Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z palnikami też robiłem kombinację i zawsze na prawej lampie jest problem na lewej jak założę jest zawsze wszystko ok

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

i jak narazie zawsze to się działo np po jeździe jak zrobiłem przerwę i spowrotem wsiadłem za jakiś czas do auta jak z rana zawsze odpalam jest wszystko ok nie wiem czy to istotna informacja ale wolałem napisać

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bravo Lewy :banan:

Opublikowano

Jeżeli Ci nie chce odpalać HIDu od strony kierowcy to możesz mieć zakłócenia. Też tak czasem miałem aż się później spoliło :facepalm:

Nie masz błędów ESP/ABS?

Opublikowano

bo panowie i panie Hidy muszą być jak najdalej od pompy ABSu bo się nie włączają albo walą błędami Brakes /ESP i winny być "uziemione" czyli dokręcone do metalu :whistling:

Opublikowano

pany może ma ktoś na zbyciu silniczek prawej klapy klimy

Opublikowano
7 za komplet z kratkami? Jak tsk to bierz. Poprawisz go sobie i bedzie git.

Tak jak na foto, czyli są 3 kratki (martwi mnie ta prawa patrząc na zdjęcie), że tak słabo spasowana, że aż wkrętem przykręcona, nie wiadomo co tam urwane... bo sam zderzak chyba aż tak "kształtu" nie mógł zgubić?

Czyli kratki, 4 czujniki PDC, no i rezany zderzak bez belki i halo za 7 stów w domu by był.

Belka i halo podchodzą od serii?

IMG_20130903_112233.jpg

Wypowie się ktoś jeszcze :notworthy::notworthy::notworthy: bo chętnie sprawił bym sobie taki przód :jerk:

Reszta foto:

http://a4-klub.pl/b6-division-175/b6-division-146445/index1219.html#post3761059

Opublikowano

ten co nie odpala jest po stronie pasażera akurat błędu abs/esp nie ma ani na wyswietlaczu kompa ani na vagu przetwornice znajduja sie w dolnej wnece lampy więc nie są uziemnione ale jeśli uziemnienie miałoby wpływ to i po stronie kierowcy by nie odpalał za każdym razem a zawsze odpala

Opublikowano

Czy ktoś byłby tak dobry i rozkodował mi Vin jednego auta - głównie chodzi mi o wyposażenie.

Opublikowano
7 za komplet z kratkami? Jak tsk to bierz. Poprawisz go sobie i bedzie git.

Tak jak na foto, czyli są 3 kratki (martwi mnie ta prawa patrząc na zdjęcie), że tak słabo spasowana, że aż wkrętem przykręcona, nie wiadomo co tam urwane... bo sam zderzak chyba aż tak "kształtu" nie mógł zgubić?

Czyli kratki, 4 czujniki PDC, no i rezany zderzak bez belki i halo za 7 stów w domu by był.

Belka i halo podchodzą od serii?

http://s6.postimg.org/mt7ifcjrh/IMG_20130903_112233.jpg

Wypowie się ktoś jeszcze :notworthy::notworthy::notworthy: bo chętnie sprawił bym sobie taki przód :jerk:

Reszta foto:

http://a4-klub.pl/b6-division-175/b6-division-146445/index1219.html#post3761059

belka i halo od seri podchodza:wink:

Opublikowano
Czy ktoś byłby tak dobry i rozkodował mi Vin jednego auta - głównie chodzi mi o wyposażenie.

Najlepiej przepisać kody wyposażenia z naklejki którą masz w książce serwisowej na pierwszej stronie albo jak podniesiesz kanapę:

Kody wyposażenia ť Audi Klub Polska

Opublikowano
Czy ktoś byłby tak dobry i rozkodował mi Vin jednego auta - głównie chodzi mi o wyposażenie.

Najlepiej przepisać kody wyposażenia z naklejki którą masz w książce serwisowej na pierwszej stronie albo jak podniesiesz kanapę:

Kody wyposażenia ť Audi Klub Polska

Tak masz racje tylko ja narazie posiadam sam Vin a auto stoi 1000 km ode mnie :)

Opublikowano

Chyba, że :wink:

Ja za nim kupiłem poprosiłem o rozkodowanie na forum bezwypadkowe i w ciągu chwili dostałem PDF z kodami, może spróbuj tam...

Opublikowano

Napisz do stanleya

Opublikowano

Powitać z rana :hi:

Czas umyć i nawoskować auto :naughty::decayed:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
Czy ktoś byłby tak dobry i rozkodował mi Vin jednego auta - głównie chodzi mi o wyposażenie.

Najlepiej przepisać kody wyposażenia z naklejki którą masz w książce serwisowej na pierwszej stronie albo jak podniesiesz kanapę:

Kody wyposażenia ť Audi Klub Polska

Tak masz racje tylko ja narazie posiadam sam Vin a auto stoi 1000 km ode mnie :)

zadzwoń do gościa niech ci zrobi zdjęcie wlepy i prześle na e-maila

Opublikowano

Booster w akcji na zlocie w Bieszkowicach:kox:

Opublikowano
Booster w akcji na zlocie w Bieszkowicach:kox:

:naughty::kox:

Opublikowano

:siema:

auto Boostera jest :kox:

Opublikowano

No powiem Ci Artur że robi robote, najlepsza beka była że my stalismy zaraz przy wjeździe a chodzili kolesie z kamerą po drugiej stronie i podniecali się autami z grupy VW. Jak Booster zaczął upalać to się wszyscy zlecieli i od razu zaczęli przy nas kręcić:grin::grin::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.