Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ok,dzięki przynajmniej juz wiem ze sam tego nie podłacze[emoji23]

Wbrew pozorom nie jest to takie trudne,tylko trochę czasochłonne

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chyba 2 jest w ogłoszeniu jednak

Ori ma Et 45 jak pamietam , 8j ,18"

Opublikowano

to są ori avus 2

Opublikowano

Pany czy przetwornice z xenonu/bixenonu pasuja w swoje miejsca zamiennie? Tzn czy przetwo z bixa wejdzie w miejsce do tego przeznaczone do xena i odwrotnie?

Opublikowano

:hi: , macie kogoś godnego polecnia kto posiada zregenerowane skrzynie manualne albo jakiś handel używanych i sprawdzonych ?

Opublikowano

:hi: , macie kogoś godnego polecnia kto posiada zregenerowane skrzynie manualne albo jakiś handel używanych i sprawdzonych ?

http://www.leja-serwis.pl/kontakt.html

robiłem u nich i polecam , tylko nie wiem jak jest z wysyłką itp musiałbyś dopytać

Opublikowano

:hi: , macie kogoś godnego polecnia kto posiada zregenerowane skrzynie manualne albo jakiś handel używanych i sprawdzonych ?

http://www.leja-serwis.pl/kontakt.html

robiłem u nich i polecam , tylko nie wiem jak jest z wysyłką itp musiałbyś dopytać

Strona coś nie bangla

Opublikowano

http://www.leja-serwis.pl/kontakt.html

Spacja się wdarła po podanym linku. Usuniesz spację i będzie działać.

Opublikowano

Panowie spotkał się ktoś kiedyś z wyciekiem oleju z pod głowicy po stronie pasażera z tyłu? Mechanik twierdzi że to nie z pokrywy zaworow ani napinacza tylko właśnie z rogu silnika z pod głowicy. Mowa o 1.8t ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie spotkał się ktoś kiedyś z wyciekiem oleju z pod głowicy po stronie pasażera z tyłu? Mechanik twierdzi że to nie z pokrywy zaworow ani napinacza tylko właśnie z rogu silnika z pod głowicy. Mowa o 1.8t ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Ostatnio słyszałem o czyms takim właśnie w b6 1.8t ;) było trzeba wymienić uszczelke pod głowicą.
Opublikowano

:hi: , macie kogoś godnego polecnia kto posiada zregenerowane skrzynie manualne albo jakiś handel używanych i sprawdzonych ?

Arkadiusz Gajaszek ARGA

Grabów Szlachecki 51

08-503 Nowodwór

lubelskie

Polska

[email protected]

+48669 275 458 +48515114136

Brałem od nich kupujesz zregenerowaną dostarczają ją kurierem i po wymianie przysyłają kuriera po starą skrzynie są na alledrogo pod nazwą sprzedawcy ARGA-L2 cena spora ale skrzynia chodzi miód w starej posypały się łożyska gość bardzo konkretny można się z nim dogadać

Edytowane przez ivan1977

Opublikowano

Panowie spotkał się ktoś kiedyś z wyciekiem oleju z pod głowicy po stronie pasażera z tyłu? Mechanik twierdzi że to nie z pokrywy zaworow ani napinacza tylko właśnie z rogu silnika z pod głowicy. Mowa o 1.8t ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Ostatnio słyszałem o czyms takim właśnie w b6 1.8t ;) było trzeba wymienić uszczelke pod głowicą.
Kojarzysz jaki koszt? :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie spotkał się ktoś kiedyś z wyciekiem oleju z pod głowicy po stronie pasażera z tyłu? Mechanik twierdzi że to nie z pokrywy zaworow ani napinacza tylko właśnie z rogu silnika z pod głowicy. Mowa o 1.8t ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Ostatnio słyszałem o czyms takim właśnie w b6 1.8t ;) było trzeba wymienić uszczelke pod głowicą.
Kojarzysz jaki koszt? :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Nie kojarzę dokladnie ale z 7 stowek musisz liczyc minimum
Opublikowano

Ok dziex :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pany czy przetwornice z xenonu/bixenonu pasuja w swoje miejsca zamiennie? Tzn czy przetwo z bixa wejdzie w miejsce do tego przeznaczone do xena i odwrotnie?

Xenon ma przeważnie 12pin ,a bix 4pin która jest cieńsza. Żeby 12pin wsadzić do bixa trzeba wycinać w pokrywie czego nie polecam,miałem tak i lampy parowały, sprzedałem 12pin i kupiłem 4pin ,teraz jest spokój

Opublikowano

Dzieki :)

Opublikowano

Panowie nie ma ktos na zbyciu lampy bixa str kierowcy?

Opublikowano

A no ja mam. 2010 rok

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.