Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Z tymi 28 tys to przesadziles po calosci....:grin:

No ale niech ktos sie cieszy:wink:

Już opierdzieliłem Grześka na pw bo jak bym wiedział sam bym wziął:banghead::thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pany moja B6 sprzedana :wink:

Poszła za 28 tys. :hi: dla tych ci pisali na PW

Mogles RNSa zostawic to bym lyknal ja od Ciebie :decayed:

Opublikowano
Poszła niedaleko mnie :wink:

Mialem kilka zapytan czy to ja jestem nowym wlascicielem Twojego auta:decayed:

Opublikowano

28k za takie auto... Czemu nie sprzedawałeś jak ja brałem swoją? :cry:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemasz :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Przy podłączaniu podświetlania kubka i wizytownika podpinamy się pod ESP,

błękitny z niebieskim i brązowym ? Polaryzacja jest ważna ?

Opublikowano
andr3i

napisz spostrzezania na tema iphona 4 i 5:) mam 4 i zastanawiam sie czy jest sens przesiadać sie na 5

no roznica spora

kolory ladniejsze zywsze ogolnie wydajniejszy

szybciej net chodzi

tylko trzymanie w rece pewniejsze bylo w 4s no ale juz sie przyzwyczailem

Opublikowano
Z tymi 28 tys to przesadziles po calosci....:grin:

No ale niech ktos sie cieszy:wink:

Przynajmniej poszła od ręki, mam nadzieje i bez wybrzydzania i kręcenia nosem :grin:

Opublikowano
Przy podłączaniu podświetlania kubka i wizytownika podpinamy się pod ESP,

błękitny z niebieskim i brązowym ? Polaryzacja jest ważna ?

Zalezy co podlaczasz, jak led to tak. A co do kolorow to miernikiem sprawdz, nie pamietam teraz

Opublikowano

Ja u siebie podpiąłem pod włącznik świateł, ale dlatego, że miałem już instalacje poprowadzoną do kratek :wink:

Opublikowano

Pany ma ktoś u siebie w B6 taki zestaw jak szyba z czujnikiem deszczu B7+ MCE B7 + czujnik zmierzchu?

Opublikowano
Pany ma ktoś u siebie w B6 taki zestaw jak szyba z czujnikiem deszczu B7+ MCE B7 + czujnik zmierzchu?

kfx , adamo i ktoś jeszcze:wink:

Opublikowano

panowie co może być powodem tego, że brakuje mi informacji dźwiękowej w momencie kiedy mam włączone światła na wyłączonym zapłonie ?

Opublikowano
panowie co może być powodem tego, że brakuje mi informacji dźwiękowej w momencie kiedy mam włączone światła na wyłączonym zapłonie ?

A wrzuciłeś kierunkowskaz?

Opublikowano
panowie co może być powodem tego, że brakuje mi informacji dźwiękowej w momencie kiedy mam włączone światła na wyłączonym zapłonie ?

A wrzuciłeś kierunkowskaz?

?

A druga sprawa to brak dzwięku także przy otwartych drzwiach przy zapłonie ?

Opublikowano

Ten buzzer caly jest w liczniku, wejdz w 17 - instruments, pozniej Output tests i przejdz przez wszystkie testy, jednym z nich (chyba 4 z kolei) jest test tego wlasnie buzzera :wink:

Opublikowano
Ten buzzer caly jest w liczniku, wejdz w 17 - instruments, pozniej Output tests i przejdz przez wszystkie testy, jednym z nich (chyba 4 z kolei) jest test tego wlasnie buzzera :wink:

dziękówa :hi: a coś z dzwiękiem otwartych drzwi ?

Opublikowano
panowie co może być powodem tego, że brakuje mi informacji dźwiękowej w momencie kiedy mam włączone światła na wyłączonym zapłonie ?

A wrzuciłeś kierunkowskaz?

?

A druga sprawa to brak dzwięku także przy otwartych drzwiach przy zapłonie ?

U mnie takich cudów niema..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.