Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Popieprzyło mi się - to w 55 było :/ czyli mam do wymiany sterownik?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

od tego bym zaczął

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Pany, kto chce sprzedać zadbane B6 1,9 TDI AVF z jakimś ciekawszym wypasem ? :wink: lub będzie sprzedawał w niedalekim czasie ?

Opublikowano

Szukam bixow gole lampy albo przerobione. Chciałby się ktoś pozbyć? ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

od tego bym zaczął

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

to ten 4Z7907357?

Opublikowano

tak :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

ok, to kupuję ;)

Opublikowano

panowie. potrzebuje na szybko numer rączki kierowcy pod dwie elektryczne szyby w kolorze niebieskim. pomoże ktoś?

Opublikowano

jak chcesz mam nową

bo zmieniałem na 4 szyby

oddam za 50 zł z wysyłką

Edytowane przez Bart_poznan

Opublikowano

Panowie powiedzta mi czy jak bym chciał zmienić heble na 312mm to oprócz tarcz co potrzebuje do tego zestawu co sprzedaje nasz forumowicz?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/365912-zaciski-jarzma-oslony-312mm/

bo dziwna sprawa chyba że jest dosyć długo w sprzedaży a nikt tego nie łyka mimo że już cena o 60 pln niższa

no i najważniejsze czy wejdą mi do mnie A4 B6 2003r 1.8T ?

Edytowane przez KewsonND

Opublikowano

Panowie powiedzta mi czy jak bym chciał zmienić heble na 312mm to oprócz tarcz co potrzebuje do tego zestawu co sprzedaje nasz forumowicz?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/365912-zaciski-jarzma-oslony-312mm/

bo dziwna sprawa chyba że jest dosyć długo w sprzedaży a nikt tego nie łyka mimo że już cena o 60 pln niższa

no i najważniejsze czy wejdą mi do mnie A4 B6 2003r 1.8T ?

Tylko po co to zakładac? :)

Opublikowano

Nikt nie lyka, bo tu panuje moda na conajmniej 320/288, mniejszych tu nie preferujo. ;)

Opublikowano

Pany potrzebuję jakiś uchwyt pod wskaźnik turbo na słupek taki żeby był p&p do B6. Montował ktoś? kupiłem ale nie ma go jak spasować :kwasny: Zegar pojedyńczy 52mm autoguage :wink:

Opublikowano

Panowie pytanie: Przeguby wewnętrzne są takie same w multitroniku i w manualu ? Jak półosiami?

Opublikowano

:hi:

Padł mi ten buzzer w liczniku od zapalonych lamp itp ale...wymieniłem głośniczek na nowy (nówka sztuka nie śmigana ze sklepu)16 omowy, wlutowałem jak należy i nie działa dalej, zrobiłem test - zegary działają, kontrolki działają, piszczek nie działa, po otworzeniu drzwi pokazuje na fisie, że drzwi otwarte czyli tutaj wszystko ok

nie wiem czy dobrze zrobiłem ale wylutowałem i postanowiłem sprawdzić czy głośniczek zadziała pod kablami z kina domowego ale też nie wydał żadnego dźwięku

gdzie szukać dalej ?

Opublikowano

:hi:

Padł mi ten buzzer w liczniku od zapalonych lamp itp ale...wymieniłem głośniczek na nowy (nówka sztuka nie śmigana ze sklepu)16 omowy, wlutowałem jak należy i nie działa dalej, zrobiłem test - zegary działają, kontrolki działają, piszczek nie działa, po otworzeniu drzwi pokazuje na fisie, że drzwi otwarte czyli tutaj wszystko ok

nie wiem czy dobrze zrobiłem ale wylutowałem i postanowiłem sprawdzić czy głośniczek zadziała pod kablami z kina domowego ale też nie wydał żadnego dźwięku

gdzie szukać dalej ?

Podczepiam sie pod pytanie i ten sam problem.

Tez mam to samo , juz drugi wlutowalem i lipa. Narazie dalem sobie spokoj ale wkurza mnie to bo nie zawsze sie spoglada na zegary a tam cos mruga , najczesciej "ksiegowy" i domaga sie zatankowania.

Opublikowano

Lej do pełna. Problem rozwiązany [emoji2] [emoji87] [emoji85]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Lej do pełna. Problem rozwiązany [emoji2] [emoji87] [emoji85]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Jo latwo powiedziec ? caly zbiornik starcza mi na tydzien czasu i ciagle malo ?
Opublikowano

Panowie pytanie: Przeguby wewnętrzne są takie same w multitroniku i w manualu ? Jak półosiami?

Nie są. Różnią się flanszą. Szukałem do Tiptronica i jest inna niż w Multi i manualu i jeszcze zależna od silnika. Dorwałem kompletną półoś po numerze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.