Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 minuty temu, kamil-vag napisał:

8Z0820535

Jest tylko jeden rodzaj takiego czujnika? Czy nawet jeśli mam minimalnie inny nr to i tak wszystko będzie hulać?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie wiem, dlatego pytam bo jak znam życie jest kilka zbliżonych nr i chce się tylko upewnić czy jakikolwiek bym nie kupił to będzie działał czy koniecznie musi być taki sam nr  jak mam teraz  to wtedy sprawdzę nr swojego aktualnego czujnika :wink:

Opublikowano

Akurat sprawdzić ten czujnik to dużo roboty nie ma :P Podnieść maskę i już go widać... 

Opublikowano
Po tylu latach wkońcu udało ci sie dorobić dekli, chyba dawno nic nie padło w 2,5 [emoji16]

2 razy kupiłem ori - ukradli

Teraz chińskie - zobaczymy ,czy długo będą

 

Nie licząc pierwszych co były z kołami ;)

Opublikowano
16 minut temu, kamil-vag napisał:

Akurat sprawdzić ten czujnik to dużo roboty nie ma :P Podnieść maskę i już go widać... 

Okok tak zrobię, chciałem pójść na łatwiznę ;) Gdzieś przy chłodnicy go szukać?

Opublikowano
Myślałem, że już coś poszło. Zawsze miałem wrażenie, że bez sprzęgła nie da rady tak zrobić.
Kolego zrzucić możesz bez problemu a nawet możesz wrzucić bieg bez sprzęgła pod warunkiem że masz odpowiednie obroty silnika do danego biegu no i oczywiście odpowiednią szybkość

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Arturoo zarzuć linkiem :P wpisywałeś coś o jakimś logo we wiadomości do nich?

Opublikowano
30 minut temu, secio84 napisał:

Kolego zrzucić możesz bez problemu a nawet możesz wrzucić bieg bez sprzęgła pod warunkiem że masz odpowiednie obroty silnika do danego biegu no i oczywiście odpowiednią szybkość

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Jak najbardziej jestem tego świadom. Tylko, że wrzucić bieg przez sprzęgła to trzeba użyć siły, a przy zrzucaniu z biegu na luz, lewarek prowadzi się lekko jakbym miał wciśnięte sprzęgło 

Opublikowano
Jak najbardziej jestem tego świadom. Tylko, że wrzucić bieg przez sprzęgła to trzeba użyć siły, a przy zrzucaniu z biegu na luz, lewarek prowadzi się lekko jakbym miał wciśnięte sprzęgło 
I tak ma być

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
3 minuty temu, secio84 napisał:

I tak ma być

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

 

Jakoś nigdy wcześniej tego nie zauważyłem. Dzieki za uspokojenie :)

Opublikowano
19 godzin temu, bjoern napisał:
Arturoo zarzuć linkiem [emoji14] wpisywałeś coś o jakimś logo we wiadomości do nich?

 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6812017218

 

Nic nie pisałem do nich ... bo ten ich dialekt jest mi obcy [emoji23]

Edytowane przez Arturoo
Błąd

Opublikowano

link do niczego nie odnosi :P z allegro brałeś? :o ja już z ali zamówiłem za 23,5$ :P

Opublikowano
link do niczego nie odnosi [emoji14] z allegro brałeś? [emoji33] ja już z ali zamówiłem za 23,5$ [emoji14]


Edytowałem ;)
Sorki ale z fona przez tapka robiłem ... coś musiałem poknocić ... sprawdź ...
Taa z Allegro zamawiane graty.
Opublikowano

Panowie potrzebuje ktoś modul pod grzana kiere ? Bo mam na sprzedanie

Opublikowano
Panowie potrzebuje ktoś modul pod grzana kiere ? Bo mam na sprzedanie

działaj tam z moimi klamotami, bo za tydzień wracam :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

w tygodniu majster ogarne :)

 

Opublikowano
10 godzin temu, Arturoo napisał:

 


Edytowałem ;)
Sorki ale z fona przez tapka robiłem ... coś musiałem poknocić ... sprawdź ...
Taa z Allegro zamawiane graty.

 

teraz działa ;) no widzisz, ja znalazłem taniej ale będę z miesiąc czekał :decayed: nie wiedziałem, że u nas też się podjebki znajdą :P

 

ktoś ma dystanse 20mm na sprzedaż?

Edytowane przez bjoern

Opublikowano

Ja z 2 ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.