Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Wez pod uwage, ze napewno troche twardziej sie zrobi. Ale firme moge polecic, jak bys bral, to mam karte chyba -10% do nich. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje jak to jest ze znaczkiem S-line na kierownicach trójramiennych? W sensie czy oryginalnie znaczki występowały na wszystkich czy nie?

Edytowane przez Toskańczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany będę gładził przedni zderzak na usa bez miejsca na rejkę i chce zespawać dokładkę z górą, czy te miejsca po środku też spawać? Ma ktoś foty jak to wygląda? Myślałem też o zespawaniu tylnego zderzaka z dokładką s line, tylko też nie wiem jak to by wyszło myślicie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz bedziesz lecial spawarką, to Drzwi, klapy i wszystkie szczelinki tez od razu obleć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema elita !

Poszukuje sprężyn obniżających do a4 b6 s-line na sam przód , gdyż założyłem 18-tki i z przodu jest koza... Jak by ktoś miał jakis -30/-35 na zbyciu to zapraszam PW. Pozdroo !!! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany będę gładził przedni zderzak na usa bez miejsca na rejkę i chce zespawać dokładkę z górą, czy te miejsca po środku też spawać? Ma ktoś foty jak to wygląda? Myślałem też o zespawaniu tylnego zderzaka z dokładką s line, tylko też nie wiem jak to by wyszło myślicie? :)

Czym bedziesz to gladzil, szpachla?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie przespawany u plastikarza

Tzn? Podrzuc na pw jak mozesz jak mniej wiecej cala operacja wyglada bo tez o tym myslalem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany będę gładził przedni zderzak na usa bez miejsca na rejkę i chce zespawać dokładkę z górą, czy te miejsca po środku też spawać? Ma ktoś foty jak to wygląda? Myślałem też o zespawaniu tylnego zderzaka z dokładką s line, tylko też nie wiem jak to by wyszło myślicie? :)

Przód na boku będzie pękał robił to Wladi,tablica

dc01e619b7b54201gen.jpg

Tył nie wiem jak wyjdzie

Tu znajdziesz jeszcze zdjęcia przoduhttp://a4-klub.pl/index.php?/topic/274303-all-b6-q-27-biturbo-by-camillo/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego będzie pękał? przód bez problemu idzie zdjąć bez zbytniego odginania dokładki, z tyłem trochę chyba ciężej było ale bez tragedii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o ściąganie,tylko ze jest bardziej narażony na przeszkody ja bardzo uważam i już parę razy wyrwałem dokładkę(chyba ze masz 1ba to nie ma o czym mówić)


Pajda ostat wklejał foty co krawężnik robi z dokładką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o co chodzi bo raz prawie cały wyrwałem bezmyślnie blisko podjeżdżając do krawężnika, gwint na dniach wjedzie bo się ciepło zrobiło także trzeba będzie uważać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie, padla mi 1-sza sonda lambda w mojej A4B6 1.8T bede zmenial na ori uzywke i pytanie mam ktos juz to ogarnial? Stara 15letnia najlepiej odkrecac na zimnym silniku? Trzeba na cos uwazac przy tej czynnosci? Po wkreceniu "nowej" sprawnej sondy jest jakas metoda jej poprawnego dokrecenia? Klucz dynamometryczny? Jakas okreslona sila? Czy tradycyjnym kluczem oczkowym dokrecic "na oko"?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zakładałem u siebie DP to po prostu odkręciłem, jeszcze chyba całkiem auto nie ostygło, potem dokręciłem na tyle mocno ile się dało i jest dobrze ;) tam jest gruby gwint więc dasz radę nie ukręcić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi wentylator klimy ,co może być przyczyną,może ktoś miał taki przypadek,dodam że econ się nie świeci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle cały jest ten wentylator? Znam przypadek ze plastikowa czesc wentylatora oddzieliła się od srodka bo spadła zapinka. Srodek sie cały czas krecił, a wentylator sobie dyndał.

Klima działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi wentylator klimy ,co może być przyczyną,może ktoś miał taki przypadek,dodam że econ się nie świeci

Witam.

Ja kiedys mialem taki przypadek , ze wentylator klimy sie nie krecil , Econ sie na klimatroniku nie swiecil. Udalo mi sie wyjac a raczej wyszarpac ten wentylator (bez rozbiorki przodu jak do wymiany rozrzadu jest przej...ne go wyjac) i po podlaczeniu na krotko o dziwo wentylator dzialal. Co sie pozniej okazalo po dlugich rozmyslaniach i wielu telefonach do pseudo znawcow ukladow klimatyzacji to skonczylo sie sprzeglo w kompresorze od klimy.

Dopiero jeden z ok 10 znawcow powiedzial mi co jest przyczyna takiego stanu wentylatora.

Po zawitaniu w jego warsztacie , wymianie sprzegielka i nabiciu klimy wszystko wrocilo do normy.

Czy zalancza sie kompresor to najlepiej sprawdzic w cieply dzien na postoju. Uruchomic silnik , wlaczyc tryp Econ i ponownie w tryp dzialania klimy i wtedy jak sie zalaczy kompresor to obroty silnika skocza lekko w dol po czym powroca do normy i powinno byc slychac takie cykniecie , jak to sie nie dzieje to kompresor stoi.

Bynajmniej tak bylo w moim przypadku.

Edytowane przez marcin9680
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pewnie sprzęgło się posypało bo nie ma żadnej różnicy na econ,dłuższy czas jeździłem na obiegu zamkniętym (awaria silniczka),ale chyba nie ma to znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...