabel + vag tego nie ogarnia? :whistling:

I drugie pytanie za sto punktów, klocki z b5 pod 288mm są takie same jak w b6 288mm? Bo znalazłem jakieś nowe klocki od B5 i niby wyglądają tak samo jak do B6 :naughty:

Ciechan miodowy to mistrzostwo świata! :jerk:

Tańszą podróbką jest Argus z Lidla...

Wsad z programem zczyta Ci Galletto najtanszy chyba ok 130zł.

Opublikowano

W sierpniu podjedziemy w Ostrowie niedaleko hotelu jest jebitne tesco, gdzie można kupić za niecałego piątaka :decayed: przehooi miodowy!

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

:hi:wieczorne,

Koledzy pod powiedźcie czy w "domowych" warunkach idzie skopiować wsad sterownika silnika? Kolega ma AWX po chipie u Aligatora i gdzieś słyszał, że można to skopiować np. do mnie bo mamy takie same numery sterowników (038 906 019 FP). Rozumiem, że zwykły kabel + vag tego nie ogarnia? :whistling:

I drugie pytanie za sto punktów, klocki z b5 pod 288mm są takie same jak w b6 288mm? Bo znalazłem jakieś nowe klocki od B5 i niby wyglądają tak samo jak do B6 :naughty:

Ciechan miodowy to mistrzostwo świata! :jerk:

Tańszą podróbką jest Argus z Lidla...

Wsad z programem zczyta Ci Galletto najtanszy chyba ok 130zł.

Podpowiedz im jeszcze czym mogą wgrać, żeby nie up***dolić sterów :wink:

Opublikowano
:hi:wieczorne,

Koledzy pod powiedźcie czy w "domowych" warunkach idzie skopiować wsad sterownika silnika? Kolega ma AWX po chipie u Aligatora i gdzieś słyszał, że można to skopiować np. do mnie bo mamy takie same numery sterowników (038 906 019 FP). Rozumiem, że zwykły kabel + vag tego nie ogarnia? :whistling:

I drugie pytanie za sto punktów, klocki z b5 pod 288mm są takie same jak w b6 288mm? Bo znalazłem jakieś nowe klocki od B5 i niby wyglądają tak samo jak do B6 :naughty:

Ciechan miodowy to mistrzostwo świata! :jerk:

Tańszą podróbką jest Argus z Lidla...

Na allegro są kable do wgrywania softów sterowników za sto parę złotówek :decayed:

Jadę szabrować do końca wrak B6. Jest cos poukrywane pod dywanem poza BT i MK? Co warto jeszcze wytargać ze środka? Manetki, tempomat, elektrykę pod multifunkcje?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.