Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ludzie, jak jest z zabezpieczeniem drzwi z tyłu przed otwarciem przez dzieci? Czy ten mechanizm "na kluczyk" jest integralną częścią zamka czy jest jakoś dokładany?

Z jednej strony go nie mam....

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany, jest gdzieś na forum temat, w którym opisano montaż ori alarmu? Czy za dużo z tym zabawy i lepiej sprawdzi się jakaś inna opcja, jak chociażby np. przepięcie pinów we wtyczce vagowskiej?

Opublikowano

Ludzie, jak jest z zabezpieczeniem drzwi z tyłu przed otwarciem przez dzieci? Czy ten mechanizm "na kluczyk" jest integralną częścią zamka czy jest jakoś dokładany?

Z jednej strony go nie mam....

powiem ci ,że niespotkałem się z brakiem tej blokady,powinna być z obu stron,może coś było kombinowane i ktoś coś urwał,możesz wkeić foto drzwi bez blokady

Opublikowano

Pany, jest gdzieś na forum temat, w którym opisano montaż ori alarmu? Czy za dużo z tym zabawy i lepiej sprawdzi się jakaś inna opcja, jak chociażby np. przepięcie pinów we wtyczce vagowskiej?

Na forum ze względów bezpieczeństwa nie ma takich informacji, ale dołożyć jak najbardziej się da ;)

Opublikowano

Pany, jest gdzieś na forum temat, w którym opisano montaż ori alarmu? Czy za dużo z tym zabawy i lepiej sprawdzi się jakaś inna opcja, jak chociażby np. przepięcie pinów we wtyczce vagowskiej?

osobiście preferuję ukryty przełącznik od wtyczki diagnostycznej, miejsce to już tylko i wyłącznie Twoja wyobraźnia :wink:

Opublikowano

Ale chodzi mi o oryginał. Ktoś montował? Oryginalny, to chyba panowie "szybka rączka" mają obcykany :)

Opublikowano

Ale chodzi mi o oryginał. Ktoś montował? Oryginalny, to chyba panowie "szybka rączka" mają obcykany :)

i tak wyłączenie immo odbywa się przez złącze diagnostyczne :wink:

Opublikowano

bb535d2b80ef1c0af00ae9e12d9f4075.jpg wiecie czyja to furka?

nabazgrane z Tapatalka

Opublikowano

podpowie ktoś jak dostać się do przewodu olejowego powrotnego od turbiny??

chciałbym go wymienić,tylko nie bardzo wiem w jaki sposób odkręcić go od silnika.

Edytowane przez mlodziak22

Opublikowano

Panowie czy ktoś może mi podpowiedzieć gdzie powinna spływać ta woda co mi stoi pod aku?

6d77e1838bd9f707c30fff50cbb08ae4.jpg

Opublikowano

Panowie czy ktoś może mi podpowiedzieć gdzie powinna spływać ta woda co mi stoi pod aku?

6d77e1838bd9f707c30fff50cbb08ae4.jpg

do dolu odplywem jeden jest od pompa a drugi gdzies po akku pewnie

Opublikowano

RicS3, pod podporą aku, a także na w pobliżu nadkoli powinny być otwory do odprowadzania wody. może liśćmi się zapchały?

Opublikowano

RicS3, pod podporą aku, a także na w pobliżu nadkoli powinny być otwory do odprowadzania wody. może liśćmi się zapchały?

Podpora mówisz o tym plastikowym czymś na zdjęciu?

Edit.

Już po wszystkim, wystarczyło włożyć palec w dwa otwory i zeszło wszystko cacy :D

Edytowane przez RicS3

Opublikowano

wystarczyło włożyć palec w dwa otwory

lubię to!

Opublikowano

wystarczyło włożyć palec w dwa otwory

lubię to!

Taki stary, a taki głupi :grin:

Opublikowano

Kaju, rezales albo moze orientujesz sie jak podlaczyc mrugajace swiatlo stop w systemie ABL?

Opublikowano

OOOO ma taki bajer?

Opublikowano

Tak, przy MCE z B7, nie robiłem tego, ale wiem, że to jest, uderz do H4mm3R, wiem, że to ma bankowo u siebie


Chociaż nie wiem, czy samo MCE z B7 starczy, nie orientowałem się z tym nawet szczerze mówiąc, ale dopytać hammerka można

Opublikowano

:hi:

Wreszcie prawą stronę podłączyłem, nie obyło się bez strat, jedna spinka wpadła gdzieś w karoserię :facepalm:

8e8d2e651f3c432fmed.jpg

Opublikowano

Aa jakims osobnym modulem lub potencjometrem nie daloby rady? Wiem ze sa gotowce do kupienia pod srodkowe swiatlo stop, ale czy pod pozostale tez da rade je wplesc i czy beda synchronicznie dzialac?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.