Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Dawid dokladnie to 68kg :naughty:

Julo kapuslki sa wygodne,ale drogie.4tabs dziennie czyli ledwo na 8dni styka.

smierdzi,ale da rade wypic trzeba sie przyzwyczaic,ew mozna zatykac nos :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to Ty Piotrek wazyles 70kg przy swoim wzroscie blink

ty gadzie kiedys wazyłes tyle co ja...

16 lat i 60 kg...przy 190 cm :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Ty Piotrek wazyles 70kg przy swoim wzroscie blink

ty gadzie kiedys wazyłes tyle co ja...

16 lat i 60 kg...przy 190 cm :naughty:

:polew: :polew: no tyle to nie wazylem ,ladny koks byles

plutonium stack przedtreningowy nie jadlem jeszcze,cena jest slaba...

tri anabol masz ekstrakty z kozieradki itd

ogolnie zestaw nie warty ceny dla mnie np

wole proste rozwiazania witaminy,mineraly,kreatyna,stack PT (musi miec bdb stosunek ceny do jakosci),ziola czyli kozieradka ,niepokalanek,mozna dodac DAA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o tym http://allegro.pl/fa-xtreme-anabolic-stack-96k-testosteron-na-maxa-i2009836374.html

u mnie na siłowni po zniżkach wychodzi 107 ziko i podobno na miesiąc starcza :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o tym http://allegro.pl/fa-xtreme-anabolic-stack-96k-testosteron-na-maxa-i2009836374.html

u mnie na siłowni po zniżkach wychodzi 107 ziko i podobno na miesiąc starcza :mysli:

glowny skladnik daa +witaminy ...ilosc do ceny bardzo slaba :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

z tego co widze to 4tab dziennie by trzeba brac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje cos na szybsze zbicie tkanki tluszczowej, polecacie cos ? I co z cwiczen na silowni aby brzuch spadl, oprocz brzuszków :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawa to DIETA - jak dieta przestaje pomagać - to znak, że trzeba zaostrzyć DIETĘ - spalaczami mozna się CO NAJWYŻEJ wspomagać. (btw najczesciej to zestawy witamin, minetałów i czasami l-karnitynopochodne :D)

Do BF ~ 13-15% jesteś w stanie szybko dojść samą dietą i odpowiednimi ćwiczeniami

odpowiednimi ćwiczeniami, tj ogólnorozwojowka + aeroby / ogólnorozwojowka + interwały + 1/2 tabaty w dni "nietreningowe"

nadmierne ćwiczenie brzucha da o wiele gorszy rezultat od zrównoważonego treningu - możesz tylko spalic mięśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje cos na szybsze zbicie tkanki tluszczowej, polecacie cos ? I co z cwiczen na silowni aby brzuch spadl, oprocz brzuszków :mysli:

pobiegaj z 40min dziennie i jedz zdrowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michass jak dawkowac ten aspargin?

Podziekowal bardzo za RADY! :)

Sorry że tak pózno.I szczeże to ja bym nie przesadzał po jednej tablecie lub max dwie 3 razy dziennie.Ale lekażem nie jestem.Zapytaj w aptece,oni się oriętują w tych sprawach.Jak dojdziesz już do siebie to zejdż na 1-2 dziennie przez parę dni i zakończ.Ogólnie to dobre na odwodnienia,i wkór*iające nerwobóle lub skórcze-ale wtedy 1-2 na dzień.

Jakąkolwiek chemie stosuję zawsze jako zło konieczne,nawet aspirynę.Ale z doświadczenia wiem ,że przy odwodnieniu liczy się szybka reakcja.Bo to zmniejsza stopień odwodnienia i czas dochodzenia do siebie.Aspargin dostają ludzie po zabiegach i operacjach,z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje cos na szybsze zbicie tkanki tluszczowej, polecacie cos ? I co z cwiczen na silowni aby brzuch spadl, oprocz brzuszków :mysli:

CLENBUTEROL :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje cos na szybsze zbicie tkanki tluszczowej, polecacie cos ? I co z cwiczen na silowni aby brzuch spadl, oprocz brzuszków :mysli:

CLENBUTEROL :naughty: :naughty: :naughty:

:polew:

i co tam koksy

u mnie całe łapy dzisiaj pękły :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje cos na szybsze zbicie tkanki tluszczowej, polecacie cos ? I co z cwiczen na silowni aby brzuch spadl, oprocz brzuszków :mysli:

CLENBUTEROL :naughty: :naughty: :naughty:

I astmę jak ręką odjął :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watek o siłowni :) super ;)

chodze na siłke juz półtora roku (regularnie) od jutra zaczynam 2 cykl z No-xplode z BSN ( polecam swietny przedtreningowiec) do tego kreatyna no i przydała by sie jeszcze jakas mieszanka białka i wegli !I tu moje pytanie co mozecie polecic jesli chodzi o odzywke białkowo-weglowodanowa :) pozdrawiam i nie masa bedzie z wami :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...