Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prawdziwy rezacz to Domin

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I nie tylko...

Opublikowano

Nie rozwijam tego dalej, bo wystarczająco gównoburz już się tutaj przewinęło.

Jak widzisz wyżej chętnych nie brakuje.

Opublikowano

ile może ważyć felga 17calowa ori?

Opublikowano

ile może ważyć felga 17calowa ori?

8.1kg

Opublikowano

Nie rozwijam tego dalej, bo wystarczająco gównoburz już się tutaj przewinęło.

Jak widzisz wyżej chętnych nie brakuje.

Mi natomiast jest to zbędne.
Opublikowano

Nie naspamowaliscie za duzo przez 2 tyg ^_^

Trasa odwalona i teraz odpoczynek :facepalm:

GB - 604km przejechalem w 5h 27min :banan:

Opublikowano

Panowie koło 18" ET45 8J opona 225/40 zawieszenie gwintowane jakie włożyć dystanse z przodu i z tyłu żeby koło było na równo z nadkolem? Z przodu mam tak schowane jak bym taczka jeżdził.....:facepalm:

Opublikowano

15mm.

Opublikowano

10 mm albo 15, zslezy co masz z tylu

Opublikowano

jak mierzyłem tak na oko miarką to mi wychodziło że z przodu bym musiał kupić jakieś 23mm a z tyłu 15mm....a co mam mieć z tyłu? Co masz na myśli? Z tyłu jest bliżej nadkola niż z przodu, a róznica jest spopra

Opublikowano

Przednia os jest szersza, wiec z automatu masz blizej nadkola dlatego nie potrzeba Ci wsadzac 15 z przodu tylko 10 zeby bylo ok. Najlepszy setup przy et 45 jest przod 15 tyl 20 dla tej gumy

Opublikowano

Przednia os jest szersza, wiec z automatu masz blizej nadkola dlatego nie potrzeba Ci wsadzac 15 z przodu tylko 10 zeby bylo ok. Najlepszy setup przy et 45 jest przod 15 tyl 20 dla tej gumy

Na eibachu -30 też? Nie będzie za dużo z przodu? Myślałem, że przód 10 a tył 15.
Opublikowano

Tak

Opublikowano

Nie naspamowaliscie za duzo przez 2 tyg ^_^



Trasa odwalona i teraz odpoczynek :facepalm:

GB - 604km przejechalem w 5h 27min :banan:

:thumbup1: , ja też niedawno zaliczyłem sporą trasę, 1912 km, udało się zrobić w 14h 55min :wink:

ile może ważyć felga 17calowa ori?

8.1kg

Moja 17" ori ważyła 13 kg ... :whistling:

Opublikowano

No to ja podalem tylko kawalek - laczna trasa ok 2500km i vanem

osobowka to by bylo duzo szybciej ;)

Opublikowano

Nie rozwijam tego dalej, bo wystarczająco gównoburz już się tutaj przewinęło.

Jak widzisz wyżej chętnych nie brakuje.

Mi natomiast jest to zbędne.

Kajak :whistling:

prawdziwy rezacz to Domin

powiem Ci że rzadko czytam Twoje posty ale tutaj masz 100% rację :hi: On reza sobie w wolnej chwili a innym kiedy ma czas. I to nie jest w żadnym wypadku działalność zarobkowa :wink:

Opublikowano

Ćupokrem -> Kuba jest bezbledny

Opublikowano

A masz dokladke sline diesel ?

Opublikowano

Wandej, nie wspomne o bezinteresownej pomocy, jak przez neta tak i przez telefon...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.