Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślałem nad tym ale jednak 345 wolę od razu zapakować, jak byś takie miał to daj znać

OK dam znać ale wydaje ze 320/288 bardzo dobrze hamuje i nie potrzeba większych zacisków jeśli nie idziemy więcej niż 220 koni

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czy takie heble podejdą pod 16" felgi? Ile za komplet ? Czy do tego zestawu trzeba coś jeszcze kupować ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

prawdopodobnie właściciel zostawił jakiś ekstra gratis od siebie.

Masz na myśli płyny ustrojowe ??

Miałem na myśli jakieś wygodne najeczki :naughty:

Opublikowano

f2567b679b14cd0503c43ade5b98dce6.jpg

Nie potrzebuje kto bo leży na półce pod 320mm przód

Opublikowano

Dużo jest lusterek 8 pinowych. Jak poznam je po numerze? Powinno mieć inną końcówkę numeru?

Nie potrafię Ci odpowiedzieć na to pytanie na 100%... wydaje mi się, że tak. Ale jak chcesz mieć murowaną pewność to ktoś ogarnięty w temacie musiałby się wypowiedzieć :hi:

W A6 były lustra zwykłe (te co masz obecnie), auto-fotochrom i auto-fotochrom z kompasem. 8 pin wg. schematów to lusterko z asystentem świateł drogowych i czujnikiem wilgotności powietrza w podstawce. Dwa dodatkowe przewody to CAN-y do nich.

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

Szukam kubka, wizytownika,esp i awaryjki w idealnym stanie chrom + światło :D

Opublikowano

Szukam kubka, wizytownika,esp i awaryjki w idealnym stanie chrom + światło :D

Pytaj siemiana.

Opublikowano

Panowie, pytanie. Koleżka ma forda w ropniaku i potrzebuje oddać pompę wtryskową do regeneracji. Czy znacie, lub możecie polecić jakiś ogarnięty zakład?

Opublikowano

f2567b679b14cd0503c43ade5b98dce6.jpg

Ile za to ?

Nie potrzebuje kto bo leży na półce pod 320mm przód

Opublikowano

Pany da rade w B6 wylaczyc kontrole spalonych zarowek ?

Opublikowano

Panowie, pytanie. Koleżka ma forda w ropniaku i potrzebuje oddać pompę wtryskową do regeneracji. Czy znacie, lub możecie polecić jakiś ogarnięty zakład?

Bosch Service Śmietana w Kobiorze

woj. Śląskie

Robilem tam pompe, bezproblemowo, 100% zadowolenia [emoji6] [emoji6]

Edytowane przez kosmo

Opublikowano

Dzięki, przekażę :-)

Opublikowano

Dokładnie polecam ten zakład ode mnie z wioski i dużoo osób zadowolonych

Opublikowano

Nie wysyłaj jedynie tu:

http://www.pawlik.bosch-service.pl

Partaczą wszystko co żyje.

Opublikowano

Panowie jaki numer/oznaczenie ma zawór podciśnienia który steruj gruchą od EGRu w 1.9TDI?

Opublikowano

Ma ktoś może u siebie zawieszenie 1BV ze sprężynami Eibach Pro Kit -30mm ?? Chciałbym zobaczyć jak to mniej wiecej siedzi w B6/B7 ;)

Opublikowano

Koledzy mam problem, od kilku dni mam taki dziwny objaw...jadę sobie jednostajnie i nagle chcę pojechać szybciej, wciskam mocniej gaz a samochód szarpnie jednorazowo, tak jakby się poślizgnął i nagle złapał trakcje. Czy może to mieć coś wspólnego z pedałem gazu?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Koledzy mam problem, od kilku dni mam taki dziwny objaw...jadę sobie jednostajnie i nagle chcę pojechać szybciej, wciskam mocniej gaz a samochód szarpnie jednorazowo, tak jakby się poślizgnął i nagle złapał trakcje. Czy może to mieć coś wspólnego z pedałem gazu?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Okolice 1800-2200rpm?

Opublikowano

Koledzy mam problem, od kilku dni mam taki dziwny objaw...jadę sobie jednostajnie i nagle chcę pojechać szybciej, wciskam mocniej gaz a samochód szarpnie jednorazowo, tak jakby się poślizgnął i nagle złapał trakcje. Czy może to mieć coś wspólnego z pedałem gazu?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Okolice 1800-2200rpm?
Nie zwróciłem uwagi ale prawdopodobnie tak.
Opublikowano

Koledzy mam problem, od kilku dni mam taki dziwny objaw...jadę sobie jednostajnie i nagle chcę pojechać szybciej, wciskam mocniej gaz a samochód szarpnie jednorazowo, tak jakby się poślizgnął i nagle złapał trakcje. Czy może to mieć coś wspólnego z pedałem gazu?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Okolice 1800-2200rpm?
Nie zwróciłem uwagi ale prawdopodobnie tak.

To temat o 2.0 ale w 1,9 też występuje ten problem ;)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/242914-szarpie-podczas-przyspieszania/page-1<--- poczytaj i sprawdź.

:hi:

Opublikowano

Tylko, że to jest sporadyczne. Teraz jeszcze pojawiły się kontrolki od ESP i ABS na zegarach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.