Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

brałem od nich głównie przetwornice do różnych aut , ale z tego co pamiętam to palniki d4s produkuje tylko philips i nie było podrób za bardzo

Philips i osram bo takie spotkałem jak szukałem nie wliczając już nic z niższej półki.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak, u mnie co prawda wydawał się luźny ale zastosowałem kołek z kluczyka od b6 i siedzi ciasno już ponad rok :D

W takim razie już wszystko wiem :)

Dzięki Panowie za pomoc :)

Opublikowano

panowie przerabiał ktoś temat piór do wycieraczek ? Kupiłem bosche pół roku temu i totalny kibel poprostu nic nie zberaja... potrzebuje cos sprawdzonego ewentualnie ASO chociaż nie moge znaleść numerów w ETCE żeby zobaczyc cene... spodziewam się koło 250zł..

Jakieś rady ? :)

Opublikowano

Panowie jak to jest z tym homelink? U mnie w bloku mam 3 bramy i każda z nich otwierana jest innym przyciskiem na pilocie. Jak mogę sprawdzić czy homelink z audi obsługuje te bramy? To się jakoś koduje czy co?

Opublikowano

panowie przerabiał ktoś temat piór do wycieraczek ? Kupiłem bosche pół roku temu i totalny kibel poprostu nic nie zberaja... potrzebuje cos sprawdzonego ewentualnie ASO chociaż nie moge znaleść numerów w ETCE żeby zobaczyc cene... spodziewam się koło 250zł..

Jakieś rady ? :)

240zł albo 250zł komplet ramion aero + wycieraczki z ASO, kupowałem tamtej zimy :wink: Tylko chyba trafiłem na felerny komplet, bo wycieraczki to totalna padaka ... Smugi zostają na szybie, a końcówka wycieraczki od strony pasażera w ogóle nie zbiera ...

Opublikowano

panowie przerabiał ktoś temat piór do wycieraczek ? Kupiłem bosche pół roku temu i totalny kibel poprostu nic nie zberaja... potrzebuje cos sprawdzonego ewentualnie ASO chociaż nie moge znaleść numerów w ETCE żeby zobaczyc cene... spodziewam się koło 250zł..

Jakieś rady ? :)

240zł albo 250zł komplet ramion aero + wycieraczki z ASO, kupowałem tamtej zimy :wink: Tylko chyba trafiłem na felerny komplet, bo wycieraczki to totalna padaka ... Smugi zostają na szybie, a końcówka wycieraczki od strony pasażera w ogóle nie zbiera ...

no to jakiś bezsens... ktoś testował jeszcze jakieś inne rozwiązania ?

Opublikowano

To musi być na pewno jakiś felerny komplet, ja swój kupiłem 2 lata temu, co prawda na allegro za 120zł a nie w ASO, ale też oryginał ze wszystkimi znakami i numerami i do tej pory sprawuje się bez zarzutu ;).

Więc ja polecam.

Opublikowano

Panowie orientuje sie ktos, albo moze ktos juz robil - czy da sie przelozyc grzanie z foteli nalesnikow do sportow ?

Opublikowano

nie bardzo, w sportach są wysuwane podudzia

Opublikowano

Panowie ile może kosztować pomalowanie zderzaka przedniego ?

Opublikowano

350-450 we Wrocławiu

Opublikowano

Pytanko mam czy listwa blenda od podświetlania tablicy będzie pasować z avanta do sedana b6 ?, może ma ktoś nr tej listwy ? bo moje lampki umarły i nie da się jednej odkręcić.

Edytowane przez Talib13

Opublikowano

Pytanko mam czy listwa blenda od podświetlania tablicy będzie pasować z avanta do sedana b6 ?, może ma ktoś nr tej listwy ? bo moje lampki umarły i nie da się jednej odkręcić.

kilka razy już to pisałem, avant, sedan i cabrio są takie same :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

.

Edytowane przez soul87

Opublikowano

Pytanko mam czy listwa blenda od podświetlania tablicy będzie pasować z avanta do sedana b6 ?, może ma ktoś nr tej listwy ? bo moje lampki umarły i nie da się jednej odkręcić.

kilka razy już to pisałem, avant, sedan i cabrio są takie same :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sedan ma zamek, avant nie ma.

Opublikowano

biggman - dzieki. ;)

Pytanko mam czy listwa blenda od podświetlania tablicy będzie pasować z avanta do sedana b6 ?, może ma ktoś nr tej listwy ? bo moje lampki umarły i nie da się jednej odkręcić.

Rozwierc srubke delikatnie, albo wyjmij cala blende i sprobuj od drugiej strony jakos.

Opublikowano

nie bardzo, w sportach są wysuwane podudzia

Przecież one nie grzeje tak mi się wydaje
Opublikowano

Ale moze jakis inny ksztal mają maty przez to.

Opublikowano

nie bardzo, w sportach są wysuwane podudzia

Przecież one nie grzeje tak mi się wydaje

Grzeją, tam jest taka mała mata. Wiem bo rozbierał już kilka foteli ;) maty nie będą pasować między naleśnikami a sportami

Edytowane przez biggman

Opublikowano

biggman - dzieki. ;)

Pytanko mam czy listwa blenda od podświetlania tablicy będzie pasować z avanta do sedana b6 ?, może ma ktoś nr tej listwy ? bo moje lampki umarły i nie da się jednej odkręcić.

Rozwierc srubke delikatnie, albo wyjmij cala blende i sprobuj od drugiej strony jakos.

Już próbowałem nawiercić tą małą śrubkę i wykręcać ją wykrętakiem i nic cały czas się obrabia, z kolei blendy całej też nie mogę wyjąc ponieważ jakaś fajtłapa w serwisie dokręciła ramkę od tablicy za mocno lub śruba się zapiekła z jednej strony i także nie idzie jej odkręcić a tym samym zdjąć ramki i wyciągnąć blendy, która bez zdjęcia ramki od tablicy nie wyjdzie i trochę w kropce jestem przysłowiowej czarnej d... myślałem aby spróbować urwać nitonakrętkę, w którą wkręca się wkręta od ramki tablicy ale ta pogoda teraz nie sprzyja takiej robocie i jeżdżę z wyciągniętą tapicerką z klapy. jest jeszcze jeden sposób rozwiercić tą małą śrubkę tak aby łepek odpadł ale nie wiem czy wykręcę jej pozostałość w jakiś sposób a jeżeli nie to jak zamontować nową lampkę

Edytowane przez Talib13

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.