Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
obsługuje komputer pokładowy:wink:

trochę lipa bez multi :kwasny:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No możliwe ale w xenonie też miałem H6W:wink:

Opublikowano

dokładnie, w xenonie też h6w

Opublikowano
Podziekował :hi:

A w postojówkach mamy T4W o ile dobrze pamiętam ? I jeszcze dla upewnienia sie jakie w halogenach żaróweczki są ?

W postojówkach mamy H6W:tongue4::thumbup1: a w hallo chyba H11:whistling:

W bixenonie tak a reszta ma w5w postojówkę:wink:

No i o bixach własnie mowa :wink: dzieki Włodi bo już bym kipł T4W bo tak mi sie kojarzyło :hi:

Opublikowano
obsługuje komputer pokładowy:wink:

trochę lipa bez multi :kwasny:

tak na szybko

AUDI A3 A4 S3 S LINE FLAT BOTTOM STEERING WHEEL GOOD CONDITION | eBay

audi flat bottom multi function steering wheel s3 , s line ,tt etc etc | eBay

duuużo tańsze i masz multi a, wysyłkę ci mogą zawsze ogarnąć koledzy z UK

Opublikowano

Spoko loko evrybady:decayed:

Opublikowano

witam serdecznie czy ktoś się orientuje z kolegów czy do a4 b6 2002rkolor fis podejdzie modul mce od 2004 rok z kontrolkami zarowke (mam także włącznik swiatel od 2004 r ) chodzi na podmianke czy bd wszystko niby bogatszy mce od 2004 ? obecnie nie mam możliwisci jak to sprawdzić a jest to istotna dla mnie informacja dodam ze bd zmieniany licznik na kolorwy także od 2004 r do 2002

Opublikowano
witam serdecznie czy ktoś się orientuje z kolegów czy do a4 b6 2002rkolor fis podejdzie modul mce od 2004 rok z kontrolkami zarowke (mam także włącznik swiatel od 2004 r ) chodzi na podmianke czy bd wszystko niby bogatszy mce od 2004 ? obecnie nie mam możliwisci jak to sprawdzić a jest to istotna dla mnie informacja dodam ze bd zmieniany licznik na kolorwy także od 2004 r do 2002

Podejdzie :hi:

Opublikowano

Jaką plecionke/ złącze elastyczne kupić za katalizatorem co jest? Wymierzyć i kupić podobne czy znacie wymiary? Awx , 1,9

Opublikowano
witam serdecznie czy ktoś się orientuje z kolegów czy do a4 b6 2002rkolor fis podejdzie modul mce od 2004 rok z kontrolkami zarowke (mam także włącznik swiatel od 2004 r ) chodzi na podmianke czy bd wszystko niby bogatszy mce od 2004 ? obecnie nie mam możliwisci jak to sprawdzić a jest to istotna dla mnie informacja dodam ze bd zmieniany licznik na kolorwy także od 2004 r do 2002

Podejdzie :hi:

kolego podejdzie wszystko p&p ? , czy musze cos rezac ? nie napotkam problemu z kierunkami lub światlami ? a i jeszcze jedno czy można zmienić panel klimatronika od 2004 do 2002 ? gdyż w 2002 mam strasznie wytarty a w 2004 ma wade :(

Opublikowano
kolego podejdzie wszystko p&p ? , czy musze cos rezac ? nie napotkam problemu z kierunkami lub światlami ? a i jeszcze jedno czy można zmienić panel klimatronika od 2004 do 2002 ? gdyż w 2002 mam strasznie wytarty a w 2004 ma wade :(

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh-138327/

A różnice w okablowaniu?

Opublikowano
Opublikowano

No też tak myślę. Napisałem kolesiowi że to nie ori to mnie wyśmiał, że się nie znam

Opublikowano

Koledzy, macie jakieś sprawdzone aukcje do żarników D1S Osram? bo właśnie mi jeden zaczyna zmieniać barwe na różowy i musze na szybko kupić, bo pewnie zdechnie..

Opublikowano
Koledzy, macie jakieś sprawdzone aukcje do żarników D1S Osram? bo właśnie mi jeden zaczyna zmieniać barwe na różowy i musze na szybko kupić, bo pewnie zdechnie..

Mam 2 ori philipsy używałem pół roku myślałem że uszkodzone i kupiłem nowe a okazało się że przetwornice. Więc jak będziesz zainteresowany to pisz PW

Opublikowano
Koledzy, macie jakieś sprawdzone aukcje do żarników D1S Osram? bo właśnie mi jeden zaczyna zmieniać barwe na różowy i musze na szybko kupić, bo pewnie zdechnie..

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. brałem od tego gościa wszystko ok

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.