Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a sory to zle przeczytalem , nie ma znaczenia bo jeden jak i drugi moze kiedyś paść , ważne jak kto dbał od początku czeste zmiany oleju a nie co 30 tys np itp zaniedbany przewaznie skróca czas wytrzymania podzespołów , koszta cholera wie tak na prawde na pewno nie mało , jeśli siadaja to przeważnie górne napinacze i łańcuchy ale wiekszosc wymienia wszystko

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Właśnie, koleś wszystko serwisował, ale zapewne tak, jak zalecają w ASO, czyli co 30k km...

Opublikowano

musisz podpytać ale nie ma co wszystkich 3.0tdi wrzucac do jednego wora , jeśli na zimnym nic nie słychać to juz jest sukces

Opublikowano

Nic, elegancko silnik pracował. Nie zrobiliśmy jazdy żadnej, po zamykali. Wpadłem tylko oblukać auto...

http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-3-0tdi-quattro-navi-webasto-i-wl-fv23-dealer-fota-groblewski-ID6yBBYR.html#ab60cce561

Opublikowano

jak nie ma zadnych wad ukrytych jak mowisz to nie ma sie czego bać , jedyne to na dziendobry bym olej w skrzyni zmienieł jeśli nie był zmieniany a jak serwisowany a aso to na pewno nie bo oni twiedza ze oleju sie nie wymienia

Opublikowano

Dokładnie, jutro może uda mi się zajrzeć do książki serwisowej....

Opublikowano

Grześku widzę że sam już nie wiesz czego chcesz :naughty: Silnik BKN podajże 204 PS przy tym przebiegu na 95% ma wymieniony rozrząd i wtryski , jeśli tego nie ma to w najbliższym czsie na 100 % Cię to czeka

Opublikowano

Zaznaczona jest opcja ze podgrzewana przednia szyba a szyba nie widać żeby wpadala w fiolet

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Grześku widzę że sam już nie wiesz czego chcesz :naughty: Silnik BKN podajże 204 PS przy tym przebiegu na 95% ma wymieniony rozrząd i wtryski , jeśli tego nie ma to w najbliższym czsie na 100 % Cię to czeka

Żebyś wiedział, że nie wiem. Chcę A4B8, ale czymś innym, dobrym po drodze nie pogardzę. Nie wiem jaki silnik, ale coś mi mówił, że 224KM, to chyba jest inny motor.

Zaznaczona jest opcja ze podgrzewana przednia szyba a szyba nie widać żeby wpadala w fiolet

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

O szybie podgrzewanej nic mi nie mówił, a jest na pewno z 2005r, bo sprawdzałem. A to, że jest zaznaczona opcja, to wiesz jak oni sprytnie robią, żeby ogłoszenie było bardziej pełne :grin:

Opublikowano

fota groblewski gdynia stryjska auto tam sie znajduje? Jesli tak to sciemy nie wala i warto zainteresowac sie

Opublikowano

Grzesiek olej stare 3.0tdi. Jeśli przyjdzie Ci wymienić rozrząd i wtryski to ok masz z motorem spokój tylko lżejszy jesteś z 7k. Też się nad tym zastanawiałem i staneło na B8 2.0TDI ewentualnie 1.8TFSI :wink: Nie wiem ile jeździłeś b6 ale ja swoje mam już 7 rok i to wnętrze już mi się po prostu znudziło a kupując np b7 wsiadasz do tej samej skorupy. Dozbieraj i bierz B8 :hi:

Opublikowano

Gdańsk Jagiellońska - wzięli w rozliczenie. Koleś kupował A6, czy tam A8 za prawie 300k. Od 2007 jedyny właściciel, zawsze serwisowany z każdą pierdołą. Jakiś tam kierownik, czy manager Sharatonu w Sopocie.....ale wiadomo, powiedzą co trzeba, aby kupić auto.


Grzesiek olej stare 3.0tdi. Jeśli przyjdzie Ci wymienić rozrząd i wtryski to ok masz z motorem spokój tylko lżejszy jesteś z 7k. Też się nad tym zastanawiałem i staneło na B8 2.0TDI ewentualnie 1.8TFSI :wink: Nie wiem ile jeździłeś b6 ale ja swoje mam już 7 rok i to wnętrze już mi się po prostu znudziło a kupując np b7 wsiadasz do tej samej skorupy. Dozbieraj i bierz B8 :hi:

Nie, B7 raczej odpada....na fajne B8 nie mogę trafić. Oglądałem kilka w Pomorskim i doopa na maxa. Mam na uwadze A6C6......no ale szkoda inwestować w 11 letnie auto. 32000 - cena super, ale jak dojdą wtryski, rozrząd, to już się zrobi około 40 kilku, a rocznik pozostanie dalej 2005 :grin:

Opublikowano

Grzesiek olej stare 3.0tdi. Jeśli przyjdzie Ci wymienić rozrząd i wtryski to ok masz z motorem spokój tylko lżejszy jesteś z 7k. Też się nad tym zastanawiałem i staneło na B8 2.0TDI ewentualnie 1.8TFSI :wink: Nie wiem ile jeździłeś b6 ale ja swoje mam już 7 rok i to wnętrze już mi się po prostu znudziło a kupując np b7 wsiadasz do tej samej skorupy. Dozbieraj i bierz B8 :hi:

IOtóż to, dlatego trzeba celować w 3.0TDI ale z oznaczeniami 4-literowymi np. CAPA. Znajomy kupił B8 z tym silnikiem i nie mogę sie nadziwić, że mu to pali przy jeździe mieszanej w okolicach 9 litrów, a nogę ma ciężką i to bardzo. Auto jest po programie na ok 300kuca i powiem szczerze że dla mnie nic do szczęścia więcej nie trzeba :)

Grzesiek nie patrz na rocznik bo to o niczym nie świadczy, B8 zaraz będzie miało też 10lat....

Opublikowano

Grzesiek olej stare 3.0tdi. Jeśli przyjdzie Ci wymienić rozrząd i wtryski to ok masz z motorem spokój tylko lżejszy jesteś z 7k. Też się nad tym zastanawiałem i staneło na B8 2.0TDI ewentualnie 1.8TFSI :wink: Nie wiem ile jeździłeś b6 ale ja swoje mam już 7 rok i to wnętrze już mi się po prostu znudziło a kupując np b7 wsiadasz do tej samej skorupy. Dozbieraj i bierz B8 :hi:

IOtóż to, dlatego trzeba celować w 3.0TDI ale z oznaczeniami 4-literowymi np. CAPA. Znajomy kupił B8 z tym silnikiem i nie mogę sie nadziwić, że mu to pali przy jeździe mieszanej w okolicach 9 litrów, a nogę ma ciężką i to bardzo. Auto jest po programie na ok 300kuca i powiem szczerze że dla mnie nic do szczęścia więcej nie trzeba :)

Grzesiek nie patrz na rocznik bo to o niczym nie świadczy, B8 zaraz będzie miało też 10lat....

A ja słyszałem Turzol ze rozrząd równie wadliwy jak te z b7. Totalnie bez wad jest dopiero ponoć CDUC ale to w poliftach. Grzesiek jak chcesz to podrzucę Ci nr do gościa który mi szuka juz jednej sztuki b8 a sprowadza same pewne tematy:wink:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

na fajne B8 nie mogę trafić.

To rozejrzyj się w niemczech jest pełno komisów które mają fajne autka i pieniadze nie są duże.

Opublikowano

Grzesiek olej stare 3.0tdi. Jeśli przyjdzie Ci wymienić rozrząd i wtryski to ok masz z motorem spokój tylko lżejszy jesteś z 7k. Też się nad tym zastanawiałem i staneło na B8 2.0TDI ewentualnie 1.8TFSI :wink: Nie wiem ile jeździłeś b6 ale ja swoje mam już 7 rok i to wnętrze już mi się po prostu znudziło a kupując np b7 wsiadasz do tej samej skorupy. Dozbieraj i bierz B8 :hi:

IOtóż to, dlatego trzeba celować w 3.0TDI ale z oznaczeniami 4-literowymi np. CAPA. Znajomy kupił B8 z tym silnikiem i nie mogę sie nadziwić, że mu to pali przy jeździe mieszanej w okolicach 9 litrów, a nogę ma ciężką i to bardzo. Auto jest po programie na ok 300kuca i powiem szczerze że dla mnie nic do szczęścia więcej nie trzeba :)

Grzesiek nie patrz na rocznik bo to o niczym nie świadczy, B8 zaraz będzie miało też 10lat....

A ja słyszałem Turzol ze rozrząd równie wadliwy jak te z b7. Totalnie bez wad jest dopiero ponoć CDUC ale to w poliftach. Grzesiek jak chcesz to podrzucę Ci nr do gościa który mi szuka juz jednej sztuki b8 a sprowadza same pewne tematy:wink:

Tapnięte z SGS5

Jasne, jak możesz to daj na PW. Poszukam jeszcze trochę we własnym zakresie i jak nie znajdę, to sobie odpuszczę. Tym bardziej, że nie mam czasu na jeżdżenie i oglądanie padlin.....

Opublikowano

Silnik BKN podajże 204 PS przy tym przebiegu na 95% ma wymieniony rozrząd i wtryski

do C6 BKN nie szedł, tylko BMK 224/225 PS (różnie podają tą wartość ;) )

Opublikowano

Panowie napinacz z rolką lepszy SKF czy INA ?

Opublikowano

Przebieg nie taki straszny jeśli nie skręcony o 200-300 tys.km :)

W salonie Audi wdałem się kiedyś w dyskusję z gościem co swoją C6-tką w dieslu nalatał 0,5mln km. Robił dużo tras PL-DE. Twierdził, że wymieniał tylko to, co zalecała książka serwisowa, nic ponad plan.

Facet rozglądał się za kolejnym autem, bo w tym po latach opatrzyła mu się kasta... :)

Nie pamiętam już czy miał 2.0 czy 3.0 TDI... :whistling:


Mocno wydaje mi się, że miał 3.0TDI bo rozmawialiśmy o wadliwych wtryskach... przekonywał, że jego motor był już tą poprawioną serią.

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

Silnik BKN podajże 204 PS przy tym przebiegu na 95% ma wymieniony rozrząd i wtryski

do C6 BKN nie szedł, tylko BMK 224/225 PS (różnie podają tą wartość ;) )

rzeczywiście mój błąd :wink: czyli BKN wychodził tylko w b7 ?

Grzesiek a w dziale sprzedam masz ładną b8 z 2010 roku 2.0TDI kolegi czaki22 co w niej jest nie tak ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.