Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie znajomy składa s-line B6 i potrzebuje lotkę do avanta i listwy dolne w drzwi.

Jak by ktoś miał na sprzedaż to poproszę info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Koledze siadł silnik szyb kierowcy w b6 anglik po przekladce. Były jakiej zmiany w kostkach /sterownikach?

Jakaś adaptacja jest wymagana przy wymianie silnika ze sterownikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Powiedzcie mi, przy wymianie MCE w B6 z "E" na "F", po przepięciu wszystkiego i zamontowaniu modułu, jedynie trzeba zrobić kodowanie: MCE 09 ---> Adaptation 10 ---> Kanał 081:

Aby rozpocząć proces Numer identyfikacyjny pojazdu (VIN) zapisać 46992 jako nową wartość" czy coś jeszcze? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto wymienić głośnik centralny na bose? duża różnica?

Po co skoro jest ten sam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Powiedzcie mi, przy wymianie MCE w B6 z "E" na "F", po przepięciu wszystkiego i zamontowaniu modułu, jedynie trzeba zrobić kodowanie: MCE 09 ---> Adaptation 10 ---> Kanał 081:

Aby rozpocząć proces Numer identyfikacyjny pojazdu (VIN) zapisać 46992 jako nową wartość" czy coś jeszcze? :)

absolutnie nic więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Powiedzcie mi, przy wymianie MCE w B6 z "E" na "F", po przepięciu wszystkiego i zamontowaniu modułu, jedynie trzeba zrobić kodowanie: MCE 09 ---> Adaptation 10 ---> Kanał 081:

Aby rozpocząć proces Numer identyfikacyjny pojazdu (VIN) zapisać 46992 jako nową wartość" czy coś jeszcze? :)

absolutnie nic więcej
Dzięki Karol [emoji14]

Wysłane z mojego 9005X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany.. Potrzebuje podnosnika szyby lewy przod od kierowcy, a4 b7, W ori podnosniku plątała się i skrzypiała linka, założyłem jakiś zamiennik, po ok 8 mies szyba wpadła w drzwi, pękł plastk, ach te zamienniki, co poradzicie ? nowy ori to 533 zł, iśc w ori używke ? ma ktoś może ?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak. Można śmiało montować zamienniki tylko aby były dobrze nasmarowane i żeby drzwiami nie napier... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy pytanie dot. lamp Bi-xenonowych z B8 , czy z idzie dokupic tylko i wylacznie sama przeslone do soczewki w Bixie z B8 ?

Jezeli tak to ma ktos z Was sprawdzic ori numer owej przeslony na strone angielska prosze.

No chyba , ze sie komus walaja kompletne soczewki z lamp z B8 angola to chetnie odkupie ?!

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stety ale przeslona z lampy europejskiej nie pasuje do lampy z angola. Znaczy sie mozna ja zalozyc I bedzie dzialac ale wtedy przeslone trzeba przestawic na ruch angielski a wtedy jest duzo mniejsza wiazka swiatla I mija sie z celem podmiana soczewek w B6 na takie z B8. Juz to przerabialem I znalazlem inny patent ale to jeszcze nie to samo a ze bede plukal lampy od srodka I czyscil soczewki to chcialem to wkoncu uporzadkowac z tymi przeslonami.

Bixy mam przerobione przez Gwertego ale sa one z auta na ruch prawostronny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam przesłony luzem ale EU :)
co do podnosnika szyby to zgłupiałem, valeo w ic niedostepne i cena tez spora, ma moze ktos uzywke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam przesłony luzem ale EU :)

co do podnosnika szyby to zgłupiałem, valeo w ic niedostepne i cena tez spora, ma moze ktos uzywke ?

Odezwij się do Dzika z forum, brałem od niego, z tego co pamiętam coś koło 200zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...