Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

ja victorinoxa mam od 6 lat. Dwa razy się nieszczęśliwie zgubił i tyle samo razy znalazł. Bez tego scyzorka to jak bez ręki , nigdzie się nie ruszam jak nie mam go w kieszeni. Polecam victorinoxy , rewelacja. Ogólnie to model musisz dopasować do siebie w zależności czego Ci potrzeba. Ja mam taki:

https://www.google.pl/search?q=1.3713.94&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiZgP-RkIzKAhXKFSwKHf-WBQAQ_AUIBygB&biw=1920&bih=947#imgdii=aTC9tvpkliW5xM%3A%3BaTC9tvpkliW5xM%3A%3BnWyjfXhUFtRRkM%3A&imgrc=aTC9tvpkliW5xM%3A

:grin: jemu od kluczyk chodzi nie o taki scyzoryk :grin: :grin: :grin:

przeca wiemy :P :P

ps. A tak na poważnie kolega do seata kupował taki wynalazek ale w chinach. Jakością nie powala , słabo spasowane połówki i ten plastik jakiś taki dziwny ale działa i jest ok.

Edytowane przez slimok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Patryk masz na myśli wrzucenie samego FMIC, czy też cooler razem z dolotem z kwasówki w polerce od turbo aż po kolektor ssący?

Tzn na gotowe. nie musi być w polerce żeby się świeciło hehe. Ma po prostu być wszystko jak należy i żeby spełniało swoje zadanie a nie na pokaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak mialo by byc taniej, a nie wygladac to poprostu sam fmic i podprowadzenie kawalka rurek do najblizszych mozliwych polaczen i juz sporo $ odchodzi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk masz na myśli wrzucenie samego FMIC, czy też cooler razem z dolotem z kwasówki w polerce od turbo aż po kolektor ssący?

Tzn na gotowe. nie musi być w polerce żeby się świeciło hehe. Ma po prostu być wszystko jak należy i żeby spełniało swoje zadanie a nie na pokaz.

Nie rób druciarstwa, polerka musi być :decayed: Zależy jakie wymiary coolera wybierzesz (czy 180 czy 230 mm) oraz jaka średnica kwasówki na zrobienie dolotu... Ok 1500 styknie... Ale to też zależy gdzie będziesz robił...

Edytowane przez Blachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jeszcze czy kwasiak czy Alu ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, jak tam fury wam z rana poodpalaly? Ja musiałem kręcić z 7 sekund [emoji14] -16 na liczniku było :)

Edytowane przez lukas231
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 30 stego nie odpalałem :) dziś jest ten dzień kiedy to nastąpi i mam obawy ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, jak tam fury wam z rana poodpalaly? Ja musiałem kręcić z 7 sekund [emoji14] -16 na liczniku było :)

Odkąd mam AVF to pali zawsze od strzała , niezależnie od temperatury. W najwieksze mrozy pali tak samo jak latem. Jedynie co robie to czekam aż przekaźnik świec żarowych charakterystycznie "pyknie" i wtedy kręce rozrusznikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalił przed chwilą od strzała ale łańcuszek terkotał z 7 sekund i z alternatora dziwne dźwięki szły jakby łożyska :/. Oprócz tego mokro było na turbo, mam nadzieję że to się lód roztopił :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie scyzoryk kluczyk chce :D tylko nie wiem co kupić żeby nie żałować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co się orientuje to nie każdy zabangla z B6.....musiał byś ogarnąć sobie, który przypasi - po końcówce numeru, ja mam z końcówką Q i śmiga. :wink:


Panowie, ma ktoś na sprzedaż ramię wycieraczki, wraz z wycieraczką z Q5? Moja ori jest już styrana i chciałbym zamienić od razu całość. Ewentualnie może ktoś z Was ma numer, żeby kupić komplet w ASO? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czyli za nówkę z ASO 200 zł trzeba liczyć.....do przeżycia, tym bardziej, że na allegro 150 zł za używkę wołają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co się orientuje to nie każdy zabangla z B6.....musiał byś ogarnąć sobie, który przypasi - po końcówce numeru, ja mam z końcówką Q i śmiga. :wink:

Panowie, ma ktoś na sprzedaż ramię wycieraczki, wraz z wycieraczką z Q5? Moja ori jest już styrana i chciałbym zamienić od razu całość. Ewentualnie może ktoś z Was ma numer, żeby kupić komplet w ASO? :hi:

Przy adaptacji banana pamiętajcie, że trzeba też mieć komfort z rocznika, który to obsłuży :wink: machajke z q5 kupiłem za 6 dyszek z wysyłem ori używke - poczekaj pare dni, poszukaj i złapiesz :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dwa pytania jedno dosyć ważne bo nie wiem czy może mieć jakiś wpływ na działanie silnika.

1. Urwała mi się ta rurka w której siedzi bagnet poziomu oleju. Idzie ten element dostać w ASO? Może ktoś podrzucić jakiś numer?

2. Czy w sedanie w zderzaku sline ta listwa ozdobna chromowana wychodziła też w kolorze czarnym? Jeśli tak to może ma ktoś jakiś nr?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dwa pytania jedno dosyć ważne bo nie wiem czy może mieć jakiś wpływ na działanie silnika.

1. Urwała mi się ta rurka w której siedzi bagnet poziomu oleju. Idzie ten element dostać w ASO? Może ktoś podrzucić jakiś numer?

2. Czy w sedanie w zderzaku sline ta listwa ozdobna chromowana wychodziła też w kolorze czarnym? Jeśli tak to może ma ktoś jakiś nr?

Pozdro

ad1

038 103 663 w ASO 25,51zł

3502183_5321f840af672.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turzol, wielkie dzięki. To wchodzi na jakiś zatrzask? Bo u mnie z tego co widziałem było zaciśnięte trytką ale może dlatego, że było złamane.

U Ciebie w temacie też widziałem tą listwę ozdobną w czerni ale Ty masz avant-a więc chyba nie będzie taka sama?

Edytowane przez RicS3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...