Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

He he

Ja choruje na bmw ale tam też ceny wysokie :-(

A mi passat przypadł bardzo do gustu.

Bmw masz tanie przecież tylko exploatacja droga. A nie ważne jaka kupisz czy z 90 roku czy z 2008 środek taki sam nic się nie różni.

naciepane z GT-I9195

Dla mnie bmw na coś w sobie i tyle [emoji6]
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

He he

Ja choruje na bmw ale tam też ceny wysokie :-(

A mi passat przypadł bardzo do gustu.

Bmw masz tanie przecież tylko exploatacja droga. A nie ważne jaka kupisz czy z 90 roku czy z 2008 środek taki sam nic się nie różni.

naciepane z GT-I9195

Dokładnie, BMW to skansen w środku, miałem E46 chyba 2 miesiące i sprzedałem bo to był dramat. Ino Audi :)

Opublikowano

He he

Ja choruje na bmw ale tam też ceny wysokie :-(

A mi passat przypadł bardzo do gustu.

Bmw masz tanie przecież tylko exploatacja droga. A nie ważne jaka kupisz czy z 90 roku czy z 2008 środek taki sam nic się nie różni.

naciepane z GT-I9195

Dokładnie, BMW to skansen w środku, miałem E46 chyba 2 miesiące i sprzedałem bo to był dramat. Ino Audi :)

No to powodzenia [emoji6]
Opublikowano

nie no e46 jest ładne we wnetrzu to chyba druga marka po audi w tych pinionszkach która mi sie podoba ale juz nowsze seria 3 to e90 to bieda we wnetrzu straszna. to samo ta nowsza 5 po e39 chyba e60 tak zrąbali przyciski szyb i w ogole boczki ...

Opublikowano

Każdy ma swoje, ja uwazam, że pasek jest poprawny, no i tani ale nie ma tego czegos, co ma audi, dlatego wole sprzedac i kupic cos, co mi się podoba. Pasek byl złym zakupem, niestety czasami tak bywa....

Opublikowano

He he

Ja choruje na bmw ale tam też ceny wysokie :-(

A mi passat przypadł bardzo do gustu.

Bmw masz tanie przecież tylko exploatacja droga. A nie ważne jaka kupisz czy z 90 roku czy z 2008 środek taki sam nic się nie różni.

naciepane z GT-I9195

I są ludzie, którym ten prosty i toporny środek się podoba bo jest właśnie taki a nie inny.

Opublikowano

potrafi ktoś rozkodować wyposażenie po vinie ?

Opublikowano

potrafi ktoś rozkodować wyposażenie po vinie ?

ASO na Karkonoskiej :decayed:
Opublikowano

Zapamietam to sobie :naughty:

Opublikowano

potrafi ktoś rozkodować wyposażenie po vinie ?

Podrzuć VIN na pw i maila

Opublikowano

panowie kto jest w stanie znajomemu wytlumaczyc jak zakodować mk? Ktoś mu źle zakodowal ze tyl nie dzialal i klapa. Teraz klapa dziala ale dalej prądu w tylnych drzwiach nie ma i zamek baku sie nie zamyka


kaju dalbys rade pomoc przez Tel? Byś dal do siebie numer będę wdzięczny:)

Opublikowano

Co do końcówek wydechu, sline 90, s4 100 a jak mam serię zderzak plus dokładka z b7 to ile pakować? :-D

Opublikowano

Co do końcówek wydechu, sline 90, s4 100 a jak mam serię zderzak plus dokładka z b7 to ile pakować? :-D

90

Opublikowano

Dzięki :-)

Opublikowano

Ma ktoś możliwość wystawienia faktury za części?

tapatak napisał z hjułałej p8

Opublikowano

Wandej co sie z autem stało??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rozrząd kaput. Urwała się rolka :facepalm: (2k przelotu w lipcu zmieniany)

Opublikowano

Panowie, chciałby ktoś moje fotele sporty ciemne w dobrym stanie, avant niegrzane, wyprane

Opublikowano

Wandej co sie z autem stało??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rozrząd kaput. Urwała się rolka :facepalm: (2k przelotu w lipcu zmieniany)

Rozebrałeś już ?? Jakie szkody ???

Opublikowano

Wandej co sie z autem stało??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rozrząd kaput. Urwała się rolka :facepalm: (2k przelotu w lipcu zmieniany)

Rozebrałeś już ?? Jakie szkody ???

Rozebralem tylko rozrząd. Idzie na reklamacje jak będzie odpowiedz to biorę się dopiero za szkody. Teraz nie składam bo musiałbym nowy rozrząd dać znowu:facepalm:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Co za firmę wsadziłeś ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.