Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam do Was pytanie. Czy w miejsce lamp halogenowych, wsadzilbym ori xenonowe to bedzie to hulalo? Z kims kiedys rozmawialem ze tak, tylko nie bedzie regulacji poziomu chyba dlugich. Prawda t

o B6 Ci chodzi ?

jesli tak to tak jak piszesz , wszystko chodzi oprócz poziomowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

ewentualnie mce przekodować ale raczej niekoniecznie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sii, b6

Brat chcial lampy xenonowe wrzucic do siebie

Nic a nic nie trzeba zmieniac ( chodzi o instalacje itp?)

Nic nie trzeba. Do tego kup silniki z Passata b6 ze zwykłych lamp pasuje p&p i regulacja tez będzie działać

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba rozklejac nr mam napisz mi pw to jutro Ci wysle

naciepane z GT-I9195

Jednak ma nr na telefonie proszę 1Q0 941 295

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sii, b6

Brat chcial lampy xenonowe wrzucic do siebie

Nic a nic nie trzeba zmieniac ( chodzi o instalacje itp?)

Nic nie trzeba. Do tego kup silniki z Passata b6 ze zwykłych lamp pasuje p&p i regulacja tez będzie działać

naciepane z GT-I9195

ale jaka przciez nie poziomowanie. same silniki tego nie zalatwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sii, b6

Brat chcial lampy xenonowe wrzucic do siebie

Nic a nic nie trzeba zmieniac ( chodzi o instalacje itp?)

Nic nie trzeba. Do tego kup silniki z Passata b6 ze zwykłych lamp pasuje p&p i regulacja tez będzie działać

naciepane z GT-I9195

ale jaka przciez nie poziomowanie. same silniki tego nie zalatwia
Jeśli nie chcesz montować samopoziomu to wyciągasz ori silniki z xenona wkładasz z Passata i wszystko działa mam tak zrobione

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany juz chyba 4 raz poszlo mi sprzęgło zrywalne sprężarki klimatyzacji, 3 razy wymieniałem samo sprzęgło, a ostatnio cala sprężarke. Pytanie czy cos odpowiada za sterowanie tym i mogło by byc cos nie tak? Jest jakis sterownik? Czy ktoś mial podobny problem?

naciepane z tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A reszta osprzetu na tym pasku jest sprawna/rolki nie pozacierane?

Panowie ja mam pytanie odnosnie kompresora i pistoletu pneumatycznego dla siebie do domowo garazowych zastosowan - czy orientuje sie ktos jaki musialby byc kompresor (o jakich parametrach) zeby jakos w miare ogarnial pistolet pneumat (garazowe uzytkowanie, nie zaden serwis itp). Drugie - jaki by musial byc pistolet, zeby dawal rade w garazu przy srubach w zawieszeniu itd ?? Ile by trzeba wylozyc na taki zestawik ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up a masz jakiś określony budżet? nawet jak do własnego użytku to lepiej dać trochę więcej $$ i mieć coś pożądanego.

znajomy ma takie coś:

http://allegro.pl/yt-0953-klucz-udarowy-pneumatyczny-1356-nm-yato-i5614493991.html

i mały kompresor do tego (chyba 24L), ale większy wiadomo będzie lepszy.

Ważny też jest przewód aby nie był za długi (bo są na tym jakieś traty mocy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie jak brać kompresor to min 100l ,24l raczej do kół pompowania,ja mam 100l bass polska dwutłokowa V na własne potrzeby garażowe nie potrzebna większa, koła odkręciłem bez problemu ,tylko przewody muszą być nie tyle krótkie co grube ,np 8mm przewód nie da rady odkręcić koła,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucz musisz dobierać razem z kompresorem jak klucz ma zapotrzebowanie 450l/min ( jak to yato) to kompresor musi mieć taką wydajność

efektywną (nie na ssaniu tylko przy tłoczeniu) pojemność zbiornika 100l wystarczy najważniejsza jest wydajność.

I pytanie ile Nm potrzebujesz bo myślę że 400Nm z zupełności wytarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budzet myslalem tak cos w okolicach 800-1000zl. Butle myslalem 50l, ale z tego co widze to one maja "male przeplywy" zeby taki pistolet ~400l ogarnac. Chodzi mi o taki pakiet, zeby dawal rade np przy srubach piast, jakies "zapieczone" przy zawieszeniu, roznych drazkach, gorne mocowania amorkow itd - ile do takich misji musi miec Nm i jakiej srednicy najlepiej dac do tego przewod? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budzet myslalem tak cos w okolicach 800-1000zl. Butle myslalem 50l, ale z tego co widze to one maja "male przeplywy" zeby taki pistolet ~400l ogarnac. Chodzi mi o taki pakiet, zeby dawal rade np przy srubach piast, jakies "zapieczone" przy zawieszeniu, roznych drazkach, gorne mocowania amorkow itd - ile do takich misji musi miec Nm i jakiej srednicy najlepiej dac do tego przewod? :)

http://www.makita.sklep.pl/sr1500-set-zakretarka-udarowa-12-0901059721-metabo-klucz-pneumatyczny-udarowy-p-2341.html

zerknij na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

butlę bierz min 100l ,kupisz mniejszą i będziesz żałował ,ja mam taką i jestem zadowolony http://archiwum.allegro.pl/oferta/sprezarka-kompresor-100l-2-tloki-bass-polska-i4284739716.html


przwód średnica min 10mm wewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistolet cenowo okej, tylko czy jego parametry (te 360l i ilosc Nm) bedzie wystarczajace do tych zadan co napisalem? Kurde ta butla 100l to juz kosztuje i z 800-1000zl robi sie 1500zl, a czy w domowym uzytkowaniu faktycznie jakas 50l nie ogarnialaby sprawy wystarczajaco? Panowie pytam, bo nie orientuje sie w temacie jakie powinny byc parametry, a za jakis czas bardzo bym chcial, zeby jakis taki pakiecik zawital w garazu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzi ktos przy okazji jaki kolor kabli idzie do czujnika klimy przy chłodnicy? Dzieki pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...