Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

jaki wideorejestrator tak w okolicach 300zł ?

chyba lepiej dołożyć 150 i kupić mio358 :wink:

dokładnie :) tylko że mio358 idzie taniej dostać w okolicach 400

teraz chyba za 400 nie kupisz... :wink:

Za 500zł odsprzedam moje mio 388 :wink:

Opublikowano

jaki wideorejestrator tak w okolicach 300zł ?

chyba lepiej dołożyć 150 i kupić mio358 :wink:

dokładnie :) tylko że mio358 idzie taniej dostać w okolicach 400

teraz chyba za 400 nie kupisz... :wink:

Za 500zł odsprzedam moje mio 388 :wink:

najpierw pokasuj z niej drogowe porno :decayed:

Opublikowano

jaki wideorejestrator tak w okolicach 300zł ?

chyba lepiej dołożyć 150 i kupić mio358 :wink:

dokładnie :) tylko że mio358 idzie taniej dostać w okolicach 400

teraz chyba za 400 nie kupisz... :wink:

Za 500zł odsprzedam moje mio 388 :wink:

a masz coś lepszego na oku co mio chcesz sprzedać? :jerk:

Opublikowano

:siema:

Panowie, mam problem z prawym lusterkiem. Kiedy steruję nim w lewo, to schodzi w dół, a jak w górę, to idzie w prawo... Podpiąłem inny, jak podpowiedział mi Domin, żeby wykluczyć błąd przełącznika, ale problem pozostał.

Na VAG pojawia się błąd w module komfortu:

01705 - Selection Switch for Mirror-Adjust (E48)

27-10 - Implausible Signal - Intermittent

Gdzie szukać problemu? W których drzwiach? Dodam, że w drzwiach rezałem podświetlenie lampek, ale wątpię, żeby to było powodem, ponieważ masa jest, a tylko do masy się wpinałem.

Ja bym obstawial sterownik w drzwiach.

A w których?

Opublikowano

No jak z prawym masz problem to w prawych drzwiach

Opublikowano

Ciekawy kawałek o CCCO :naughty::decayed:

Opublikowano

Panowie gdzie było napisane jak działa funkcja CLH? nie mogę tego znaleźć..

Opublikowano

jaki wideorejestrator tak w okolicach 300zł ?

chyba lepiej dołożyć 150 i kupić mio358 :wink:

dokładnie :) tylko że mio358 idzie taniej dostać w okolicach 400

teraz chyba za 400 nie kupisz... :wink:

Za 500zł odsprzedam moje mio 388 :wink:

a masz coś lepszego na oku co mio chcesz sprzedać? :jerk:

Zmieniłbym na nowszy model ale to tak bez parcia, bo w tym mi nic nie brakuje ;)

Opublikowano

Ale co ma działać? Otwierasz auto pilotem po zmierzchu i odpala się otwierasz drzwi i gaśnie....wyciagasz kluczyk ze stacyjki odpala się zamykasz pilotem i za 30 sek gaśnie B)

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

Pada mi pomału sprzęgło klimy...warto wymieniać czy lepiej szukać używanej sprężarki?

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

Pada mi pomału sprzęgło klimy...warto wymieniać czy lepiej szukać używanej sprężarki?

memory five wladi i wszystko jasne :-)

a po co ci wymieniac całą spręzarke :kox: ?

Opublikowano

No nie wiem tak mi zasugerował mechanik...

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

Pada mi pomału sprzęgło klimy...warto wymieniać czy lepiej szukać używanej sprężarki?

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Furę cala od razu wymień:decayed:
Opublikowano

Panowie jade ze znajomym jutro po B6 3.0 . Może mi ktoś napisać na co zwrócić uwagę w tym motorze ? ;)

Katalizatory, cewki, blok jest alu, przy złym traktowaniu lubi sobie popękać. Poza tym przeguby, napęd, zobacz czy nie ma bicia od wału (jeśli to quattro, innej opcji nie biorę pod uwagę). No i jeszcze najważniejszy test - czy zamyka budzik :decayed::grin:

Zazdroszczę Ci, swoją sprzedałem i żałuję, ten dźwięk uzależnia :wink:

Najlepiej podłącz pod kompa, sprawdź korekty, czy zapłony nie wypadają. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to wpisz w google 3.0 ASN, na forach A6 jest dużo o tym motorze :wink:

Kupiliśmy ale to nie dla mnie :P

Wybrał ośkę , jedzie to naprawdę fajnie , ogólnie wydaje mi się że jest okej ale zobaczymy co z tego wyjdzie po czasie ;)

Chyba sprzedam swoje B5 i pomyśle o takim 3.0 ;P

Edytowane przez dzienciol

Opublikowano

Mordy kto jest z cieszyna ?

Opublikowano

wyciagasz kluczyk ze stacyjki odpala się
u mnie dopiero w momencie otwarcia drzwi :whistling:
Opublikowano

No nie wiem tak mi zasugerował mechanik...

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Wladi jeszcze mi powiedz ze mechanik miał spręzarke na sprzedaż :grin::grin::grin::facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.