Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie chce ktoś odkupić ramkę kratki zderzaka s4?
Kratkę z chęcią :) i pewnie nie tylko ja :D

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pany kilka pytań mam :) jak się demontuje te listwy przy szybie poprawnie? Jak te na drzwiach? Wiem, że te z drzwi się wysuwa po prostu ale jest lusterko i nie wiem czy się coś nie popapra w miejscu zaznaczonym na żółto. 
Druga rzecz czy osłonę silnika się montuje do pasa w miejscu zaznaczonym na zdjęciu czy do zderzaka? Miałem wcześniej do zderzaka i nie pasowało to za bardzo, zgubiłem ją zimą :o

18953223_1518482111522024_3541458461537837463_o.jpg

20180119_193857.jpg

Opublikowano

Osłona jest mocowana i do pasa i do zderzaka, chyba w sześciu punktach z przodu. Po trzy do zderzaka i pasa. 

Opublikowano

Witam do felg o parametrach jakie opony najlepiej ?

Rozstaw Śrub 5x112

Rozmiar 18 Cali

Osadzenie ET 43

Szerokość 8J

 

Auto obniżone ,żeby to jakoś wyglądało :decayed:

Pozdrawiam

Opublikowano

Chyba normalnie bez udziwnień 225/40  ;)

Opublikowano
57 minut temu, staniek napisał:

Chyba normalnie bez udziwnień 225/40  ;)

Dzięki

 No to szukam najlepiej 4 szt 225/40/18 lecz 2 szt jak ktoś ma też proszę śmiało pisać pw

Opublikowano

To od razu i ja zapytam. Do felg 19x8.5 + eibach -30 co polecacie? 225/35 czy 235/35?

Opublikowano
Godzinę temu, RicS3 napisał:

To od razu i ja zapytam. Do felg 19x8.5 + eibach -30 co polecacie? 225/35 czy 235/35?

225 bo mniej koleiny czuć :wink:

Opublikowano

Zapytaj jeszcze na jakimś innym forum :facepalm: :lol:

Opublikowano
Zapytaj jeszcze na jakimś innym forum :facepalm: [emoji38]


Zobaczymy jak Ty będziesz szukał opon:D
Opublikowano

No no :wink: kto szuka ten znajdzie :dance:

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Ktoś mi powie z jakiego plastiku jest zrobiona dokładka S-line?

 

Opublikowano
8 minut temu, Kowi87 napisał:

Ktoś mi powie z jakiego plastiku jest zrobiona dokładka S-line?

 

PP-EPDM

:hi:

Opublikowano
W dniu 23.03.2018 o 10:41, ucho.77 napisał:

225 bo mniej koleiny czuć :wink:

no 235 trochę lepiej osłoni felgę od krawężników. Co kto lubi 

Opublikowano
Godzinę temu, 3r4 napisał:

no 235 trochę lepiej osłoni felgę od krawężników. Co kto lubi 

Sory ale jak kierowca p...a to na 16tkach i balonie felgi uszkodzi :grin:

Na 19tkach sie do/na krawężniki nie wjeżdża :wink:

Opublikowano
Sory ale jak kierowca p...a to na 16tkach i balonie felgi uszkodzi :grin:
Na 19tkach sie do/na krawężniki nie wjeżdża :wink:
A gdzie tam. Wjeżdża ale z mniejszą prędkością [emoji6]
Opublikowano
1 minutę temu, pajda napisał:

A gdzie tam. Wjeżdża ale z mniejszą prędkością emoji6.png

 

1 minutę temu, pajda napisał:

A gdzie tam. Wjeżdża ale z mniejszą prędkością emoji6.png

a potem zderzak leży na ziemi :grin:

nie żebym się czepiał,ale w czeluściach telefonu jeszcze mam fotki :decayed:

Opublikowano

Ktoś tu je chwalił, że jakość ok i dobrze spasowane

Opublikowano

Panowie, hebel przy naciskaniu skrzypi jak stara szafa ... nie ma znaczenia czy jade czy stoje i pompuje 320mm... problem był przed swapem i po. Przewody stalowy oplot hel, tłoczki ok, klocki po 1 sezonie ate ceramics , tarcze ori audi toczone, jakieś pomysły ? ;[ dodam że prowadniczki i gumy wymieniane 2x , wszystko sie uspokaja na 200km a potem to samo :/

Edytowane przez STANIV

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.