Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U goscia co dorabia kluczyki :hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kupiłem własnie u takiego kolesia i d*pa jest jak by o milimetr cieńszy w mocowaniu do kluczyka przez co mam uczucie że lata poprzedni grot był idealnie dopasowany :(

Opublikowano

Czesc

Macie moze na sprzedaż albo wiecie kto ma taka wlasnie platikowa opaske, która trzyma ezektor ? Opaska ma otwor mocujacy ją do magistrali z z cieczą chłodzącą.

Pytałem w ASO ale mają nową rewizję tej opaski, która przypomina pasek do zegarka.

Bede wdzieczny za pomoc.

opaska_ezek1_zps3c2lsrez.jpg

 

opaska_ezek2_zpsimnnc7jr.jpg

Opublikowano

Jakiego przekaźnika do servotronika szukać??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

8E0 907 307 – przekaźnik 629 dla B6
8E0 907 307 F – przekaźnik 640 dla B7

Opublikowano

A który lepszy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ma ktoś na seel waz "S"silnika 2.0

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ciekawostka z auta z dojczów, serwisowane itd, zadbane.. a tu co? Komuś się nie chciało poduszek wymienić, więc obciął je w połowie. Nie wspomnę już o tym, że silnik był ok 3-4cm niżej niż powinien, przez co silnik opierał się o pas przedni + w miejscu poduszek w ogóle nie był przymocowany do zawieszenia..

20170224_132632_Kopiowanie.jpg

20170224_132644_Kopiowanie.jpg

 

Opublikowano
Ciekawostka z auta z dojczów, serwisowane itd, zadbane.. a tu co? Komuś się nie chciało poduszek wymienić, więc obciął je w połowie. Nie wspomnę już o tym, że silnik był ok 3-4cm niżej niż powinien, przez co silnik opierał się o pas przedni + w miejscu poduszek w ogóle nie był przymocowany do zawieszenia..
20170224_132632_Kopiowanie.jpg
20170224_132644_Kopiowanie.jpg
 

Auto od Turka [emoji6]
Opublikowano
A który lepszy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Z S4 b6 mam jakby co. Ma inna charakterystykę utwardzania w stosunku do serii


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Turzol jakbym mógł to z chęcią go przygarnę.

Opublikowano
5 godzin temu, pajda napisał:


Auto od Turka emoji6.png

Auto od prywaciarza. Co prawda serwisował w jakieś szarej strefie, bo chłopaki mu rozrząd zmieniali i przez przypadek źle ustawili, co poskutkowało zmieleniem silnika, jak to zwykle w 2.5TDI bywa.

Opublikowano

Siemka, po nocy gdy odpalam autko mam grzechotke przez sekundę. Napinacz? Silnik bfb.

Wysłane z mojego LG-D802

Opublikowano
3 godziny temu, mlodziak22 napisał:

Siemka, po nocy gdy odpalam autko mam grzechotke przez sekundę. Napinacz? Silnik bfb.

Wysłane z mojego LG-D802
 

Na razie bez paniki. Jeżeli jest to sekunda, a nie więcej. Dla pewności zmierz sobie jeszcze ciśnienie oleju.

Na jakim oleju jeździsz?

Edytowane przez JawoR36

Opublikowano
Na razie bez paniki. Jeżeli jest to sekunda, a nie więcej. Dla pewności zmierz sobie jeszcze ciśnienie oleju.

JawoR36, nie masz czasem jakichś skórek z b7 w ładnym stanie?
Opublikowano

Z B7 tylko Recaro, czarne po bokach, w środku biała alcantara.

Opublikowano

Siema, kiedys był omawiany temat sprężyn dobieranych pod kategorię wagową, a nie pod silnik. Czy ktoś z Was może mi pomóc w doborze?

Chcę eibachy -30 pod seryjne amorki 1BA do a6 2.0 tdi avant fwd. 

Kod wyposażenia 0JJ dla przedniej osi oznacza klasę wagową 9, co przy zawieszeniu 1BA daje 886-918 kg.

Kod wyposażenia 0YH dla tylnej osi oznacza klasę wagową 8, co przy zawieszeniu 1BA daje 496-519 kg

To chyba dobrze ogarnąłem......;-)

Opublikowano

Pisz do kolegi Ucho77

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Siema, kiedys był omawiany temat sprężyn dobieranych pod kategorię wagową, a nie pod silnik. Czy ktoś z Was może mi pomóc w doborze?
Chcę eibachy -30 pod seryjne amorki 1BA do a6 2.0 tdi avant fwd. 
Kod wyposażenia 0JJ dla przedniej osi oznacza klasę wagową 9, co przy zawieszeniu 1BA daje 886-918 kg.
Kod wyposażenia 0YH dla tylnej osi oznacza klasę wagową 8, co przy zawieszeniu 1BA daje 496-519 kg
To chyba dobrze ogarnąłem......;-)

Z tabliczki musisz sprawdzić nacisk na przód i na tył

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.