Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

powiem ci ze ja tez to pierwszy raz widze...i tak patrze po tych kratkach to mam takie wrazenie że to jakiś mix zderzaka ori z jakąś dziwną dokładką kto wie czy nie laminat...bo te kratki jakoś dziwnie spasowane no ale moge sie mylić

Moim zdaniem to pęknięcie sugeruje jak najbardziej laminat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

To nie laminat, to zderzak Sportec :gwizdanie: Prawdziwy rarytas :naughty: Fotki można oblookać na a4mods.com w dziale pictures library/bodykits/sportec .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może bym chwycił tego sporteca :mysli: komplet z kratkami za takie pieniądze :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche szkaradny :decayed: są ładniejsze zderzaki... chociaż z drugiej strony 600zł to rzeczywiście okazja. No i chyba nikt inny na forum nie ma Sporteca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic dawaj te twoje do mnie :) Bede mial na czym pocwiczyc klasc karbon :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic dawaj te twoje do mnie smiley Bede mial na czym pocwiczyc klasc karbon gwizdanie

ile dajesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komu komu :gwizdanie: 3.500 f :polew:

skrzynka jest ponoc tylko walnieta - http://cgi.ebay.co.uk/2005-AUDI-A4-SE-TDI-CVT-BLACK-/260744492860?pt=Automobiles_UK&hash=item3cb595373c[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 20:28_________________________________________________nie mowiac o tym za okolo 9000zl :gwizdanie:

http://cgi.ebay.co.uk/2001-AUDI-A4-BARGAIN-1-8T-Bodykit-/190492157184?pt=Automobiles_UK&hash=item2c5a37a500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komu komu :gwizdanie: 3.500 f :polew:

skrzynka jest ponoc tylko walnieta - http://cgi.ebay.co.uk/2005-AUDI-A4-SE-TDI-CVT-BLACK-/260744492860?pt=Automobiles_UK&hash=item3cb595373c[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 20:28_________________________________________________nie mowiac o tym za okolo 9000zl :gwizdanie:

http://cgi.ebay.co.uk/2001-AUDI-A4-BARGAIN-1-8T-Bodykit-/190492157184?pt=Automobiles_UK&hash=item2c5a37a500

Remik dawaj Twoją za 10- w sumie tylko rok młodsza a kiera po tej samej stronie :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gwint KW to chyba z takiego niebieskiego avanta co się u nas na spotach pilskich pojawiał :mysli: poszukaj gwint FK, powinny kosztować w okolicach 1200 zł :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie jakis pomysl na nie dolegajaca wycieraczke aero z b7...

...wycieraczka paszaraz nie dolega srodkiem do szyby i nie zbiera...jakies pomysly??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyba?? :shocked: a to niby jak??

od anglika :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyba?? :shocked: a to niby jak??

Zalezy jaka masz szybe, zamiennik czasami są lipnie odlane i mają wklęsłości. Sąsiad tak mial jak wymienil szybe w Ducato, wycieraczki zostale stare i bylo ewidentnie widać dolek w szybie.

Ty zacznij od wycieraczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wycierczka jest dobra do jak ja zalozylem od strony kierowcy to zbiera ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci że mam ten sam problem...kupiłem nówki w serisie i najpierw nie dociskała duzą powioerzchnią od kierowcy na samym środku szyby :wallbash:..zamieniłem wycieraczki miejscami to od strony pasazera nie dociska tylko w dole ale i tak wkur...a mnie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...