B6 DIVISION

Ale na dokładkę

naciepane z GT-I9195

Wiem ,że było już ze 100 razy

ale jakie felgi poza biedronkami wchodzą na zacisk 320 mm ?

Takie wchodzą

Dzwoniłem dziś do Aso w sprawie zestawu naprawczego i przez telefon sprzedający powiedział ze nie pasuje do mojego VIN ten zestaw naprawczy. Podał mi numer 8EO 711613 D . Patrzyłem na Google i to jest cały mechanizm. Może tak być czy taki sprzedający ogarnięty?

Panowie pomoze ktos ?

Panowie, czy zmiana turbiny w awx na turbo b7 170 koni (nie wiem czy to brd) da odczuwalną poprawę ? obecnie mam 163 km i 354 nm

Sama zmiana oczywiście nie, ale zmiana + program pod to turbo już tak. Dodatkowo przydałby się już jakiś FMIC bądź SMIC bo inaczej nie będzie trzymał mocy ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Division to teraz tylko temat do pogaduszek nie żadna grupa.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Division to teraz tylko temat do pogaduszek nie żadna grupa.

U mnie obok w robocie widuje czasami jakas szarą/siwą b6 w sedanie (pakie lajn, albo S, bena, dwa kominy z tylu) i tez ma wlasnie na tylnej szybie tą naklejke - jest tu obecny wlasciciel ?

Wujek :dancing:

Dzięki wielkie ryju :hi:

Koj@k nie wiem przejrzyj zdjęcia użytkowników. Fanta by pasował ale on ma truciciela :wink:

Gdzie jest cos takiego, jak emat ze zdjeciami aut uzytkownikow?

Panowie pomoze ktos ?

Dzwoniłem dziś znowu do ASO. Dowiedziałem sie ze zestaw naprawczy jest tylko do skrzyni 6 biegowej. Przy 5 biegowej nie ma czegoś takiego. Chciałbym coś zrobić z ciężkim wrzucaniem dwójki. Przerabial ktoś to przy skrzyni 5 biegowej?

Widziałeś ten temat?

a4-klub.pl/index.php?/topic/253213-wymiana-wybieraka/

Ja wymieniałem zestaw naprawczy na 8E0798151B wszystko pasuje tylko, że ja mam avf. U mnie dalej jest problem z 2, ale to już winny jest wybierak.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Masz AVF i skrzynie zapewne 6 . A ja mam AWX i skrzynie 5. I moje pytanie było do osób które mają skrzynie 5 i próbowali coś takiego u siebie zrobić?

Widziałeś ten temat?

a4-klub.pl/index.php?/topic/253213-wymiana-wybieraka/

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Panowie jak już wszyscy to i ja się dorzucę. U mnie też jest problem tylko, że z 3 biegiem. Czasami wchodzi z takim jakby zgrzytem ale nie na skrzyni tylko właśnie wyżej. Jakbym przepychał lewarek przez plastikową zębatkę. Pacjent to 1.9tdi avf 6 biegów.

Myślicie, że można spróbować z tym zestawem naprawczym? Ile to w ogóle kosztuje?