Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kaju napisał:

Gregory, paczka wczoraj poleciała :wink:

Kaju z tego co pamiętam robisz gotowe wiązki ambietowego podświetlenia w naszych pięknych furmankach ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

34 minuty temu, C4NC3R napisał:

Grzesiu u mnie też zamula;/
Dzwoniłeś po temat?

Dzwoniłem. Koleś nie wiedział czy to są graty z przed lifta, czy z po lifta. Dałem maila, miał wysłać foty. Na razie cisza....pewnie olał temat. Także szukam dalej.:-)

Ale i tak dziękuję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Sedrak Dan napisał:

Całkiem pokaźna suma. Byłem przekonany, że ciężko sprzedać cabrio

pokaźna? mała.. u nas te auta stoją śmiesznie.. w DE za dobry egzemplarz trzeba położyć od 6 tys euro w górę..

a to czy trudno sprzedać.. no trudno, cabrio to specyficzne auta i trzeba na nie znaleźć po prostu nabywcę :) ale są fajne i znacznie mniej oklepane. najlepszym okresem żeby sprzedać to wiosna.. a żeby kupić to zima ;) wiadomo, w zimie cabrio są tańsze ;) ja swojego tak kupowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, jedrekx napisał:

pokaźna? mała.. u nas te auta stoją śmiesznie.. w DE za dobry egzemplarz trzeba położyć od 6 tys euro w górę..

a to czy trudno sprzedać.. no trudno, cabrio to specyficzne auta i trzeba na nie znaleźć po prostu nabywcę :) ale są fajne i znacznie mniej oklepane. najlepszym okresem żeby sprzedać to wiosna.. a żeby kupić to zima ;) wiadomo, w zimie cabrio są tańsze ;) ja swojego tak kupowałem :)

Swego czasu pamiętam jak mi A4 w Cabrio się podobały. Zajarany byłem kosmicznie. Te dwie rury z tyły miodzio. Jeszcze w Sopocie jeździła taka w złotym kolorze, a za kierownicą blond dupeczka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3tysie części i 3tysie robocizna. Wrocław boleslała krzywoustego polecam serwis kristoff tam przekladalem b6 i do tej pory jeździ kolega z forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu tyle placilem wiec ile taniej teraz może być 500-1000zl nie więcej. Daleko czy nie daleko koles jest sprawdzony i nigdzie indziej bym nie oddal pewnie jeszcze lolo15 z plocka by to ogarnal bo mi kiedyś mowil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaloguj się na angliki info tam masz caly spis jest tego z 40pozycji. Po krotce decha ze stelażem pedaly  schowki i polki pod kiere magiel lampy lusterka bądź szkla klamka plastiki spod grodzi wycieraczki silniczek wycieraczek nagrzewnica dywan. Wiazke przerabiają wiec nie trzeba kupować i jeszcze pewnie kilka pier**l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co przekładki polecam Mazurka w wąsosz-u. Robił mi 4 auta z grupy vw, mega dokładny i z autami nic sie nie dzieje, jedno auto jest 7 lat po przekładce i nic się nie dzialo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za wszelkie sugestie a co myslicie o tym oleju LM DIESEL HIGH TECH 5W/40 ? obecnie przebieg w aucie mam przeszlo 593 tys. km.

Niby typowo do Diesla ale raczej pewnie to tylko chwyt reklamowy.

Obecnie jezedze na LM TT4200 ale nie jest teraz dostepny a zapytuje jaki inny z LM gdyz cos mi sie wydaje , ze przy odpalaniu dosc glosno silnik pracuje na tym oleju a dodatkowo jeszcze uzywam LM CERATEC przy kazdej wymianie oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem LM High Tech 5W30 i moim zdaniem jest nieco lepszy od TT410, którego mam teraz ale co byś nie wybrał to i tak LM jest klasą samą w sobie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jedrekx napisał:

najlepszym okresem żeby sprzedać to wiosna.. a żeby kupić to zima ;) wiadomo, w zimie cabrio są tańsze ;)

Zimą w tytule ogłoszenia dochodzi tylko zwrot "cena zimowa"... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Animal napisał:

Miałem LM High Tech 5W30 i moim zdaniem jest nieco lepszy od TT410, którego mam teraz ale co byś nie wybrał to i tak LM jest klasą samą w sobie :wink:

:thumbup1:

Edytowane przez marcin9680
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...