Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
UWAGA!! wladi rozsyła na fejsie wirusa :whistling:

wysyła jakies małolaty z wielkimi cyckami:decayed:

Liczyłem na to że Hammer stary zbok otworzy tego wirusa:polew::polew::polew:

Jestem za stary na takie głupoty :decayed:

:grin::grin::thumbup1:

To Ty byle gdzie swojego wacka wkładasz i potem hivisa innym wysyłasz :decayed::grin:

Nie byle gdzie bo ja prowadzę selekcję dziur:polew: jak mogę tobie hivisa wysyłać jak Ty już masz:polew::polew:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
UWAGA!! wladi rozsyła na fejsie wirusa :whistling:

wysyła jakies małolaty z wielkimi cyckami:decayed:

Liczyłem na to że Hammer stary zbok otworzy tego wirusa:polew::polew::polew:

Jestem za stary na takie głupoty :decayed:

:grin::grin::thumbup1:

To Ty byle gdzie swojego wacka wkładasz i potem hivisa innym wysyłasz :decayed::grin:

Nie byle gdzie bo ja prowadzę selekcję dziur:polew: jak mogę tobie hivisa wysyłać jak Ty już masz:polew::polew:

Mam dobrego antyvira :decayed:

Opublikowano
UWAGA!! wladi rozsyła na fejsie wirusa :whistling:

wysyła jakies małolaty z wielkimi cyckami:decayed:

Liczyłem na to że Hammer stary zbok otworzy tego wirusa:polew::polew::polew:

Jestem za stary na takie głupoty :decayed:

:grin::grin::thumbup1:

To Ty byle gdzie swojego wacka wkładasz i potem hivisa innym wysyłasz :decayed::grin:

Nie byle gdzie bo ja prowadzę selekcję dziur:polew: jak mogę tobie hivisa wysyłać jak Ty już masz:polew::polew:

Mam dobrego antyvira :decayed:

+1 no zauważyłem że nikt Cię nie może doścignąć z tymi Twoimi d*pami jedynie Stanley daje radę:grin::grin:
Opublikowano

ktoś już tak miał? :decayed::polew::polew::polew:

Opublikowano
ktoś już tak miał? :decayed::polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

:banan2:

Opublikowano
siema zule:decayed:kto pil wczoraj reka do gory?:naughty:

:naughty:

:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
siema zule:decayed:kto pil wczoraj reka do gory?:naughty:

:decayed:

Opublikowano

:banan2:

;)
Opublikowano

Panowie powie mi ktos jak jest przymocowane tylnie nadkole? Najlepiej czym i gdzie :D

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie, czy felga 8,5 19" ET43 nie będzie jakoś mocno tarła? Gumę chcę wrzucić 235/35 :)

Opublikowano
Panowie, czy felga 8,5 19" ET43 nie będzie jakoś mocno tarła? Gumę chcę wrzucić 235/35 :)

ja mam 8jx18 et 43 235/40 i między koło ,a zwrotnicę ledwo palec wchodzi ,także może ci trzeć o zwrotnicę ,chyba że dasz dystans

Opublikowano
Panowie, czy felga 8,5 19" ET43 nie będzie jakoś mocno tarła? Gumę chcę wrzucić 235/35 :)

Tarło będzie ale o zwrotnice :decayed: 8mm dystans i będzie git :wink:

Opublikowano
ca438d4906055518dc3ecb9ebf1e1a88.jpeg
Opublikowano

Była tam? To nie zauwazyłem:kwasny:

Ostatnio w weekendy mam spore zaległości:bag:

Opublikowano

Była tam? To nie zauwazyłem:kwasny:

Ostatnio w weekendy mam spore zaległości:bag:

dzisiaj była :grin:

PARAF mnie po internetach śledzi widzę :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.