Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Akku masz dobry,może woda się gdzieś dostała(moduł,komp),albo jakiś zwierzak

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne dziś wszystko działa ? ale zerkłem pod dywan pod fotelem i mokro tam jest wyjąłem moduł komflrtu ale w środku sucho 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marky2552 napisał:

Dziwne dziś wszystko działa ? ale zerkłem pod dywan pod fotelem i mokro tam jest wyjąłem moduł komflrtu ale w środku sucho 

Przejrzyj kostki ,może tam gdzieś woda się dostaje i robi zworkę,teraz pewnie wyschło i jest ok,zobacz jeszcze którędy ta woda się dostaje,może po drodze coś moczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowa ecu pęknięta jest z tyłu trzeba nową kupić i wydaje mi się że powinno być git ale kupie ori z aso nie ma co sie w używki bawić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Langista napisał:

Coś wątpię, że Ci się uda w ASO tak starą część kupić ale powodzenia.

W b7 takie same są więc 12 lat to nie tak dużo,ja do 80-tki brałem części i bez problemu,tyle że do tak starych aut chcą zaliczkę na części 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, greg2505 napisał:

W b7 takie same są więc 12 lat to nie tak dużo,ja do 80-tki brałem części i bez problemu,tyle że do tak starych aut chcą zaliczkę na części 

Wszystko zależy jaka cześć ostatnio byłem w ASO po zaślepkę do tunelu do b7 i tego już nie ma...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsufitka jasna do B6 avant z szybrem,  w bardzo dobrym stanie oddam za darmo. 

Nie daje ogłoszenia bo mi sie zdjęć nie chce robić :P

dorzuce jeszcze boczki tylne na korbe i od kierowcy .   

Brać !!  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bartekzks napisał:

Wszystko zależy jaka cześć ostatnio byłem w ASO po zaślepkę do tunelu do b7 i tego już nie ma...  

Wiadomo wszystkich pierdółek nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Panowie muszę wymienić szybę przednią, mam zainstalowaną obecnie szybkę od B7 pod czujnik deszczu chciałbym wrzucić szybę solarną pod te same funkcjonalności i teraz pytanie czy coś takiego występowało w b7?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał,

Robisz we własnym zakresie czy z ubezpieczenia szyb?

Jeśli z ubezpieczenia to wsadzą odpowiednik takiej jak miałeś na pierwszy montaż. Najprawdopodobniej zwykła także wrzucą marny zamiennik.

Jeśli robisz we własnym poszukaj czegoś porządnego np. Saint Gobain Sekurit Acoustic.(wyciszająca).

Co do solar to w B7 zdaje się był szyber z tą funkcją.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie szukałem i do 2008 roku była tylko z przyciemnianym paskiem, ewentualnie czujnik zmierzchu/deszczu ale też nie pokazywało grzanej szyby, a skoro już w b6 nawet była to nie byłem pewien czy poprawnie mi pokazuje..

Zaś jak o szybach mowa.. dostałem kamieniem podczas jazdy, a raczej szyba oberwała. Mam nagranie na którym ewidentnie to widać, także ubezpieczalnia pewnie z OC zarządcy drogi weźmie ale nie wiem, czy należy się w ogóle tym przejmować i np kupić zestaw naprawczy na odpryski :

IMG_20200830_172946.jpg

IMG_20200830_173311.jpg

Ogólnie jest to rozmiaru mniej więcej 1-2 mm po długości, jakoś nie cały mm szerokości. Zastanawiam się właśnie nad wymianą bo ta, którą już mam i tak nadaje się do polerki ze względu na rysy (pewnie ktoś błoto wycierał) a że w Niemczech mam tylko Nordglass (z automatu umawiają u nich wizytę) to o jakość szyby się nie boję, tylko czy warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał z oc wymianę to wymieniaj ,szkoda kasy i czasu na zestaw naprawczy tym bardziej że jest porysowana,po naprawie nie masz 100% pewności, że nie strzeli dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyba nie jest droga (ok 400zł z wymianą, chyba że akustyczna czy grzana to inna bajka) a jeśli odprysk w polu widzenia kierowcy to się nie naprawia. Ja ponad rok temu zmieniałem na Pilkington'a i jak na razie jest OK nie rysuje się jakoś strasznie, przejrzystość fajna i dopasowanie do auta też OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pilkingtona miałem to pękła w dziwnym miejscu nic tam nie było ani odprysku ani nic pamiętam że z roboty wracałem i stałem na parkingu pod sklepem było +35 na zewnątrz i tylko było pyk i pękła 

Screenshot_20200902-201649_Gallery.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często pękają jak auto było po poważniejszym dzwonie i kokpit jest krzywy, w tedy naprężenia potrafią załatwić najmocniejsze szyby. Mogła też się trafić z wadą fabryczną..

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, black4 napisał:

Michał,

Robisz we własnym zakresie czy z ubezpieczenia szyb?

Jeśli z ubezpieczenia to wsadzą odpowiednik takiej jak miałeś na pierwszy montaż. Najprawdopodobniej zwykła także wrzucą marny zamiennik.

Jeśli robisz we własnym poszukaj czegoś porządnego np. Saint Gobain Sekurit Acoustic.(wyciszająca).

Co do solar to w B7 zdaje się był szyber z tą funkcją.

Pozdrawiam

Bede musiał zrobić to we własnym zakresie,   nie mam ubezpieczenia szyb i wlasnie dlatego pomyslalem żeby wrzucić szybe solarna gdyby była dostepna , wiem ze w b6 byly takie , ale lustro mi nie podejdzie pod maly uchwyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...