Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

nie rozumiem? Miałeś do czynienia z busami ? Roczny busik wielokrotnie ma przebieg koło 300tys (nie mówie że każdy) dlatego pytam sie czy pewny jest przebiegu. Silnik jest inny niż ten osławiony w audi. Musisz liczyc sie z tym że pompki i turbo będziesz mial do roboty. Pomyśl czy nie lepiej poszukać sprintera .

A jak to ma się do DRL na światłach drogowych?

będą działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

A jak to ma się do DRL na światłach drogowych?

będą działać

Tylko, że +12V mam z postojówek wzięty także jak włączam postojówki to DRL gaśnie i jak mijania zapalam to też DRL nie świeci, ale wtedy mijania z postojówkami świecą a jak postojówki nie będą palić to mijania + DRL będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem? Miałeś do czynienia z busami ? Roczny busik wielokrotnie ma przebieg koło 300tys (nie mówie że każdy) dlatego pytam sie czy pewny jest przebiegu. Silnik jest inny niż ten osławiony w audi. Musisz liczyc sie z tym że pompki i turbo będziesz mial do roboty. Pomyśl czy nie lepiej poszukać sprintera .

będą działać

sorka, myślałem, że chodzi o przekaźniki :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za ile :) i ile przebiegu he

za ile nie wiem, ogólnie przeglądałem oferty i zauważyłem że 2,5 tdi są tańsze więc chyba mam odpowiedz na swoje pytanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

ale sie zbudziłaś:grin::grin:

Położyłem Izę i Małego spać można było na,forum wejść :decayed:

Dominik co myślisz o lusterku z A3 podejdzie zamiast b6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że +12V mam z postojówek wzięty także jak włączam postojówki to DRL gaśnie i jak mijania zapalam to też DRL nie świeci, ale wtedy mijania z postojówkami świecą a jak postojówki nie będą palić to mijania + DRL będzie...

Wszytko będzie działało tak jak chesz:)

bez_tytu_u.jpg

Pytanie za ile :) i ile przebiegu he

za ile nie wiem, ogólnie przeglądałem oferty i zauważyłem że 2,5 tdi są tańsze więc chyba mam odpowiedz na swoje pytanie :decayed:

Zależy też co chcesz tym busem robić. Czy wozić zaopatrzenie do sklepu czy jeździć w trasy. 1,9 zmieniasz T (chyba od ARL nie pamietam) i moc wychodzi podobna do 2,5TDi -174. Dla moich potrzeb transportery były za małe dlatego kupiłem sprintery (i nie żałuje że wybrałem sprintera)

sorka, myślałem, że chodzi o przekaźniki :facepalm:

Luzik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

witam elita , ja dopiero z roboty wróciłem 10 godzin tyrki :doh:

szwagier od rana świętuje i już w połowie nie przytomny , polecę z nim z pięć szybkich kolejek i nie będzie z kim pić :drunk::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

witam elita , ja dopiero z roboty wróciłem 10 godzin tyrki :doh:

szwagier od rana świętuje i już w połowie nie przytomny , polecę z nim z pięć szybkich kolejek i nie będzie z kim pić :drunk::decayed:

zawsze możesz dołączyć do nas na sk:grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panocki, zagadał do mnie gościu z s3 z 2007 roku i chciałby aby zamontować mu kiere multifunkcje, BT i rns-a... a że nie mam dostępu do elsy, nie wiecie czy różni się czymś od montażu w naszych?? wiem, że teraz ma radio symphony 2din. Jakieś kable inaczej idą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni raz jak zrobiłem taką imprezę z moim braciakiem i jego kumplemi to musiałem kupić nową klawiaturę do kompa :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś lać mnie przebił na sekunde przed końcem...

jakby ktoś reflektował to mogę zawalczyć

Orig. Audi A4 S4 B6 8E Türleisten Türabschlussleisten Zierleisten Tür Leisten | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś lać mnie przebił na sekunde przed końcem...

jakby ktoś reflektował to mogę zawalczyć

Orig. Audi A4 S4 B6 8E Türleisten Türabschlussleisten Zierleisten Tür Leisten | eBay

ja już to obserwejszyn jakiś czas :naughty: , ale z racji że już nabyłem komplecik za śmieszną kasę mogę odstąpić od licytacji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250€, pogięło chyba :decayed:

na ebay.uk takie zestawiki idą po 300f+ od ręki to też na pewno skończy się ponad 300E

A że w Polandzie ktoś narzucił śmieszne 1000zł za komplet to porażka trochę moim zdaniem dla sprzedającego . Chociaż sam bym więcej nie zapłacił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...