Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Biggman ma taki przycisk u siebie . Uderzaj do niego moze ci powie jaki jest numer tego przycisku

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam ma ktos numer tel do Kaja :) z góry dzieki

884 998 276 ;)

Opublikowano

Siemka mam pytanie maci moze nr tego przycisku S od RS4 bo jak ktos tam podawał 8E1959903 C to jak byłem w salonie VW to im wyskoczył że jest to przycisk od rolety albo od siedziska a nie było zdj podglądu co jest nadrukowane na przycisku, a robie wydechy na guzik żeby sie otwierały klapki i w sumie fajnie by było to zrobić na ori guzik audi z góry dzięki

263b86cacfe70942gen.jpg

8E1 959 903 C 5PR chrom jak się nie mylę ;) na plakietce będzie napisane ustawiania siedzenia sportowego :decayed:

Siemka mam pytanie maci moze nr tego przycisku S od RS4 bo jak ktos tam podawał 8E1959903 C to jak byłem w salonie VW to im wyskoczył że jest to przycisk od rolety albo od siedziska a nie było zdj podglądu co jest nadrukowane na przycisku, a robie wydechy na guzik żeby sie otwierały klapki i w sumie fajnie by było to zrobić na ori guzik audi z góry dzięki

263b86cacfe70942gen.jpg

Edytowane przez Norbas

Opublikowano

Dzięki chłopaki już zamówione :decayed:

Opublikowano

:hi:

Panowie, taka prośba, jakby ktoś miał na oku w odpowiednim stanie:

- podsufitkę kompletną

- zderzaki s-line

- lotka klapy bagażnika avant s-line

- nakładki progowe s-line

Wszystko powyższe do A6C6 Avant 2010r

To proszę o kontakt :wink:

Opublikowano

grzes283 zagadaj do siemiana. ; )

Opublikowano

Ludziska czy ktoś zakładał do zwykłego diesla 1,9 tdi drugi intercoler tak jak ma 2,5 tdi. jest gdzies jakis temat i czy ma sens. Co ewentualnie trzeba by mieć???

Opublikowano

Ludziska czy ktoś zakładał do zwykłego diesla 1,9 tdi drugi intercoler tak jak ma 2,5 tdi. jest gdzies jakis temat i czy ma sens. Co ewentualnie trzeba by mieć???

tutaj jest tylko ze do bexa, sens na pewno jest tylko czy nie lepiej jest wstawić IC?

https://a4-klub.pl/index.php?/topic/307345-montaz-prawego-intercoolera-bex/?/topic/307345-montaz-prawego-intercoolera-bex/

Opublikowano

Ludziska czy ktoś zakładał do zwykłego diesla 1,9 tdi drugi intercoler tak jak ma 2,5 tdi. jest gdzies jakis temat i czy ma sens. Co ewentualnie trzeba by mieć???

Chyba większość wstawia centralny IC

Ludziska czy ktoś zakładał do zwykłego diesla 1,9 tdi drugi intercoler tak jak ma 2,5 tdi. jest gdzies jakis temat i czy ma sens. Co ewentualnie trzeba by mieć???

Chyba większość wstawia centralny IC
Opublikowano

Ludziska czy ktoś zakładał do zwykłego diesla 1,9 tdi drugi intercoler tak jak ma 2,5 tdi. jest gdzies jakis temat i czy ma sens. Co ewentualnie trzeba by mieć???

A nie lepiej icek z BRD? Jest wydajniejszy. Ja chciałem do siebie ale nie mam pewności czy wejdzie do AVF z klima na osobnym pasku bo tam może osuszacz przeszkodzić w montażu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ludziska czy ktoś zakładał do zwykłego diesla 1,9 tdi drugi intercoler tak jak ma 2,5 tdi. jest gdzies jakis temat i czy ma sens. Co ewentualnie trzeba by mieć???

Chyba większość wstawia centralny IC
Opublikowano

dlatego pytam o icek z 2,5 czy ktos zakladał niz kombinowac z centralnym tym bardziej ze nie podoba mi sie to :)

Opublikowano

Są tuningowe icki ale drogie. Za to pasują p&p w miejsce starych.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

już kiedyś pisałem ,że idzie wsadzić do AVF icka z BRD nawet przy klimie na osobnym pasku mam tak u siebie zriobione

Opublikowano

dlatego pytam o icek z 2,5 czy ktos zakladał niz kombinowac z centralnym tym bardziej ze nie podoba mi sie to :)

Ja po swapie miałem oba IC z 2.5TDi, podstawowym problemem jest to iż IC z 2.5TDI ma jedno wejście do góry i trzeba robić to na silikonach tuningowych, oraz kolejnym i chyba o wiele większym problemem jest to iż IC z 2.5TDi ma aż dwa wyjścia na dole. U mnie gdzie pas przedni mam dalej z 2.5TDi to akurat nie był problem, ale u posiadaczy oryginalnego 1.9TDi oznacza to dość dużą rzeźbę z silikonami.

Zatem gra nie warta świeczki, lepiej na prawdę zainwestować w IC z BRD, bądź FMIC, które wcale nie musi być duże i widoczne, można założyć z 2.0/3.0 TDi i wcale nie rzuca się w oczy, a daje o nie lepsze rezultaty niż podwójne SMIC, dla tego u mnie IC z 2.5TDi leżą w garażu i się kurzą ;)

Edytowane przez Ra4al

Opublikowano

dlatego pytam o icek z 2,5 czy ktos zakladał niz kombinowac z centralnym tym bardziej ze nie podoba mi sie to :)

Ja po swapie miałem oba IC z 2.5TDi, podstawowym problemem jest to iż IC z 2.5TDI ma jedno wejście do góry i trzeba robić to na silikonach tuningowych, oraz kolejnym i chyba o wiele większym problemem jest to iż IC z 2.5TDi ma aż dwa wyjścia na dole. U mnie gdzie pas przedni mam dalej z 2.5TDi to akurat nie był problem, ale u posiadaczy oryginalnego 1.9TDi oznacza to dość dużą rzeźbę z silikonami.

Zatem gra nie warta świeczki, lepiej na prawdę zainwestować w IC z BRD, bądź FMIC, które wcale nie musi być duże i widoczne, można założyć z 2.0/3.0 TDi i wcale nie rzuca się w oczy, a daje o nie lepsze rezultaty niż podwójne SMIC, dla tego u mnie IC z 2.5TDi leżą w garażu i się kurzą ;)

Dzięki kolego za konkretna odp

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Tak poglądowo:

2.5 TDI:

107_0269.jpg

2.0 TDi

A4_B7_2.0_TDI_INTERCOOLER_8E0145805S_1.J

Opublikowano

Panowie, Panie - najlepszego w Nowym. Oby był lepszy niż poprzedni....

Pozdrawiam

Opublikowano

Siemanko Panowie,pytanie do znafcow, czy pompa wspomagania z b7 z silnika 1.9/2.0/3.0 tdi podejdzie do 1.9 tdi w b6?

Zmienilem u siebie magiel i stara pompa prawdopodobnie po dwóch dniach sie skonczyla, wspomaganie działa normalnie ,ale pompka wyje jak szalona no i fontanna ze zbiorniczka sie robi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.