Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A szukasz jako user, czy sklep?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto ma w dobrej cenie przewody hela w oplocie ?

Opublikowano

A szukasz jako user, czy sklep?

zrozumiałem swój błąd :decayed:

Opublikowano
:wink:
Opublikowano

Kto ma w dobrej cenie przewody hela w oplocie ?

Deva pytaj
Opublikowano

A szukasz jako user, czy sklep?

zrozumiałem swój błąd :decayed:

poza tym tam kolega Nitroo wpisał zdedzakiwkolorze zamiast zderzakiwkolorze ;) chyba od nich wezmę jeden bo w moim kolorze nie idzie znaleźć a pewnie idealny by nie był

Opublikowano

Korzystał ktoś z zestawu naprawczego włącznika świateł? Możecie polecić jakiegoś sprzedawcę? Zależy mi tylko na tym okrągłym elemencie z piktogramami.

Opublikowano

zerknij w giełdę. Ktoś miał te pierścienie jak dobrze pamiętam

Opublikowano

Korzystał ktoś z zestawu naprawczego włącznika świateł? Możecie polecić jakiegoś sprzedawcę? Zależy mi tylko na tym okrągłym elemencie z piktogramami.

z auto czy bez?

Opublikowano

Korzystał ktoś z zestawu naprawczego włącznika świateł? Możecie polecić jakiegoś sprzedawcę? Zależy mi tylko na tym okrągłym elemencie z piktogramami.

z auto czy bez?

Ja mam. Rok już i jest jak nowy.

Opublikowano

RicS3 - przeciez Ty "wolisz ori rozwiazania" to jak to tak zakladac taki nie ori element. :D

Opublikowano

Jak chcesz bez auto to mam sam pierścień

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/21dc7fde74042462

Ten pierścień nie jest raczej z a4 bo ma pochyłe ikonki,wygląda raczej na VW

Opublikowano

Jak chcesz bez auto to mam sam pierścień

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/21dc7fde74042462

Ten pierścień nie jest raczej z a4 bo ma pochyłe ikonki,wygląda raczej na VW

Bingo. To od Jetty. Oznaczenia przeciwmgłowych też sa nieco inne jak sie przyjrzeć

Wysłane przez Tapatalka

Edytowane przez Jarek_

Opublikowano

Korzystał ktoś z zestawu naprawczego włącznika świateł? Możecie polecić jakiegoś sprzedawcę? Zależy mi tylko na tym okrągłym elemencie z piktogramami.

z auto czy bez?
Potrzebuję z auto ten pierścień.

RicS3 - przeciez Ty "wolisz ori rozwiazania" to jak to tak zakladac taki nie ori element. :D

Rozwiązania ori owszem ale też to zależy od kasy. Nie będę kupował włącznika świateł za 200 bo dla mnie to nie jest tyle warte;)
Opublikowano

No, ale ma byc ori rozwiazanie, wedlug Twojej teorii. :D

Opublikowano

No, ale ma byc ori rozwiazanie, wedlug Twojej teorii. :D

Czep się tramwaja kozaku :D
Opublikowano

No nie no, ja tylko powtarzam Twoje slowa. ;)

Opublikowano

A dobra już znalazłem na forum info :P

Edytowane przez marec-ki

Opublikowano

Panowie ile jest warty moduł pod tempomat do b6 i ewentualnie kierownicą trójramienna z airbag?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.