Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry.

W S4 B6 była jakaś górna rozpórka która można zaadoptować do zwykłej B6 ?

W każdym b6 z zawiecha sport jest rozporka

dzięks.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

Bry.

W S4 B6 była jakaś górna rozpórka która można zaadoptować do zwykłej B6 ?

nie było, jedynie staabilizator większy

Bry.

W S4 B6 była jakaś górna rozpórka która można zaadoptować do zwykłej B6 ?

W każdym b6 z zawiecha sport jest rozporka

pierwsze słysze, aby na serii była rozpórka górna

Opublikowano

Hmmm, to była czy nie było bo teraz zgłupiałem ? Do B5 pasuje z C5, myślałem że tu już coś wymyślili.

Opublikowano

Pany, jak jest z trwałością replik rs6 19cali made in italy? gną się od stania czy te można uznać za pancerne? Dzieki za odp:hi:

Opublikowano

Pany ma ktoś kontakt do gwerty? Chciałbym lampy zrobić.

a byłeś u niego w profilu? :whistling: dzisiaj chwytaki Ci wysyłam, nie dałem rady szybciej...
umrzesz...dopiero po weekendzie będą:/
Opublikowano

coooooś Ty, prajorytet na jutro masz

Opublikowano

Pany byłby ktoś chętny na 2 dinowe radio ALPINE model IVA-W200Ri funkiel nówka z pudełkiem,instrukcją i okablowaniem w dobrej cenie jakieś 1000-1100 pln? Oczywiście legalne.

Edytowane przez rs dziadek

Opublikowano

kGYml1r.jpg

O kurde :decayed:

Opublikowano

Bry.

W S4 B6 była jakaś górna rozpórka która można zaadoptować do zwykłej B6 ?

nie było, jedynie staabilizator większy

Bry.

W S4 B6 była jakaś górna rozpórka która można zaadoptować do zwykłej B6 ?

W każdym b6 z zawiecha sport jest rozporka

pierwsze słysze, aby na serii była rozpórka górna

Mialem stycznosc tydzien temu z B7 w 1,6 Pb z "gorna rozporka " - S-line - nie wiem czy ori bo to kawalek plaskownika z mocowaniami na sruby M6 na imbus

Niby mocowania przyspawane do budy i lakier wygladal na ori :eusathink:

Opublikowano

kGYml1r.jpg

O kurde :decayed:

:grin: czego to ludzie nie wymyślą.......dobre :banan:

Opublikowano

kGYml1r.jpg

O kurde :decayed:

Jozek fury szukasz do interesu? Swoją będziesz przerabial?:decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

mój ma h*jowy kolor na karawan :grin:

Opublikowano

Panowie, macie jakieś sprawdzone żarówki H6W? Na swoje źródło już nie mam siły. Systematycznie po ok. 2 miesiącach siadają.....fakt, cena 10 zł za sztukę mówi sama za siebie.

Oczywiście pod xenon :wink:

Grzesiu nie mówię że tanio ale są mega ja już ponad rok śmigam na nich http://motointegrator.sprzedajemy.pl/zarowka-t4w-led-osram-ledriving-4000k-2-sztuki,6727467

wladi daj fotę jak to świeci wieczorem na samych postojach i z xenonem? I trzeba filtry can bus do tego czy mają wbudowane? Bo u mnie średnio co pół roku jest wymiana jak biorę ze sklepledowy.pl

Opublikowano

ok czyli wsadzasz żarówki i nie wali błędem tak? filtrów dodatkowych nie trzeba? jaka barwe xenonu masz 4300k?

Opublikowano

Dokładnie cyknij fotkę :wink:

Opublikowano

to wkońcu jakaś alternatywa będzie jak podan rok już u ciebie hulają bo denerwuje mnie taka wymiana co pare miechów zastanawiałem się już nawet nad zmianą na zwykłe

Opublikowano

fajnie świecą tyle że masz ori bixenon ja mam zwykłe przerabiane na bix wiec mam w5w :facepalm:

Opublikowano

Znalazłem na allegro http://allegro.pl/osram-t4w-ba9s-ledriving-4000k-zarowka-led-gdynia-i5057648149.htmltyle, że 4000K, to może w zółte już wchodzić, natomiast 6000K będą zbyt niebieskie do ori xenów.

Są tylko T4W, czyli tak, jak Włodek pisał, trzeba ściąć jeden trzpień, ale to można nawet nożem, żadna filozofia :wink:

Zastanawiam się jeszcze na Philips Blue Vision - miał ktoś u siebie?


Patrząc na pierwszą fotę, to wydaje mi się, że najlepsza barwa, to 5000K by była :P choć może to być złudzenie ;)

Opublikowano

a takie ktoś montował u siebie http://sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-Led-W5W-T10-2x-COB-Bialy-Zimny-CANBUS-PLASMA/1316#prettyPhotomoże więcej niż ledy w5w by wytrzymały chyba będe musiał przetestować


ewentualnie to http://sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-Led-W5W-T10-5W-1x-HP-Bialy-Zimny-CANBUS-CREE/239tyle tylko że na wprost świecą więc nie wiadomo jaki efekt w lampie będzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.