Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
10 godzin temu, Fr0styyy. napisał:

Wystarczy zakodować po prostu cabrio i bass jest głębszy ;)

powiedz mi gdzie to zrobic, pierwszy raz o tym slysze i chce to zrobic :D w kodowaniu radia czy gdzies indziej?

Edytowane przez Noix

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
59 minut temu, Noix napisał:

powiedz mi gdzie to zrobic, pierwszy raz o tym slysze i chce to zrobic :D w kodowaniu radia czy gdzies indziej?

w kodowaniu radia

Opublikowano

Panowie, jaki rabat mają warsztaty w IC na opony?

Opublikowano

Zna się ktoś na silniczkach od bixa? Napięcie na przednim 1.7, na tylnym 2.0, czyli okej. Błędów nie ma żadnych, basic settings przechodzi bez problemu, 001 i 002 po ustawieniu świateł, a światła testu nie robią (góra/dół) i nie podnoszą się ani nie obniżają...

Opublikowano

Siemka.

Które z silniczków szyb, to max opcja? E, F, G, czy bez literki?

1 x silniczek szyby obsługujące el. skł. Lusterka strona lewa (kierowcy)nr 8E1 959 801 E, F, G lub bez literki – ceny 50zł – 200zł
1 x silniczek szyby obsługujące el.skł. Lusterka strona prawa (pasażer)nr 8E1 959 802 E, F, G lub bez literki – ceny 50zł – 200zł

Opublikowano

Panowie, macie jakąś poleconą firmę - wulkanizację co sprzedaje opony używane [rzez internet?

Opublikowano

Pany, ktoś by to potrafił na cad'a wrzucić ? tak, żeby dało się na wycinarce/wypalarce potem wyrzeźbić :P ? ? ?

Bez tych konturów wokół otworów itd, same zielone pole.

8250360269_4fe5f29cdd_b.jpg

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano

To ma być adapter pod soczewkę? 

Z CAD'em nie pomogę niestety. :(

Opublikowano

Kamil jutro odpale kompa to spróbuje to ogarnąć w cadzie.

Opublikowano
36 minut temu, staniek napisał:

To ma być adapter pod soczewkę? 

Tak mini h1 8.0 pod zwykłe soczewki.

 

15 minut temu, MaTeo85 napisał:

Kamil jutro odpale kompa to spróbuje to ogarnąć w cadzie.

Dzięki Mati. Skala jest taka, że wielkość rzeczywista jest wtedy gdy ten kwadracik jest calowy, czyli 2,5 x 2,5 cm... W wolnej chwili przemierzę i podam kontrolne wymiary tego adaptera ;)

Opublikowano
Godzinę temu, kamil-vag napisał:
1 godzinę temu, staniek napisał:

To ma być adapter pod soczewkę? 

Tak mini h1 8.0 pod zwykłe soczewki.

A to spoko, bo coś mi się skojarzyło, że pisałeś wcześniej o soczewkach Hella3. A w takim przypadku jest spora rzeźba i żaden adapter w zwykłej lampie się nie sprawdzi. 

Właśnie grzeję piekarnik ;) , to znaczy kończę drugą lampę i szczerze powiem,  że jednak jeśli już rezać lampy to na bazie ori biksa. W uja czasu trzeba poświęcić robiąc to po raz pierwszy. 

 

Będziesz robił bihalogen? 

 

Pozdr 

Opublikowano
19 minut temu, staniek napisał:

Będziesz robił bihalogen? 

A już sam nie wiem co będę robił haha... ale mając adapter, wsadzoną soczewkę można popróbować różności :P a to zwykłą żarówkę na bihalogen, a to leda czy ostatecznie hidy... 

Opublikowano
Opublikowano
28 minut temu, MaTeo85 napisał:

Moim zdaniem powinieneś miec adapter taki jak na filmie ale może się mylę???

No tak Mati, ale skąd taki wziąć ? Wydrukowałem, obrysowałem ori odbłyśnik, potem ten z mini i wyszło mi próbnie takie coś:

IMG_20181229_235315.jpg

Jutro na spokojnie to przerysuje i pomierzę... 

Ale wychodzi mi podobnie co na tym wydruku, tylko w odpowiedniej skali, bo za nic nie mogłem tego wydrukować tak jak mam na monitorze... na monitorze przykładam i mi otwory się pokrywają a po drukowaniu rozjeżdżają... straciłem kilka kartek na próżno... 

49056765_273053623377096_5451762680719212544_n.jpg

49104191_336593110403038_7134621302123397120_n.jpg

49555869_303297713641219_2144589806410137600_n.jpg

49144872_283316989053434_4976143091896418304_n.jpg

 

 

 

Opublikowano

Noo i to mi się podoba. Wzór do poszukiwania autka przez Niemca na Ebayu :D kogo to b6ka? ? 

Screenshot_20190101-231859.jpg

Opublikowano

Była Grzes283

Opublikowano

Temat aktualnego właściciela autka 

 

Opublikowano

Czy da się sterowac w pełni kierownica w A4 B6 (kiera z B8) radiem Concert 2+ (2DIN)?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.