Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam ciekawy filmik na komórczaku ze słynnym złotym rojs rojsem z dubaju co Policja goniła go przez 60 kilometrów...jak wrzucę na YT to niebiescy mogą zapukać do mnie na chatę? Prędkości były delikatnie wyższe jak prawo przewiduje... :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam ciekawy filmik na komórczaku ze słynnym złotym rojs rojsem z dubaju co Policja goniła go przez 60 kilometrów...jak wrzucę na YT to niebiescy mogą zapukać do mnie na chatę? Prędkości były delikatnie wyższe jak prawo przewiduje... :wink:

Jak możesz to zamaż licznik i tyle.

Niby wszyscy moto-vlogerzy zamazują licznik i tablice rej...

EDIT: dodaj film jako prywatny( albo nie publiczny) i podeślij linka na forum

Edytowane przez C4NC3R

Opublikowano

dawaj ten film :kox:

Opublikowano

Czekamy hihi

Opublikowano

Były b6 bez can?

Opublikowano

Były b6 bez can?

Spotkałem się z B6 która nie miała podczas wyjścia z salonu radia oryginalnego (na życzenie pierwszego właściciela), przez co klient nie miał w ogóle połączenia licznik - radio.

Opublikowano

Siema ryjce, pytanie. Czym czyścicie plastiki w aucie. Nie mam na myśli ostatecznej konserwacji, tylko pierwsze czyszczenie z największego brudu (kurz, piasek, otarcia od butów na drzwiach i progach, etc...)

Gdzieś słyszałem dwa "domowe" sposoby. Woda + ludwik, lub woda + płyn do płukania ubrań. Ponoć idealnie czyści i powierzchnia jest satynowa, nie świeci się. Testował ktoś z Was ten sposób?

Opublikowano

Panowie, kto i za ile ściągnie kod z concerta a4 b7, miałbym tez drugiego concerta do sprawdzenia i ewentualnej naprawy

Opublikowano

Siema ryjce, pytanie. Czym czyścicie plastiki w aucie. Nie mam na myśli ostatecznej konserwacji, tylko pierwsze czyszczenie z największego brudu (kurz, piasek, otarcia od butów na drzwiach i progach, etc...)

Gdzieś słyszałem dwa "domowe" sposoby. Woda + ludwik, lub woda + płyn do płukania ubrań. Ponoć idealnie czyści i powierzchnia jest satynowa, nie świeci się. Testował ktoś z Was ten sposób?

Ja bardzo polecam APC Poorboy's http://showcarshine.pl/felgi/106-poorboys-world-all-purpose-cleaner-do-wszystkiego-silny-koncentrat-gratis-mikrofibra.html

Rozcieńczam w małym naczynku z wodą (proporcje w opisie w linku), pędzelek i można czyścić plastiki i środek auta. Po wyczyszczeniu pędzlem przeczyścić nawilżoną szmatką i mamy czystą, odtłuszczoną i matową powierzchnię.

Po za tym można to wykorzystać do różnych powierzchni w zależności od stopnia rozcieńczenia i na prawdę pomaga nawet na najbardziej zabrudzone miejsca.

Opublikowano

Siema ryjce, pytanie. Czym czyścicie plastiki w aucie. Nie mam na myśli ostatecznej konserwacji, tylko pierwsze czyszczenie z największego brudu (kurz, piasek, otarcia od butów na drzwiach i progach, etc...)

Gdzieś słyszałem dwa "domowe" sposoby. Woda + ludwik, lub woda + płyn do płukania ubrań. Ponoć idealnie czyści i powierzchnia jest satynowa, nie świeci się. Testował ktoś z Was ten sposób?

APC w stężeniu 1:10 i plastiki jak nowe.

Opublikowano

Panowie, kto i za ile ściągnie kod z concerta a4 b7, miałbym tez drugiego concerta do sprawdzenia i ewentualnej naprawy

Mi wziął 50 zł, ale przyjechałem osobiście . W serwisie chcieli bodajże 150-175 zł. Znalazłem dwie strony internetowe również, które się tym zajmują.

Opublikowano

Panowie jak już jesteśmy w kosmetykach to co do skóry byście zaproponowali? Chciałbym je zakonserwowac ale przed tym przydałoby się je przetrzeć i czym mam to zrobić.

Opublikowano

Panowie jak już jesteśmy w kosmetykach to co do skóry byście zaproponowali? Chciałbym je zakonserwowac ale przed tym przydałoby się je przetrzeć i czym mam to zrobić.

Colourlock taki zestawik :)http://sklep.colourlock.pl/zestaw-soft-do-czyszczenia-skorzanej-tapicerki-samochodowej.html?gclid=CjwKEAiA6YDBBRDwtpTQnYzx5lASJAC57ObMWPy9PI-KzDsOS7YZAZL91BCF5iLh4Dn254j7GXncAhoCGcbw_wcB

Opublikowano

Panowie jak już jesteśmy w kosmetykach to co do skóry byście zaproponowali? Chciałbym je zakonserwowac ale przed tym przydałoby się je przetrzeć i czym mam to zrobić.

Colourlock taki zestawik :)http://sklep.colourlock.pl/zestaw-soft-do-czyszczenia-skorzanej-tapicerki-samochodowej.html?gclid=CjwKEAiA6YDBBRDwtpTQnYzx5lASJAC57ObMWPy9PI-KzDsOS7YZAZL91BCF5iLh4Dn254j7GXncAhoCGcbw_wcB

+1 dla zestawu colourlock

Opublikowano

Dzięki wieczór jak będę w domu to zamówię [emoji2]

Opublikowano

Panowie jak już jesteśmy w kosmetykach to co do skóry byście zaproponowali? Chciałbym je zakonserwowac ale przed tym przydałoby się je przetrzeć i czym mam to zrobić.

Colourlock taki zestawik :)http://sklep.colourlock.pl/zestaw-soft-do-czyszczenia-skorzanej-tapicerki-samochodowej.html?gclid=CjwKEAiA6YDBBRDwtpTQnYzx5lASJAC57ObMWPy9PI-KzDsOS7YZAZL91BCF5iLh4Dn254j7GXncAhoCGcbw_wcB

+1 dla zestawu colourlock

Ja np wolę gliptone ma fajniejszy skórzany zapach końcowy http://www.wipers.pl/20,gliptone-gt11-gt12.html

Opublikowano

Gliptone wg mnie ma mega ujowy cleaner. Jest gęsty i ciężko się nim pracuje. Zapach odżywki to garbarnia - nie każdemu to odpowiada.

BTW w studiach detailingowych głównie wybiera się colourlocka.

Opublikowano

Dzięki Panowie za info....zamawiam;-)

Opublikowano

Panowie ....po tym jak otworze auto i rnse sie budzi -> wiatrak zaczyna pracowac przez pierwsze 2 min pracuje strasznie głosno.Dzwiek bardzo wysoki (taki a'la ,,swiergot") ....po czym pracuje cicho .....Sytuacja powtarza sie gdy rnse jest juz schłodzone (tzn gdy auto troche postoi nie uruchamiane bądz nie otwierane)

Spotkał sie ktos z czyms takim??

Opublikowano

Pany może kto chętny

4b23dd61502f11ac13dafb250982995a.jpg

Jak co to pw

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.