Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

pany który madry mi tera powie: nieszczesne oswietlenie tablicy w b7..... kiedys sie sfajczyla razowka i juz nic nie swieci , teraz tak wiazka sprawdzona od przodu do konca przejscie jest i na masie i na plusie , sprawdzone przejscie od mce do listwy jest ok i na masie i na plusie , podpowiadaliscie mi ze moze w mce sie cos ujaralo , zdobyłem na podmianke taki sam mce sprawny podłączylem .....no ni ch.... a i co jeszcze na wyjsciu powinno sie pokazac normalnie 12 v a jest jakis 1,5 na obydwu mce tak samo wtf? gdzie szukac no zwarcia nie ma bo miernik by pokazał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Gdzie to mierzyles?

Zmierz napięcie zaraz przy mce a pozniej zmierz tam gdzie styki gdzie wkladasz zarowke czy tez leda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnąłem pastylkę immo z pilota b6 ale w dwóch cześciach byla zalana klejem i nie szlo inaczej. Mozna gdzies dostac taka pastylke gotowa do zakodowania?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to mierzyles?

Zmierz napięcie zaraz przy mce a pozniej zmierz tam gdzie styki gdzie wkladasz zarowke czy tez leda?

przy mce mierzyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze super weekend... właśnie wyjeżdżając z ośrodka szkoleniowego urwałem i zgiąłem w harmonijkę wydech oraz uszkodziłem zderzak... :facepalm:
:kox:

Asz te auta na glebie :P

Edytowane przez Ra4al
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma ktos do sprzedania jakis ladnych foteli w pół skórze + speed do 1000zl ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to mierzyles?

Zmierz napięcie zaraz przy mce a pozniej zmierz tam gdzie styki gdzie wkladasz zarowke czy tez leda?

przy mce mierzyłem
Wyciagnie kostki zostaw tylko główne zasilanie i zmierz co wychodzi na wyjsciu co ma isc do oswietlenia tablicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem na wszystkie sposoby i na dwóch róznych mce na wyjsciu jest ok 1,5 v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEZ "obciążenia" nie pokaże Ci prawidłowego napięcia.

MCE próbuje instalację wysyłając impulsy, jeśli wykryje przerwę lub zwarcie odłącza obwód i zgłasza to na FIS.

ŻEBY to poprawnie sprawdzić, musisz razem z miernikiem połączyć równolegle żarówkę, o mocy 5W

Wysłane z mojego iPada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jeszcze raz wiazka z listwa do sprawdzenia , rozumie że jesli MCE wykryje zwarcie to napięcia nie poda , na vagu pokazuje ze jest zwarcie do plusa 33-00 jakos tak ,sprawdzilem miernikiem na syg dzwiekowy ,zawarcia na masie i na plusie nie wykrywa , led mi sie przepalił i od tej pory nie ma nic nigdzie no chyba że gdzieś w listwe oswietlenia woda podeszła i przez to takie cyrki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany z czego da się najtaniej dorwać kierę z poduchą ze ściętym dołem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany z czego da się najtaniej dorwać kierę z poduchą ze ściętym dołem?

Z byle czego. Na alle jest osobnik który oferuje przeróbkę kiery na taką ze ściętym dołem + pogrubienie + obszycie - 850 zeta sobie życzy. Kiera może być nawet zwykła z b6, chyba że chcesz mieć multi 3. raminną to b7.

http://allegro.pl/kierownica-audi-a3-a4-a5-a6-modyfikacja-obszycie-i5920808732.html

Edytowane przez C4NC3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś na zbyciu łapy montażowej do łokcia?

Wysłane przez Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C4NC3R hmm to mi się raczej nie opłaca, bo najpierw bym musiał kupić taką jak na aukcji z poduchą... bo przecież mojej z b6 nie przerobi na taką jak w aukcji :/ a chciałbym mieć kierę nowego typu a nie taką z b6 ze ściętym dołem po prostu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C4NC3R hmm to mi się raczej nie opłaca, bo najpierw bym musiał kupić taką jak na aukcji z poduchą... bo przecież mojej z b6 nie przerobi na taką jak w aukcji :/ a chciałbym mieć kierę nowego typu a nie taką z b6 ze ściętym dołem po prostu ;)

Kup kiere z B8 polift albo Z audi TT.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e5fd2231f8c57cbc1e161c3d258a65c0.jpg
Wiecie moze czy na tej blaszcze z lewej strony bedzie to PIN? ta prawa to ostatnie nr VIN. Jeszcze jedno pytanko, potrzebuje nowy czysty transponder do b6. O jakich parametrach musi byc? ID48 ID44? takie cos znalazlem:

http://allegro.pl/oryginal-transponder-id48-crypto-48-vw-skoda-audi-i5448391326.html

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Maciek02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś na zbyciu łapy montażowej do łokcia?

Wysłane przez Tapatalka

Ma - jak szuka to na Pw pisze niech

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C4NC3R hmm to mi się raczej nie opłaca, bo najpierw bym musiał kupić taką jak na aukcji z poduchą... bo przecież mojej z b6 nie przerobi na taką jak w aukcji :/ a chciałbym mieć kierę nowego typu a nie taką z b6 ze ściętym dołem po prostu ;)

No tylko że kiera multi z b7 z bagiem + przeróbka to mniejszy koszt niż nowsza ori ścięta kiera. siemian kiedyś wystawiał poliftową kierę z b8 za coś koło 2000

Edytowane przez C4NC3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poleci jakieś lampki tablicy rejestracyjnej? Do sedana jeśli to jakaś różnica :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...