Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
9 minut temu, pajda napisał:
3 godziny temu, greg2505 napisał:
Strzeliła mi sprężyna z tyłu może ktoś ma na handel 1be ,OYH 8kat wagowa, kolor niebieski różowy, ewentualnie co polecacie nowego

Eibach

+1

 

Tylko trzeba z głową brać mając 1.9 bo klasy wagowe mocno są rozbieżne :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale eibach obniży -30 czy są -20 ,bo nie chcę tyłu mieć niżej niż jest

Opublikowano
Byłem, sprawdziłem w rękach,bo wały mam luzem. Łapiąc za jedną część przed podporą, a za drugą za podporą i kręcąc w przeciwnych kierunkach nie ma na tych dwóch wałach,które sprawdzałem,  żadnego luzu.
Jeśli masz luz to jest coś na rzeczy, obejrzyj dokładnie ten krzyżak, powinien chyba nawet lekko stukać przy takim luzie. 
 

Dzięki , o to mi chodziło :P wiec szukam drugiego wału :P
Pozdro


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Chłopaki ma ktoś eibach pro-kit + amory 1be i może zmieżyć ile cm jest do nadkola i czy dobierać pod silnik czy pod kategorie wagową

Opublikowano

Dobierać pod wagę. Pod maską masz tabliczkę

Opublikowano

Pajda dobrze prawi:wink: bo krew go zalewała jak patrzył na mój który równo stał :decayed:

On kupił pod motor a u mnie pod wagę 

Opublikowano

Na 19tkach jest ~63cm,ziemia na 16tkach jest jeszcze niżej :wink:

20160430_084824.jpg

IMG_2165_1.jpg

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano
20 minut temu, ucho.77 napisał:

Na 19tkach jest ~63cm,ziemia na 16tkach jest jeszcze niżej :wink:

20160430_084824.jpg

IMG_2165_1.jpg

No ładnie siedzi i widzę że ten sam kolorek auta , tylko zastanawiam się czy nie będzie za nisko , teraz na 16 mam 63 i byle co to osłoną przyciera, na 18 było by super , muszę przemyśleć sprawę ,dzięki chłopaki za info

Opublikowano

Siemanko :hi:

Panowie mam do Was pytanie , problem dotyczy manualnej regulacji wysokości świecenia świateł ,po zmianie przełożeń regulacji 1-2-3 lampa lewa opuszcza się o niższą wysokość niż prawa, wymieniłem już silniczek w lampie lewej i jest to samo.

Wkurza mnie to bo lampy różnie świecą jak się je opuści  choćby o jeden bieg .

Teraz pytanie do Was czy tak powinno być ? Macie podobnie w swoich furkach?

Opublikowano

Michał rozbież pokrętło regulacji nie wiem dokładnie jak to w środku wygląda , ale miałem tak w oplu , winny był zimny lut, dotknąłem lutownicą i po problemie

Opublikowano

Grzesiu, rozbierałem te silniczki podmieniałem w nich elektronikę bo mam ich chyba ze 3 szt i praktycznie na każdym regulacja działa tak samo prawy dwa razy niżej opuszcza lampę niż lewy, chyba że masz na myśli pokrętło które jest w kabinie ?

 

8e1919094a-12-8117683841082160241.jpg.bce4c6b6822c24accae49b48dc239970.jpg

Opublikowano

A zrób tak, wypnij oba cięgna, podnieś z pokrętła do góry, opuść i wepnij cięgna od nowa z obu lamp...

 

 

Opublikowano

Tak miałem na myśli pokrętło wewnątrz auta 

Edytowane przez greg2505

Opublikowano

Chłopaki dzięki za podpowiedzi zajrzę do tych lamp w weekend i dam znać czy udało się to opanować.

Opublikowano

Panowie, kolega ma w b6 audi sound system i nie ori radio. Są jakieś kostki na allegro żeby to wysterować cym radiem ? Żeby te 10 głośników grało ? 

Opublikowano
Panowie, kolega ma w b6 audi sound system i nie ori radio. Są jakieś kostki na allegro żeby to wysterować cym radiem ? Żeby te 10 głośników grało ? 
Są takie adaptery np.

http://allegro.pl/glosniki-tyl-sub-adapter-do-audi-a3-a4-a6-a8-tt-i5006492183.html

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie błotniki S4 są takie same jak w zwykłej wersji ?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tak, w B6 nie było poszerzańców :cool1:

Opublikowano

To gitara . Dziex :) .

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

witam w Divisionie nowego kolegę - wsółek :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.