Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to ori :cool1:

indeksy chyba od a6 wiec raczej ori :wink4:

musza byc rsy jestem zakochany :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET48 więc najprawdopodobniej to ori (z A6/S6 C6) 19x8.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET48 więc najprawdopodobniej to ori (z A6/S6 C6) 19x8.5.

no, masz takie same :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Dalej szukasz czujnika temp.

wymianilem czujnik temperatury cieczy chlodzacej ... i juz nie wiem gdzie mam szukac tego 2 w aso nie wiedzieli o czym mowie . Ten 2 czujnik znajduje sie z tylu silnika pood odma?

Masz taki silnik jak w podpisie?? Z tylu silnika jest tak mniej wiecej jakby pomiedzy walkami... Przynajmniej w 2.0 i 1.8T tak jest. widac go z góry :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET48 więc najprawdopodobniej to ori (z A6/S6 C6) 19x8.5.

no, masz takie same :naughty:

Made in Warsaw :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się rezaniem, zwłaszcza, że chciałem podziękować Bartkowi-S za wsparcie wiedzą :good: :good: :cool1: i cierpliwość.

Ślicznotka :buziak: dostała: pakiet światło, podświetlane klamki i otwieranie bagażnika z środka.

Nie doszły jeszcze składane lustra z fotochromem więc to będzie na kolejne rezanie.,( i znów Bart-S dostanie nudziarskie pw ;) w tej sprawie :polew: ).

Foty:

lightw.gif

jklam.jpg

trunq.jpg

wneh.jpg

Bardzo przyjemny mod, zupełnie jak byłby to inny samochód teraz :decayed: :decayed: ;)

Wsparcie techniczne i wiedza Marcin z navipol. Przy okazji polecam Go, bardzo profesjonalnie zajmuje się dokładaniem wyposażenia do Audiczek.

Zresztą Cuber też Go polecał na spotach krakowskich. Tel do Marcina: 501-963-597

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się rezaniem, zwłaszcza, że chciałem podziękować Bartkowi-S za wsparcie wiedzą :good: :good: :cool1: i cierpliwość.

Ślicznotka :buziak: dostała: pakiet światło, podświetlane klamki i otwieranie bagażnika z środka.

Nie doszły jeszcze składane lustra z fotochromem więc to będzie na kolejne rezanie.,( i znów Bart-S dostanie nudziarskie pw ;) w tej sprawie :polew: ).

Foty:

lightw.gif

jklam.jpg

trunq.jpg

wneh.jpg

Bardzo przyjemny mod, zupełnie jak byłby to inny samochód teraz :decayed: :decayed: ;)

Wsparcie techniczne i wiedza Marcin z navipol. Przy okazji polecam Go, bardzo profesjonalnie zajmuje się dokładaniem wyposażenia do Audiczek.

Zresztą Cuber też Go polecał na spotach krakowskich. Tel do Marcina: 501-963-597

Ślicznie wyszło :oklaski:

Lusterka fotochrom/składane zamówiłeś w wersji z pamięcią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, składane + fotochrom. Mam sportowe fotele bez pełnej elektryki. Jak narazie odpuszczę sobie pamięć, zwłaszcza, że jestem jedynym userem. :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz lotkę ? :tongue4:

Super price ?? :naughty:

A tam masz B6 to cie i na lotkę stać :cool1:

Ty tam Puma trzyj listwy, zmieniaj papier i nie wtryniaj mi sie w biznes :tongue4:

Widocznie twoje umiejętności nie pozwalają ci żeby coś samemu zrobić. Kupić za 400zł i założyć to i moja 13 letnia siostra umie :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz lotkę ? :tongue4:

Super price ?? :naughty:

A tam masz B6 to cie i na lotkę stać :cool1:

Ty tam Puma trzyj listwy, zmieniaj papier i nie wtryniaj mi sie w biznes :tongue4:

Widocznie twoje umiejętności nie pozwalają ci żeby coś samemu zrobić. Kupić za 400zł i założyć to i moja 13 letnia siostra umie :cool1:

ot rodzinka rodem z Top Gear :)

Puma Ty nie znasz sie wogule na zartach :punish:

Bardzo dobrze ze kombinujesz, tez szukam foli na Swoje drewno, bo nie zapłace za komplet 1000 !!

A papierem :mysli: szzotkowane drewno - tego chyba nikt nie miał - byłbym ORI po całości :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...