Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pany jak bez ściągacza zdjąć ramiona wycieraczek? :eusathink:

Albo poza tym co koledzy proponuja to odkrec nakretki , chwyc za ramie dosc blisko mocowawnia i zacznij ruszac ramieniem gora dol. Czyli ciagnij ramie od szyby ku gorze i zpowrotem na dol , ale dosc energicznie i z czuciem tak aby zruszyc ramie na tym wieloklinie.
Takim sposobem raczej możemy mieć szybę do wymiany :D
Jakos wielo krotnie tak robilem i szyby nigdy nie uszkodzilem. To jest jeden z wielu sposobow , najlepszy i najprostszy to wstawic auto do ASO i oni sobie poradza.

A tak szczerze nie uszkodzi sie szyby bo przeciez mocowania wycieraczek w zadnym punkcie nie przechodza bezposrednio przez szybe. Jak mi padl caly mechanizm ramion (zatarl sie) dzien przed wyjazdem do Polski to w niedzielny wieczor tylko taki sposob mialem aby zdjac ramiona i to pomoglo. Ostatnio tez zdejmowalem aby sie dostac do polaczen elektrycznych pedalu gazu pod ECU i takim samym sposobem ramiona zdejmowalem.

Edytowane przez marcin9680

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Też tak zdejmowałem i zero problemów.

Zawsze zamiast ASO mozna podjechać do pierwszego lepszego miejsca gdzie wymieniają szyby, to Ci zdejmą.

Opublikowano

Panowie ,pytanko

Wie ktos moze czy te springi podejda pod 1,9 ? auto w czterech butach ma to znaczenie?

http://olx.pl/oferta/sprezyny-h-r-sportowe-audi-s4-a4-b6-b7-quattro-sedan-avant-CID5-IDf58i7.html#94495bbd12

Opublikowano

Q do oski podejdzie


Tylko tył może być wyżej niż jakbyś brał oske,może wyjść rowno :eusathink:

Bo większości d*pa bardziej siada

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Te sprężyny z linku są do ośki, i będą pasowały do 1,9tdi. Do quattro jak mi się pamięta mają końcówkę 68 i obniżenie chyba -45mm (te mają -35).

Taki komplet na 99% ma Kojak w swoim avancie, można sobie zerknąc jak to siedzi.

d*pa pewno będzie niżej tak jak napisał wyżej ucho.77

Opublikowano

dodał jeszcze zdjecie przodu,jest nr z koncówką -2 podobno do cieższych silników

Co o tym myslicie? :eusathink:

Opublikowano

Według katalogów 2 jest min. do 1,9tdi

Opublikowano

Z tymi klasami jest pebane już to Firmusiowi mówiłem przy 2,5 tdi z eibachem

Tu masz przykład według przodu

Auto-eibach

1160kg -1230kg :thumbdown: zalecane do 2,5tdi

1160kg-1165kg :thumbup1: zalecane od1,9tdi do 3.0bp

A przy B7

1220kg-1230kg :thumbup1: 3.0tdi


Ja brałem do siebie 1,9/3,0 przy moim silniku

Opublikowano

Z tymi klasami jest pebane już to Firmusiowi mówiłem przy 2,5 tdi z eibachem

Tu masz przykład według przodu

Auto-eibach

1160kg -1230kg [emoji107] zalecane do 2,5tdi

1160kg-1165kg :thumbup1: zalecane od1,9tdi do 3.0bp

A przy B7

1220kg-1230kg :thumbup1: 3.0tdi

Fakt mówił[emoji1]

ea493c68fb534a878ce1978c7a97ab57.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Siema, Panowie nie wala się komuś po warsztacie wtrysk 038130073AR lub BA? potrzebował bym jednej sztuki na sprawdzenie, bo mój jeden padł i po zregenerowaniu dalej nie bangla, a warsztat głupa rżnie, że regeneracja została przeprowadzona prawidłowo :kwasny:

Opublikowano

Mordy takie pytanie z innej beczki. Może ktoś polecić sprawdzoną stronę z alarmami i zabezpieczeniami do mieszkań?

Opublikowano

Siema, Panowie nie wala się komuś po warsztacie wtrysk 038130073AR lub BA? potrzebował bym jednej sztuki na sprawdzenie, bo mój jeden padł i po zregenerowaniu dalej nie bangla, a warsztat głupa rżnie, że regeneracja została przeprowadzona prawidłowo :kwasny:

Nie pomogę ale powiedz co dokładnie zostalo zrobione i w jakim pieniadzu.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Cyce nie chce ktoś kupić?

a9a61580a980a719e04a9d7401b96380.jpgfb4f3863a5ba358e9c4f749c1b6ba8c4.jpg

Wiem wiem fotki sa do gory nogami

Siemasz.

Sluchaj przyatakowałem zawias przód sprężyny ogarnięte nieoczekiwanie jeszcze kupiłem łożyska,nie bylo mi na rękę ale raz juz to porozpinałem to wymienie i oczywiescie wahacze.

Żeby tego było mało założyłem całe ori nadkola bo moje spękane były a pod nimi obraz nędzy i rozpaczy [emoji30]

Kur....czy b6 ma tak h*jowa blache ??

Wyczysciłem i zabezpieczyłem,najgorzej ze rant błotnika mocno skorodowany.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Frimuś

Opublikowano

Cyce nie chce ktoś kupić?

wiele za to ?

Opublikowano

Cyce nie chce ktoś kupić?

wiele za to ?

o nie. ja Ci tego podłączał nie będę, bo to zło okrutne. chyba, że mu wyszarpiesz z bagaja TMC, to przemyślę temat. w sumie jutro ma u mnie być, to może sam mu wyszarpie... :grin:

Opublikowano

Ponowie które siłowniki będą do automatyczniej klapy w b6, 8E5827552K czy 8E5827552J , zawiasy z rs4 b7 i klapa z lotką.

Opublikowano

Cyce nie chce ktoś kupić?

wiele za to ?

o nie. ja Ci tego podłączał nie będę, bo to zło okrutne. chyba, że mu wyszarpiesz z bagaja TMC, to przemyślę temat. w sumie jutro ma u mnie być, to może sam mu wyszarpie... :grin:

Cycu? :whistling:

Opublikowano

Pany czy w 2,5tdi mozna zastosowac poduche pod silnik z numerami (moja) 8e0199379j na taka o numerach (z silnika 2,5tdi ) lecz nie wiem.jakie audi

4b0199379E

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Według katalogów 2 jest min. do 1,9tdi

po konsultacji z Koj@k,wziołem te springi, zdam relacje czy siadło :wink:

Opublikowano

Gwintuj, nie patrz na babe. :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.