Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

prawie w ogóle się nie grzeje..ja jeździłem ze3 lata bez osłony..

tymbardziej, ze w dieslu nie ma az tak wielkiej temp spalin... poza tym to juz koniec wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po próbie kradzieży fury została mi dziura w drzwiach średnicy 1cm. Wszyscy blacharze proponują mi szpachlowanie + malowanie drzwi + cieniowanie tylnych drzwi i błotnika :wallbash: nie będę malował ćwiartki samochodu z oryginalnym lakierem z powodu centymetrowej dziurki :kox: jestem w stanie kupić srebrne drzwi z tego rocznika z podobnym odcieniem i załatwić to bez malowania? a może podspawać od środka płytkę, zaszpachlować dziurę i nakleić gustowną naklejkę :decayed: np. serce wheel-whores? :cool1: zaproponujcie coś, bo te moje majstry to by mi najchętniej cały samochód wyszpachlowali i pomalowali :wallbash: :wallbash: aha a tak w ogóle to zastanawiam się nad wstawieniem klamki z anglika, bez zamka :) w razie czego wejdę przez bagażnik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padła mi sprężarka klimy :evil: wszystko do wymiany osuszacz skraplacz kompresor DRAMAT :wallbash:

pewnie wirnik sie zmienili i caly syf poszedl w uklad - wspolczuje, chlodnice klimy dobrze przeczysc jesli nie chcesz wymieniac.

mam sprezarke klimy DENSO od B6 po przebiegu 25000km kupiona od klubowicza yaboo - z tego co wiem to wszystkie sa takie same, roznia sie tylko iloscia rowkow na kole pasowym... jak jestes zainteresowany, to daj znac :)

dziękuję ale już kupiłem.chłodnica i osuszacz nowy a sprężarka po regeneracji z nowym sprzęgłem /plastikowym/ koszt całej zabawy ok 2,5 tyś :evil: a ASO za chłodnicę chcą 1400 zł :wallbash: nie do wiary .podobno mam dziś wyjechać :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 08:53_________________________________________________

Panowie po próbie kradzieży fury została mi dziura w drzwiach średnicy 1cm. Wszyscy blacharze proponują mi szpachlowanie + malowanie drzwi + cieniowanie tylnych drzwi i błotnika :wallbash: nie będę malował ćwiartki samochodu z oryginalnym lakierem z powodu centymetrowej dziurki :kox: jestem w stanie kupić srebrne drzwi z tego rocznika z podobnym odcieniem i załatwić to bez malowania? a może podspawać od środka płytkę, zaszpachlować dziurę i nakleić gustowną naklejkę :decayed: np. serce wheel-whores? :cool1: zaproponujcie coś, bo te moje majstry to by mi najchętniej cały samochód wyszpachlowali i pomalowali :wallbash: :wallbash: aha a tak w ogóle to zastanawiam się nad wstawieniem klamki z anglika, bez zamka :) w razie czego wejdę przez bagażnik :naughty:

miałem w Pasku taką klamkę i do A4 też mam tylko nie ma okazji jej wsadzić :naughty: poszukaj drzwi w kolorze koszt ok 300 zł ale może być ciężko -na pewno nie kupuj przez allegro bez oglądnięcia :) zawsze możesz przykleić dziury po kulach tylko 1 zł

http://motoallegro.pl/naklejki-dziury-po-kulach-9mm-tuning-i1748681267.html :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlodnice kupowales nowa w ASO? mozna miec dobry zamiennik nissensa za 300-400 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom ja ostatnio kupilem igle zderzak do zalozenia bez malowania, no i stan znacznie odbiegał od opisu, blotnik też miałem wziąć ale jak na zywo zobaczylem jaki on igla to zrezygnowalem( na 5cm od dolu rdza) więc jak kupować coś pod kolor to tylko na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak jezdzilem bez koncowek teraz to potopilo mi te odpowietrzniki takie plastikowe w bagaju :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak jezdzilem bez koncowek teraz to potopilo mi te odpowietrzniki takie plastikowe w bagaju :decayed:

:D

bo bez koncowek i spaliny szly w strone bagaznika :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

ma ktoś mapy 2010 bądź 2011 i się podzieli :gwizdanie: :decayed:

ma Marcin z Krakowa [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 12:57_________________________________________________

chlodnice kupowales nowa w ASO? mozna miec dobry zamiennik nissensa za 300-400 :)

no co Ty myślałeś ze aż tak jestem .... :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski...

Wiem, wiem robiłem ostatnio u niego RNS-E, ale nie był chętny do podzielenia się mapami :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski...

Wiem, wiem robiłem ostatnio u niego RNS-E, ale nie był chętny do podzielenia się mapami :thumbdown:

no co Ty napisz na krakowskich ktoś chyba miał nie wiem czy nie Karol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie macie fotkę jak wyglądają te lampy na avancie?

http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b6-avant-led-diodowe-tyl-czar-i1724181341.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do B6 tak na szybko znalazłem

rkooso.jpg

w mojej B6 mam jeszcze parę ale nie chce mi się szukać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jakby obkleić czarną folią dałoby radę? :mysli: w b5 bo tak to jest lipa ale po obklejeniu :mysli:

1349.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos przerobic mi to foto ?

Biale fele i białe obwódki wokoł szyb + dokladki w kolor

numer6.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...