Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem co oznacza ostatnie słowo ale tak myślę że jeśli nawet żółte a czerwone to tak by nie siadło ci nadwozie tu bardziej chodzi o opcje obniżenia danych sprężyn tzn.tyl może masz -30 a przód-50

Może tak być?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

No właśnie na takie obniżenie wygląda. Chciałbym choć centymetr z przodu to jakoś podnieść i byłbym zadowolony
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Podkładkę pod sprężyny grubsze lub cieńsze to można dostać lecz na tył a przód nie spotkałem się.

To samo z miseczkami na które osadza się sprężyny na tyle wiem że były z regulacją a przód???

Jak jest u Ciebie ?

Może być tak że zostanie jedynie zamiana na inne

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zmieniał nie będę. Może wsadze gumy w spreżyny i to coś pomoże.

Opublikowano

Zmieniał nie będę. Może wsadze gumy w spreżyny i to coś pomoże.

Trzeba było zamówić nowe eibachy -30 a nie kombinować
Opublikowano

przecież dobrze siedzi, guma się nie chowa, tył pół centa niżej by był i jest idealnie ;)

Opublikowano

Zmieniał nie będę. Może wsadze gumy w spreżyny i to coś pomoże.

Ale te gumy miały funkcje aby sprężyny nie dobijały więc nie ma opcji by to u ciebie poszło.

Jeszcze oś przednia wielowachacz-naped

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Utnij z tylu po zwoju, tyl wyrowna sie z przodem i bedzie mijodzio. :D

Opublikowano

:hi:

Panowie potrzebuje numer emblematu OOOO na klapę bagażnika avant A4 B6 gdzieś miałem zapisany ale mi wcięło...

Z góry dzięki

Opublikowano

:hi:

Panowie potrzebuje numer emblematu OOOO na klapę bagażnika avant A4 B6 gdzieś miałem zapisany ale mi wcięło...

Z góry dzięki

47b1896a28898781e12586fe58db1ae8.jpg

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Panowie zakładał ktoś takie błotniki do swojego auta?

http://allegro.pl/blotnik-prawy-audi-a4-b6-lz9w-vulkanschwarz-ocynk-i6405644558.html

Zauważyłem że u mnie zaczyna pojawiać się ruda na rantach i chętnie bym je zmienił....

Opublikowano

Dzwoniłem dziś do zerkopolu przedstawiciela bilstein na Polskę. Za zestaw b8 koleś mi krzyknął 2600zł .

Opublikowano

Dzwoniłem dziś do zerkopolu przedstawiciela bilstein na Polskę. Za zestaw b8 koleś mi krzyknął 2600zł .

U dzik`a troche taniej, zapytaj o ofertę

:hi:

Panowie zakładał ktoś takie błotniki do swojego auta?

http://allegro.pl/blotnik-prawy-audi-a4-b6-lz9w-vulkanschwarz-ocynk-i6405644558.html

Zauważyłem że u mnie zaczyna pojawiać się ruda na rantach i chętnie bym je zmienił....

Ja tylko ranty i nie ma tego dużo a dodatkowo masz pewnośc że nikt tego wcześniej nie szpachlował czy coś to bym reanimował błotniki zamiast kupować.

U siebie tak zrobiłem i nic nie wyłazi

Opublikowano

Dzwoniłem dziś do zerkopolu przedstawiciela bilstein na Polskę. Za zestaw b8 koleś mi krzyknął 2600zł .

Tyle to płaciłem za zestaw pro kit
Opublikowano

Witam

Tychy powtórka z rozrywki :decayed::naughty: ,lece jutro do Kaja.

Turzol :ph34r: ,Miszka,Secio......jak ktos chętny :kox:

Opublikowano

Dzwoniłem dziś do zerkopolu przedstawiciela bilstein na Polskę. Za zestaw b8 koleś mi krzyknął 2600zł .

U dzik`a troche taniej, zapytaj o ofertę

:hi:

Panowie zakładał ktoś takie błotniki do swojego auta?

http://allegro.pl/blotnik-prawy-audi-a4-b6-lz9w-vulkanschwarz-ocynk-i6405644558.html

Zauważyłem że u mnie zaczyna pojawiać się ruda na rantach i chętnie bym je zmienił....

Ja tylko ranty i nie ma tego dużo a dodatkowo masz pewnośc że nikt tego wcześniej nie szpachlował czy coś to bym reanimował błotniki zamiast kupować.

U siebie tak zrobiłem i nic nie wyłazi

Wg mnie nie ma sensu tego naprawiać, z tego co widzę juz były naprawiane i zarówno na rantach jak i na dole przy progu coś tam się dzieje, wolał bym je zastąpić nowymi ew ori ale w dobrym stanie .

Opublikowano

Panowie orientuje sie ktos czy RNS ledowy obsluzy taka karte bez problemu:

SANDISK ULTRA SDHC UHS-I 16 GB SPEED UP TO 48MB/s 320x ?? Czy szukac czegos innego ??

Opublikowano

Witam

Tychy powtórka z rozrywki :decayed::naughty: ,lece jutro do Kaja.

Turzol :ph34r: ,Miszka,Secio......jak ktos chętny :kox:

Jutro powiadasz :naughty:

Opublikowano

O jeja zaś z żadnym się nie dogadamy

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:kox:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie ma ktoś obudowy lusterek do eSy na handel ??

Kaju strach się bać i auto u ciebie zostawic na 2 tygodnie. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.