Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany po zgaszeniu auta czasem chodzi mi wentylator co to może być?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

schładza mocno rozgrzane auto :o

Opublikowano

pajda - w klekocie? Nie masz przypadkiem zastawionej czyms chlodnicy ?

Opublikowano

schładza mocno rozgrzane auto :o

W zimie przy tej temp [emoji33]

pajda - w klekocie? Nie masz przypadkiem zastawionej czyms chlodnicy ?

No u mnie w pasku
Opublikowano

poczytaj jest temat o tym w silnikach w b8

Opublikowano

W zimie przy tej temp


za bardzo upalasz :D
Opublikowano

Pany po zgaszeniu auta czasem chodzi mi wentylator co to może być?

jak nie odchodzi zbyt daleko to bym się nie przejmował. co innego jak pójdzie gdzie i nie wróci :grin:

Błędy jakieś wywala?

Opublikowano

Pany po zgaszeniu auta czasem chodzi mi wentylator co to może być?

Wygląda to tak ze gasisz auto, czyli wyłączasz zapłon, a wentylator załącza się po chwili sam?? Ja mam właśnie tak, walczę z tym od roku i nie potrafię zaradzić, gdy się załączy, rozwiązaniem u mnie jest uderzenie w obudowę ECU silnika, ba nawet można w maskę w tej okolicy i się wyłącza. Próbowałem już wymiany przekaźnika, obracania go, etc i dalej to samo.

Myślę czy w końcu nie przerobię zasilania bezpiecznika wentylatorów [nr 4 bodajże] pod 12v ze stacyjki, bo nie raz już było że wróciłem do auta a tu wentylatory dmuchają jak szalone. Gdyby dłużej to trwało to aku by powiedziało "papa"

Opublikowano

Coś nie łączy ewidentnie... może zimne luty w ECU

Opublikowano

Pany po zgaszeniu auta czasem chodzi mi wentylator co to może być?

w silnikach CR to jest dopalanie DPF... spokojnie, to nic strasznego :)

Opublikowano

Dokładnie. Przyczyną jest dpf. Miałem tak w pasku i mam teraz w a6.

Opublikowano

No to good. Dzięki pany na info

Opublikowano

Pany po zgaszeniu auta czasem chodzi mi wentylator co to może być?

Wygląda to tak ze gasisz auto, czyli wyłączasz zapłon, a wentylator załącza się po chwili sam?? Ja mam właśnie tak, walczę z tym od roku i nie potrafię zaradzić, gdy się załączy, rozwiązaniem u mnie jest uderzenie w obudowę ECU silnika, ba nawet można w maskę w tej okolicy i się wyłącza. Próbowałem już wymiany przekaźnika, obracania go, etc i dalej to samo.

Myślę czy w końcu nie przerobię zasilania bezpiecznika wentylatorów [nr 4 bodajże] pod 12v ze stacyjki, bo nie raz już było że wróciłem do auta a tu wentylatory dmuchają jak szalone. Gdyby dłużej to trwało to aku by powiedziało "papa"

Ja miałem to samo i przez cały czas aku mi padało. Wymieniłem moduł sterujący wentylatorem i jest już dobrze.

Opublikowano

pany czy są w b6/b7 albo od jakiegoś innego auta ładne pomarańczowe kierunki co by pasowały do obrysówek usa? Ewentualnie poleci ktoś folię o podobnym odcieniu co obrys?

Opublikowano

Koledzy poleci ktoś jakąś folie zabezpieczającą na ekran rns-e led?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czarny strecz :D

Opublikowano

Czarny strecz :D

:grin:
Opublikowano

Czarny strecz :D

Huehue, jak zwykle dowcip na poziomie :D....gimbazy :decayed:
Opublikowano

Staralem sie odpowiedziec na takim samym poziomie, na jakim zostalo zadane pytanie :D

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Wesołych Świąt :drunk:


Czarny strecz :D

:grin:

:thumbup1::polew:


Bezbarwny byłby lepszy :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.