Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

takie pytanie bo nie mogę nigdzie znaleźć, czy haczyki do montażu siatki te do rolety bagażnika w avancie występują jako zestaw naprawczy?? czy trzeba zakupić całą roletę pod pakiet zakupy?? kupiłem nowe siatki dużą i małą i trzeba by tą małą wykorzystać :decayed:

nie ma zestawu naprawczego,

tylko nowa roleta wchodzi w rachubę...

Można same haczyki kupić:naughty: 8E9 863 661 94h (czarny)

Ta tylko to nie te haczyki :decayed: To sa zaczepy boczne rolety. Zobacz dokładnie na schemacie w ETCE

A co za problem na śrubki sobie wkręcić tam gdzie się chce...lepsze chyba to niż kupować całą roletę:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

dzisiaj rr300 wymieniłem na mio MiVue 358:wink::

nie mów że licytowałeś dziś tą z allegro co ja ? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie bo nie mogę nigdzie znaleźć, czy haczyki do montażu siatki te do rolety bagażnika w avancie występują jako zestaw naprawczy?? czy trzeba zakupić całą roletę pod pakiet zakupy?? kupiłem nowe siatki dużą i małą i trzeba by tą małą wykorzystać :decayed:

nie ma zestawu naprawczego,

tylko nowa roleta wchodzi w rachubę...

Można same haczyki kupić:naughty: 8E9 863 661 94h (czarny)

Ta tylko to nie te haczyki :decayed: To sa zaczepy boczne rolety. Zobacz dokładnie na schemacie w ETCE

A co za problem na śrubki sobie wkręcić tam gdzie się chce...lepsze chyba to niż kupować całą roletę:wink:

Władi ty piszesz o czym innym, ja o innym. Marcinowi chodzi o haczyki na roletę jak z foty poniżej, right?

ltuFeO5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak piszę o tym samym o haczykach:decayed: nie no oki miałem ten numer wpisany jako haczyki a to chyba są te boczne bolce:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no taki efekt chce osiągnąć, masz może nr tej rolety??

taki sam jak standardowej, tylko z literką A na końcu :wink:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

Marcin wiem gdzie leży taka igła , nawet blisko ciebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no taki efekt chce osiągnąć, masz może nr tej rolety??

taki sam jak standardowej, tylko z literką A na końcu :wink:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

Marcin wiem gdzie leży taka igła , nawet blisko ciebie :wink:

wal na pw :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kiedyś czytałem ktoś na forum pisał że można takie haczyki kupić i trzeba je sobie na śrubki przykręcić:whistling:

Masz władi swoje haczyki :whistling:

zaczeprolety.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kiedyś czytałem ktoś na forum pisał że można takie haczyki kupić i trzeba je sobie na śrubki przykręcić:whistling:

Masz władi swoje haczyki :whistling:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/storyline/zaczeprolety.JPG

Dobra dobra już wiem pojebało mi się:decayed: mówię tylko że ktoś kiedyś pisał że można przykręcić sobie dodatkowo:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki jaki numer ma siatka bagaznika do b6 z kieszenia ?? Bo kupilem 8E5861869 i kuzwa jakas taka mala jest... 70/70 moze...

Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

Ale kiedyś czytałem ktoś na forum pisał że można takie haczyki kupić i trzeba je sobie na śrubki przykręcić:whistling:

Masz władi swoje haczyki :whistling:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/storyline/zaczeprolety.JPG

Dobra dobra już wiem pojebało mi się:decayed: mówię tylko że ktoś kiedyś pisał że można przykręcić sobie dodatkowo:wink:

Hmmm no a nie u Bartka pisali o tych haczykach w temacie?? ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki jaki numer ma siatka bagaznika do b6 z kieszenia ?? Bo kupilem 8E5861869 i kuzwa jakas taka mala jest... 70/70 moze...

Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

Ale kiedyś czytałem ktoś na forum pisał że można takie haczyki kupić i trzeba je sobie na śrubki przykręcić:whistling:

Masz władi swoje haczyki :whistling:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/storyline/zaczeprolety.JPG

Dobra dobra już wiem pojebało mi się:decayed: mówię tylko że ktoś kiedyś pisał że można przykręcić sobie dodatkowo:wink:

Hmmm no a nie u Bartka pisali o tych haczykach w temacie?? ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Do sedana kupiles ule chcesz za nia ;)

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie powiedzcie mi czy jak na miejscu wypadku była policja to ja muszę wypełniać zgłoszenie szkody pojazdu bo dzisiaj mi przysłali na maila a notki ze zdarzenia nie dostałem, a jak dzwonilem na komisariat to powiedzieli mi że mam do tej firmy zadzwonić i powiedzieć że mają się z tym komisariatem skontaktować i oni to wszystko opiszą i podadzą podstawowe dane, i kazali wysłać kopie dokumentów moich to naturalnie zrobie. Bo policjant podczas zdarzenia podał mi tylko to: imie nazwisko sprawcy, nr rejestracyjny pojazdu, nr nadwozia, trasę i km na ktorym było zdarzenie, nr polisy i to wszystko a danych kontaktowych, peselu i adresu zamieszkania razem z numerami prawka sprawcy nie otrzymałem czyli mam robic tak jak policja mowi i nie wypelniać tego formularza, bo szkodę zgłaszałem telefonicznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki jaki numer ma siatka bagaznika do b6 z kieszenia ?? Bo kupilem 8E5861869 i kuzwa jakas taka mala jest... 70/70 moze...

Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

Ale kiedyś czytałem ktoś na forum pisał że można takie haczyki kupić i trzeba je sobie na śrubki przykręcić:whistling:

Masz władi swoje haczyki :whistling:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/storyline/zaczeprolety.JPG

Dobra dobra już wiem pojebało mi się:decayed: mówię tylko że ktoś kiedyś pisał że można przykręcić sobie dodatkowo:wink:

Hmmm no a nie u Bartka pisali o tych haczykach w temacie?? ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Do sedana kupiles ule chcesz za nia ;)

Sent from my телефон

Sedan czy avant mają takie same siatki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superb, Exeo A4 b5 bez dolnych prostych. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

Takie podejdzie?

3697707708

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie powiedzcie mi czy jak na miejscu wypadku była policja to ja muszę wypełniać zgłoszenie szkody pojazdu bo dzisiaj mi przysłali na maila a notki ze zdarzenia nie dostałem, a jak dzwonilem na komisariat to powiedzieli mi że mam do tej firmy zadzwonić i powiedzieć że mają się z tym komisariatem skontaktować i oni to wszystko opiszą i podadzą podstawowe dane, i kazali wysłać kopie dokumentów moich to naturalnie zrobie. Bo policjant podczas zdarzenia podał mi tylko to: imie nazwisko sprawcy, nr rejestracyjny pojazdu, nr nadwozia, trasę i km na ktorym było zdarzenie, nr polisy i to wszystko a danych kontaktowych, peselu i adresu zamieszkania razem z numerami prawka sprawcy nie otrzymałem czyli mam robic tak jak policja mowi i nie wypelniać tego formularza, bo szkodę zgłaszałem telefonicznie?

TU samo poprosi policie o notatke. Ty wypelniasz tylko ze zaloga byla i skad

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...