Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No właśnie też kiedyś spojrzałem jak miałem boczek zdjęty...no na to wygląda że trzeba je na gorąco przykleić:whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pany blendy bose odebrałem nowe pachnace tylko jak je założyć? Stare widze są na zgrzewach jakiś . Opierdolić lutownicą , włożyć nowe blendy, przygrać i będzie si?

Właśnie tak :wink:

Opublikowano
Pany blendy bose odebrałem nowe pachnace tylko jak je założyć? Stare widze są na zgrzewach jakiś . Opierdolić lutownicą , włożyć nowe blendy, przygrać i będzie si?

Właśnie tak :wink:

Thx no to działam

Opublikowano

Pany, żeby konto założyć na ebay, to trzeba czekać na list jak na allegro, czy od razu? Rejestracja i kupujemy?

Opublikowano
8l0 971 883

:thumbup1:

Opublikowano
pany to gniazdo zapaliniczki to jest takie co mozna dolozyc do niego panel menu pod webasto czy auto wentylacje ?

http://s12.postimg.org/m11ptxcx5/T2e_C16_N_zk_FJFcpb_EOMBST_Rddu1_Q_60_12.jpg

Nie.

---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ----------

Szału nima duże koło air i to wszystko :thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

zgadza się, duże koło. air i to wszystko :thumbdown::thumbdown:

Żal wam, bo macie 18stki :decayed:

:hi:

Opublikowano
Pany, żeby konto założyć na ebay, to trzeba czekać na list jak na allegro, czy od razu? Rejestracja i kupujemy?

Z tego co pamietam to zakladasz konto , otrzymujesz e-maila potwierdzajacy to , klikasz w tym e-mailu na podany link i wsio gotowe , zadne listy i inne rzeczy nie przychodza.

Opublikowano
Pany, żeby konto założyć na ebay, to trzeba czekać na list jak na allegro, czy od razu? Rejestracja i kupujemy?

Z tego co pamietam to zakladasz konto , otrzymujesz e-maila potwierdzajacy to , klikasz w tym e-mailu na podany link i wsio gotowe , zadne listy i inne rzeczy nie przychodza.

dokładnie tak :thumbup1:

Opublikowano

Dzięki chopaki :thumbup1:

Jeszcze jedno: jak założę konto na polskim jebaju to mogę kupować za granicą również, czy muszę założyć konto na austriackim, żeby kupić tu gdzie jestem?

Opublikowano
Dzięki chopaki :thumbup1:

Jeszcze jedno: jak założę konto na polskim jebaju to mogę kupować za granicą również, czy muszę założyć konto na austriackim, żeby kupić tu gdzie jestem?

Można wszędzie kupować :wink:

Ja mam na UK konto i na DE kupuje :decayed:

Opublikowano

:hi:siema ludziska. Kupie przetwornice valeo 4pinowe pod biksy. Ma moze ktos na sprzedaż?

Opublikowano

Zaciski malowane na szybko, bo i klocki czerwone:decayed:

Opublikowano
:hi:siema ludziska. Kupie przetwornice valeo 4pinowe pod biksy. Ma moze ktos na sprzedaż?

Bierz koito.

Opublikowano

Jak ktoś ma HomeLink i chce by działała mu brama garażowa to zapraszam zerknąć na mój latest wpis :wink:

bo nie chce mi się kopiować :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-projekt-black-s-thunder-line-267980/index15.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.