Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Artur , objaw masz podobny jak oringi na pd puszczać beda. Cos robione bylo w tym temacie?

Btw. U mnie aku padnięte prawie. Rozrusznik ledwo zakręcił i motor odpaliło wiec to na pewno nie to.

Edytowane przez cwiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Artur , objaw masz podobny jak oringi na pd puszczać beda. Cos robione bylo w tym temacie?

Btw. U mnie aku padnięte prawie. Rozrusznik ledwo zakręcił i motor odpaliło wiec to na pewno nie to.

nie nic nie bylo robione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj audiczka przeszła test... 550 kg ładunku :decayed:

jeszcze przy okazji kontrola drogowa, i policjant mówi ,, wódke na wesele wieziesz'' ?? całe szczescie ze nie chcieli wazyc

Edytowane przez MAGIC87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q... komplet do quattro z 2.0TFSI zostal przerobiony na kapsle do piwa :facepalm:

az zal pisac

pogratulować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany orientuje się ktoś jakie są osłony pod maskę w a4 b6? Jakie są ich numery i czy opłaca się je brać w ASO? Bo ja nie mam żadnej osłony poza filtrem kabinowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany orientuje się ktoś jakie są osłony pod maskę w a4 b6? Jakie są ich numery i czy opłaca się je brać w ASO? Bo ja nie mam żadnej osłony poza filtrem kabinowym.

W dziale warsztat masz temat o dodatkowych oslonach i numerki. Dluga na podszybie w aso 60pln
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany orientuje się ktoś jakie są osłony pod maskę w a4 b6? Jakie są ich numery i czy opłaca się je brać w ASO? Bo ja nie mam żadnej osłony poza filtrem kabinowym.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/71648-all-b6-montaz-oslon-komory-silnika/

Mała: 8E0 103 928 C, duża: 8E0 103 927 C

Dodatkowo masz jeszcze osłonę na aku i podszybie: http://allegro.pl/nowe-ori-podszybie-oslona-akumulatora-audi-a4-b6-i4663043101.html

Turzol, pisałem do Ciebie pw.

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q... komplet do quattro z 2.0TFSI zostal przerobiony na kapsle do piwa :facepalm:

az zal pisac

pogratulować.

Zle zrozumiales - 2 tyg temu gosciu mial jeszcze audi na czesci - zostala buda z calym napedem - skrzynia, wal i caly tyl bez hebli :P ktore sa u mnie - pojechalem wczoraj i juz nie ma - zostala sprasowana w kostke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, a jest sens brac listwy drzwiowe s-line - jedna jest lekko uszkodzona ale latwo mozna naprawic i ile to moze byc warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomiedzy grodzią a silnikiem jest. Patrzac z gory pewnie jakies przewody go zasłaniaja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie jest ten czujnik bo go uja nie widzę

Gdzies czytalem ze na podlasiu tych czujnikow nie ma w standardzie montowanych :P

A jak szukasz takiego to patrz pod pompa vacum

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem tą czujke 2 dni temu. Dostęp jest fatalny w AVF/AWX, ale że miałem zdjęty EGR i puche filtra przy okazji wymieniłem dziada.

Przy wymienianie koniecznie nowy oring i nie zgubcie zawleczki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...